Nianlm bana vurdu!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve inFlamess tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : inFlamess
  1. inFlamess

inFlamess Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    bugün nişanlımla perde,davetiye,beyaz eşya değiştirme işlerimiz felan vardı.öğlen bulustuk .herzamanki gibi ben begenemez durumda nişanlım stres durumundaydı ayrıca bu süre zarfı içinde saat 5 de toplantısı vardı yetişmek zorundaydı biraz da acele ediyordu davetiye begenemeyince ben cıktık ordan o kadar katolog arasından 1 tane begenmiştim o da fazla pahalıydı daha sonra bakalım dedik cıktık ama nişanlım deli olmustu o kadar sey arasından nasıl begenemezsin diye... sonra perde için gittik tabi orda da bi gerilme durumu..perdeciye girmeden önce de tartısmstık hatta ben aglamıstım sonra normale döndük felan derkennn perdeciden sonra şiddetli tartsıtık ben de bilerek üstüne gittim cünkü sinirlendirmişti beni...derken araba ile ilerlerken ben inmek istediğimi söyledim o da durmayınca ben hareket halindeki arabanın kapısı actım o boynumdan tuttu ve sıktı daha sonra durdu bagırdık birbirmize derken agzımı sıktı avucladı sanki..ve ben gitmek istediğimi söyledgim halde bırakmıyordu konusalım diyordu..ben de inat ettim ve arabadan 3,4.üncü denemeden sonra iniyordum ki sırtıma agır bir yumruk yedim..yani resmen nişanlım bana vurdu..sonra ben agladım..defalarca özür diledi sarıldı ama sırtımın acısından daha cok sevgim acıdı..inanamadım o ana...hala arayıp özür diliyor elim kırılsaydı diyor ama o tek yumrukla sanki saygı bitti........

Yıl 2016..Guncelleme..

inFlamessPopüler ÜyeÜye
    Yil 2009.....Nisanlim bana vurdu diye bu konu açmışım ..Evlenmisim aynı adamla...Uzerinden yıllar geçmiş üstüne başka başka neler yasamisim..Her seferinde bitti derken üstüne 2 çocuk yapmışım..

Bugün inanılmaz bi şiddet gördüm ve evden ayrıldım. 2 evladım var çok şükür ama bugün bu konuyu açtığımda dönüp arkama bakmasaydım aynı insan beni binlerce kez ağlatmis olmayacaktı.

Özgüvenim kendime saygım hiç birseyim kalmadı şuan elimde ne isim kaldı ne gülen yüzüm. Yıllarım gitti .

Son düzenleme: 14 Ekim 2016
  2. 3 Eylül 2009
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    297
    Ödül Puanları:
    203
    nısanlılık evresınde hepımız kavga ettık hatta yüzükleri atanlar oluyor

ama sızınkı bıraz ağır olmuş..vurmak ne demek ..

cok ıyı düşün bence ..

cokpembix bunu beğendi.
  4. 3 Eylül 2009
  5. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    aaaaaaaaaaaaaaaa ne olursa olsun o hareketi yapmamalıydı
    daha tanışma aşamasında bu durumlara gelebiliyorsanız pessssssss
    o yumruğu sana değilde arabaya atsa filan anlardım ama bunu asla anlayamam

6. 3 Eylül 2009
  7. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    nişanlılıktaki agresif tavırlar evlilikte olacakların habercisi olabiliyor malesef.. umarım sadece biranlık sinirdir (ki yine de yanlış) ve birdaha tekrarlanmaycak bişeydir.. ama yine de ileriyi iyi düşün..
    Allah pişman etmesin..

8. 3 Eylül 2009
  9. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok karışık bi durum mühim bi konu şiddet bence hata çift taraflı fazlamı gittin acaba üstüne yani öyle bile vurması hata tabi ama erkek işte

10. 3 Eylül 2009
  11. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım sizde ilerleyen arabanın kapısını açarak neden böyle heyecanlar yaratıyorsunuz..
    Ne nişanlınızın ne de sizin yaptığınız mantıklı değil bence..
    Vurması gerekmezdi,çok iyi düşün hayat seniin hayatın..
    Kalbin soğuduysa affetmek zor olabilir..

12. 3 Eylül 2009
  13. siyahsut

siyahsut Nietzsche Ağladığında Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    taviz tavizi getirir arkadaşım:KK43: normal karşılanabilecek bir durum değil bence sizi üzmesi bedenen incitmesi en önemlisi de gururunuzu alt üst etmesi.
    tamam şuanda belki ikinizde çok stresli ve heyecanlısınız;asabi tavırlar sergilenebilir,tartışılır,ama ne olursa olsun vurmak itmek kırmak gibi davranışların yaşanmaması gerekiyor.Lütfen yanlış anlamayın hemcinslerimize bu şekilde muamele edildiği zaman kendimi frenleyemiyorum.
    umarım tekrarlanmaz umarım.En iyi siz bilirsiniz bunu.Tepkinizi gösterin ilerde pişman olmamak için
    mutlu bir yuva kurmanız bir daha böyle şeyler yaşamamanız dileği ile

Son düzenleme: 6 Eylül 2009
  14. 3 Eylül 2009
  15. MELIS PINAR

MELIS PINAR Bismillahirrahmanirrahim Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    88
    mühim bi konu şiddet bence ama özürlere sakın inanma ve ayrıl derim ben erkekdir savunması özürdür inanma sana gerçekten özür dilemiyor ve bence seni deniyor hiç düşünme ayrıl bir arkadaşımdan biliyorum sahiciydi

16. 3 Eylül 2009
  17. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.172
    Ödül Puanları:
    188
    ikinizinde olgunalşması lazım.

18. 3 Eylül 2009
  19. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    akannehirakannehir:1shok:
    valla iyiki araba kullaniyormus yoksa daha fazla yerdin dayak
    ne olursa olsun sinirlerine hakim olamayip siddet eyilimli biri , bendede saygi kalmazdi
    üzgünüm canim ama eli alisik bunun nolursa olsun yapmamaliydi:eek:lmaz:
    iyi düsün bikere vuran hep vurur, öyle özür dilemekle olmuyor
    ben 13 sene bekledim (salak kafam diyom simdi)degisir diye ama:sinifsinif::gitme: birak degismeyi dahada artmisti siddetbenneyaptımki