Nianlm srekli kskanyorum, ar kskancm bana yardm edebilir misiniz?

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Ege tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  8 Eylül 2009
  Konu Sahibi : Ege
 1. Ege

  Ege izmir delisi Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  167
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Aşırı bi kıskançlığım var napıcağımı bilmiyorum bile ilişkimizi yıpratıyorum bu şekilde. tek kavga nedenimiz bu!! nişanlımı iş arkadaşlarından çevresndeki bütün genç bayanlardan kıskanıyorum. aslında bugüne kadar herhangi bir yanlışını görmedim ki girişken birisi de değil kendisi bayanlarla sıkı fıkı olamaz bile ama inanın bi merabasını bile kıskanıyorum engelleyemiyorum kendmi.. çevresnde dikkat çekebilecek yapıda bir erkek olmasından dolayı dayanamıyorum..yanında ben varken bile bakıyorlar nişanlıma bundan dolayıdır ki sanırım biraz ışık alsalar ondan, hemen atlıcaklar ona benden kapıcaklarmş gibi geliyor.. YARDIMCI OLUN LÜTFEN RESMEN HASTALIK DERECESNDEYİM...delikafadulden
   
 2. 27 Eylül 2009
  Konu Sahibi : Ege
 3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

  Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  1.584
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  306
  Merhaba Ege, her şeyden önce bu kadar geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Taşındım. Bu süreçte internet ile ilgili sorun yaşadım.
  Ege, patolojik kıskançlık tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Bu olumsuzluğun farkında olmanıza rağmen, kendi başınıza üstesinden gelemediğinize göre, yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurarak bir süre psikoterapi almalısınız.