Nianlmla bitmeyen sorunlarmz

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve eftalyaa tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : eftalyaa
  1. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yardımlarınıza ve tavsıyelerınıze cok ıhtıyacım var
    elımden geldıgınce kısa yazmaya ve sızlerı sıkmamaya calısıcam
    nısanlımla 5 yıldır beraberız 5 ay once askere gıttı 10aydırda nısanlıyız ve ayrı sehırlerdeyız
    bende suanda 22 yasındayım tanıstıgımız zamanlarda 17 yasıma denk gelıyo
    yanı tam cahıl donemım bunu yazıyorum cunku benımde cok yanlıs davranıslarım oldu bunuda cahıllıgıme veya aptallıgıma verın dıye yazıyorum
    nısanlım asırı kıskanc ılıskımızın baslarında benı sahıplenmesı ve kıskanması hosuma gıttıgı ıcın bır cok kısıtlamalarına tamam dıyerek hosgordum yerı geldı sesını yukselttı hatta hakaretlere bıle ugradım sonra olmayacagını anlayarak ayrılmak ıstedım ama nısanlım bınbır yemınler ederek degısecegını soyledı bende son bı sans verdım
    bu olaydan sonra bıraz degıstı sonra yıne eskı halıne donmeye basladı
    ondan sonrada nısanlım bunların uzaklıktan kaynaklandıgını ama nısanlanırsak bu kıskanclıklarn ve kısıtlamalarının olmıyacagını soyledı
    bende ınandım yaptıgım en buyuk hataydı kızlar bılıyorum bırının degısecegını asla beklememek gerekıyomus
    10 ay once nısanlandık baslarda degısır gıbı olsada yıne eskı halıne donmesı uzun zaman almadı haftada bır mutlaka bu nedenlerden tartısırdık
    ve sımdılerde bu sayı 2 gunde bıre dustu tamam askerlıgın verdıgı psıkolojınınde katkısı buyuktur ama kufure kadar duymadıgım ısıtmedıgım laf kalmadı askerde dıye ıdare edeyım gelınce olmazsa bıter dıyorum ama her gun kavga huzursuzluk dayanamıcam galıba arkadaslar askerde onu yuzustu bırakmakta ıstemıyorum ama bu sekıldede yurumuyo
    her tartısdıgımızda bıtsın artık ayrılalım cekemıcem dıyo ama ben sırf askerde dıye bıtırmıyorum
    ama artık tak dedı canıma bu davranıslarından dolayı ondan sogudugumu da hıssedıyorum
    bugun carsı ıznıne cıkıcak sızce guzellıkle konusup bu ısı bıtırmelımıyım nolur yardım edın kafayı yıcemmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 26 Temmuz 2009
  3. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kötü ya..
    Araya küfür, saygısızlık girince ben pek devam etme taraftarı olamıyorum.
    Kıskançlık yaptığı konular neler? Gereksiz yere mi kıskançlık yapıyor?
    O küfür edince sen sesini çıkarmıyor musun :uhm:
    Şimdiden küfür, hakaret varsa, evlenince hiç çekinmeden elini de kaldırır..

4. 26 Temmuz 2009
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    böyle şeyleri karşılıklı konuşarak yapmak daha şık değil midir? 5 yıldan bahsediyoruz neticede, 5 aydan değil..

6. 26 Temmuz 2009
  7. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    Kimse değişmiyo cnm onun için asla değişmesini bekleme..

Şimdiden küfür ediyosa ewlendiği zaman yapacaklarını düşünemiyorum bile

8. 26 Temmuz 2009
  9. BULUTOLSAM

BULUTOLSAM ben ona resmen aşığım.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bi kere iişkiniz çok saygısız bir boyuta varmış
    yani bütün bunları düzeltebilirsiniz belki ama her ikinizinde çok özveride bulunması gerekir ve bu nişanlın askerdeyken olmaz ne yazıkki
    o kadar senedir birliktesiniz askerdeyken ayrılma bence
    bende asker bekledim çok fazla üzülür
    bu arada böyle yapmasıınn size zarar verdiğini anlat gelince bitirirsin.
    değişmesi çok zor ne yazıkki bir insan iki olmuyor malesef
    bazı yaraları sarmakta hergeçen gün zorlaşıyor

10. 26 Temmuz 2009
  11. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    askerden döndükten sonra bu problemleri halletmeniz konuşmanız bir çözüme bağlamanız daha iyi olur.
    Askerdeyken de o kadar sık görümeyin yani ne kadar görüşüyorsunuz ki 2 günde bir kavga ediyorsunuz...
    kavgaya mahal verecek konulardan uzak durun hal hatır sorun o kadar....

12. 26 Temmuz 2009
  13. eftalyaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben cok fazla gezen bırı degılım ama abımle ve kuzenlerımle bı cay bahcesıne gıtmemı bıle ıstemıyor dusunun yanı
    bende askerdeyken bıtmemesı ıcın cok ugrastım alttan almaya calıstım ama dayanıcak gucum kalmadı
    kıskanclıgın yanında bana guvenmıyor bıde kendısıne olan guvensızlıkten kaynaklandıgınıda bılıyorum bunun
    gecen hafta carsı ıznıne cıktı nete gıttı kahvaltıdan sonra gelırım dedım ısım uzun surdu
    nerdeydın bu saate kadar sen benden bısey saklıyosun dıye bu yuzden kavga cıkardımafoldumben

14. 26 Temmuz 2009
  15. eftalyaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende askerden geldıkten sonra bıtırmek ıstıyodum ama ınan dayanamıyorum
    sınırlerım bozuldu ıyıce

16. 26 Temmuz 2009
  17. eftalyaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yanında cep telefonu var bazen gunde 3 kere bıle gorustugumuz oluyo
    bende bu kadar sık gorusme taraftarı degılım ama anlamıyor

18. 26 Temmuz 2009
  19. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yani belki yalancılık olacak bu dediğim ama bazen yaptığınız şeyin yanlış olduğunu düşünmüyor ancak sevigliniz/nişanlınız sorun çıkarıyorsa herşeyi anlatmayacaksınız...
    ben de eşimle çok uzun yıllar çıktım bazen ayrı şehirlerde yaşamak zorunda kaldığımızda ben de arkadaşlarımla çıkmak isterdim dışarı izin vermemezlik yapmazdı ama burnumdan da getirirdi hoş bu huyunu sonraları bıraktı ama o dönemde dışarı çıktığımı söylemezdim yatıyorum uyuyorum derdim dışarı çıkardım böylelikle kavga çıkmazdı...yaptığım hoş birşy değildi biliyorum ama maalesef mecbur bırakılıyordum...
    bazen değişebiliyor erkekler mesela 5.yılımıza kadar ben askılı giyemezdim herşeyi haber verirdim..bütün gün telefonla msjlaşırdık dolayısıyla kavgamızda çok olurdu...sonra askılıda giydim dışarı da çıktım yani kurallar kendi kendine gevşedi...