niçin kimse yardım etmiyor.......

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve olcaydal23 tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

30 Kasım 2009
    Konu Sahibi : olcaydal23
  1. olcaydal23

olcaydal23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yokmu bana fikir verecek..international hospitalde tüp bebek yapan yokmu...eşim amerikan hastanesini istiyor ama orası çok soğuk geldi bana..bende international hospital diyorum..eşim olmazsa sorumluluk sana ait diyor..arada kaldım..

2. 30 Kasım 2009
  3. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım DAha önce sana yazdım galiba ama görünnen o ki kimse internationalda yaptırmamış Bir de amerikanda olumlu sonuç alanlar filan diye topik aç istersen . Sorumluluk san ait diye bir şey olmaz Bu işler kısmet işleri aradakiler vesile tabii çaba da önemli ama eşin kısmete inanmıyorsa mucizelere inanır bari doğaya ya da ne bileyim başka nasıl adlandıracaksa kısmeti. Bu sitede inanılmaz vakalar var Biraz rahat olsa keşke .

4. 30 Kasım 2009
  5. olcaydal23

olcaydal23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    niçin bizimde hiçbirşeye gerek olmadan olmuyor..arkadaşım yeni evlendi ilk ayda hamile kaldı..yanlış nerede anlamıyorum..

6. 5 Aralık 2009
  7. musenur

musenur Guest

canım arkadasım bu tek bizim basımızda deilmis bende bu siteye girince anladım.bende 3 yıldır evlad hasretiyle yanıyorum cevremdeki herkes hamile artık biri hamile olsa bana solemiyorlar bile. ama ins benimde seninde evladın olur inss dua edelimmafoldumben

8. 6 Aralık 2009
  9. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Olcaycım
    Vardır bi hayır be arkaaşım senin benim göremediğim bi şey vardır Ya a az daha mı olgunlaşmamız gerekiyor bilemedim Takma fazla üzülme Bir de hailleik başarı hikayleri diye çiderin sayfasına bak Orada da güzel bi sohbetler var Tavsiye kitaplar filan var Çaylar vs bi bak sonra yazarım sana