Nicofluid ile Sigarayı Bırakan Var mı?

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve azul tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

  18 Haziran 2010
  Konu Sahibi : azul
 1. azul

  azul Muchas Gracias a DİOS..! Üye

  Katılım:
  2 Nisan 2010
  Mesajlar:
  3.243
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  Arkadaşlar bu Nicofluid denilen bir içecekmiş,içinde patlıcan ve alıç özü varmış,

  patlıcan biliyosunuz doğal nikotin içeriyo,alıç da faydalıymış bu konuda,

  Duyan bilen kullanan var mı aranızda?

  Biraz araştırdım şunları buldum nette...
  Sağlığımızı, paramızı ve zamanımızı çalan sigaradan kurtulmak Nicofluid ile mümkün...

  Hem de sinirlenmeden, kilo almadan üstelik hücrelerinizi ekstra saf su ve C vitamini ile besleyerek...

  1 Kutuda 6 şişe (500 ml. x 6) Nicofluid bulunmaktadır...

  Ürün Açıklaması:

  Avrupa’nın biyoloji üssü Sophia Antipolis’te kurulmuş Microfluid Biotechnology, gereksiz mineral ve kimyasal maddelerden tamamen arındırılmış, "mikronize" edilmiş, belli amaçlar için seçilmiş doğal aktif maddeler "yüklenmiş" yeni nesil içecek serisinden -Sigara Bırakmak ısteyenlere Yardımcı Olacak- Nicofluid Fransa’dan sonra artık Türkiye’de!...

  Bir şişesinde yalnızca 0,8 KCAL olan Nicofluid, gün içerisinde su içer gibi içilerek sigarayı bırakmanızı sağlıyor ve içersindeki maddeler sayesinde de sigara bırakırken karşılaşılan zorlukları en aza indiriyor. Çoğunuz, bu tür yöntemlere uzak duruyor olabilirsiniz. Nicofluid, içeriğiyle ve özellikleriyle diğer ürünlerden çok farklı.

  Nicofluid'i diğerlerinden farklı kılan nedir?
  Vücut üç şeyle beslenir: Oksijen, su ve gıda... Oksijenin vücuda alımı kadar onun hücrelere iletilmesi de çok önemli. Aynı şekilde vücuda su alımı da ciltte bulunan hücrelerin su içerikli olması, yağ ve ter bezlerinin fonksiyonları için çok önemli. ışte Nicofluid, bu noktalar göz önünde bulundurularak üretilmiştir ve üretim teknolojisinin uluslararası patenti alınmıştır. Doğal maddelerden üretilen bu içecek ile sigarayı bırakırken karşılaştığınız zorlukları engelleyebileceğiniz gibi, C Vitamini ve oksijen ile hücrelerinizi besleyerek çok kısa bir süre içerisinde sigara alışkanlığından kurtulabilirsiniz.
  Bunun için her sigara içmek istediğinizde Nicofluid’den birkaç yudum almanız yeterli. Nicofluid aslında "patlıcan, alıç meyvesi, passiflora, C vitamini, naneli meyankökü aroması ve oksijenle zenginleştirilmiş saf su" dan oluşuyor. Üstelik bir şişesi 1 kcal’den az. ıçeriğindeki bu maddeler sayesinde de tiryaki olsanız bile Nicofluid’i içerek sigarayı çok kısa bir sürede bırakmanız mümkün. Hem de kilo almadan, sinirlilik halini yaşamadan ve aynı zamanda da hücrelerinizi besleyerek... ışte bu özellikleriyle Nicofluid kendi alanında tek olma özelliğini taşıyor.

  Artık Nicofluid içerek hem sigara bağımlılığından ve zararlarından kurtulabilir hem de daha kaliteli bir yaşam kurabilirsiniz. Unutmayın her sigara; zamanımızı, paramızı ve en önemlisi sağlığımızı bizden çalıyor.

  Mekanizması nedir?
  Nicofluid içeriğindeki patlıcan özü ile vücudun nikotin ihtiyacını doğal yoldan karşılayarak nikotin bağımlığını azaltır. Passiflora ve alıç meyvası sigarayı bırakırken karşılaşılan sıkıntı ve strese karşı etki eder.

  Nicofluid sigarayı bırakmak isteyenlere yardımcı olacağı gibi, uzun yolculuklarda (uçak&otobüs) veya sigara içilemeyen ortamlarda da sigara içme ihtiyacını gidermede yardımcı olur. Nicofluid’in içeriğinde bulunan Patlıcan (Solanum melongena) tütünden sonra en fazla nikotin ihtiva eden bitkidir. Nikotin ihtiyacını doğal yoldan karşılar. Alıçmeyvası (Crataegus oxyacantha) kan damarlarının çeperlerini güçlendirir, vücudun diğer bölgelerine olan kan akışını düzenler, kolesterolü ve damarlardaki plaket oluşumunu azaltır, sinirsel kalp çarpıntılarını düzenler. Passiflora (Passiflora edulis Sims) sigarayı bırakırken oluşacak sıkıntıları azaltır, sinirleri yatıştırarak, çarpıntıyı keser. C Vitamini (Askorbik Asit) 60mg/500ml nikotinin zararlı etkileri nedeniyle, bu kişilerin organizmaları sigara içmeyenlere oranla %40 daha fazla C Vitaminine ihtiyaç duyar. Vücudun direncini artırır. Normal yetişkin bir insanın günde 60 mg. C Vitamini alması yeterlidir. Saf su ve oksijen hem Nicofluid’in içindeki etken maddeleri hücrelerin kalbine en hızlı şekilde göndererek etkinin maximuma çıkmasını sağlar hem de C Vitamini ile birlikte sigaradan yıpranan hücrelerin onarımını sağlar. Naneli meyan kökü aroması ile ağızda fresh, ferah bir tat bırakır, böylece naneli şeker yedikten sonra, dişleri fırçaladıktan hemen sonra sigara içmek istenmemesi gibi, Nicofluid’de ferah bir tat verecektir. Aynı zamanda sigara içilmediği durumlardaki ağız alışkanlığını ve yeme isteğini ortadan kaldırır. Kilo yapmaz, 500ml’lik 1 şişe Nicofluid sadece 0,80kcal’dir.

  Nasıl kullanılır?

  Sigara içmek istendiğinde 1-2 yudum Nicofluid içilmelidir. Soğuk olarak içilmesi tavsiye edilir. Günde 1-2 şişe Nicofluid içebilirsiniz.

  Nicofluid içeriğindeki bitki ekstreleri ve oksijenle zenginleştirilmiş saf su ile:
  •Sigarayı bırakmaya,
  •Nikotin ihtiyacını doğal yollarla karşılayarak, nikotin bağımlılığını azaltmaya,
  •Sigarayı bırakırken oluşacak sıkıntıya,
  •Sigaradan yıpranan hücreleri oksijen ve ultra saf su ile beslemeye yardımcı olur.
  •Günlük C Vitamini ihtiyacını karşılar.

  3 yaşın altındaki çocuklar, hamile ve emziren bayanlar kullanmamalıdır. Şekersizdir. ılaç değildir.