Nihayet Bebeğimi Gördüm Kızlarrrrr :))))

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gxuxley tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : gxuxley
  1. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar: :nazar: :içelim: Yaşasın kızlarrr bugün bebeğimin kalp atışlarını duydum!Hala şoktayım anlatamam.6+5 günlükmüş miniğim :KK46: Pıt pıt pıt atıyodu kalbi :teytey: Aslında 7+5 olması gerekiyormuş ama sanırım geç döllenme olmuş :uhm: normal bişey mi bu kızlar :uhm:
    Ama hala azar azar kanamam devam ediyor!Doktor progestan verdi.15 gün kullanıcam sonra tekrar gidicem doktora,bakalım hala orda mı?Kalbi atıyormu diye?Yani 15 gün sona herşey iyiyce netleşecek!
    Benim için dua eden ve güzel dileklerini esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkürlerr...Lütfen dualarınıza devam edin,edinde 15 günüde rahat atlatayım :1hug:

2. 17 Haziran 2008
  3. ECEM2003

ECEM2003 Guest

gözün aydın arkadaşım bol bol yat ve dinlen hiç birşey olmaz allahın izniyle

4. 17 Haziran 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim tebrikler ne mutlu sana bebişin kalbinii duydun :) inşallah hayatım sağsalim hayırlısıya kucağına almanıda nasip eder allah.gönlünü ferah tut canım.tabikide dua ederiz canım.bol bol dinlen hayatım olurmu???

6. 17 Haziran 2008
  7. kardelenx

kardelenx canım oğlum BERTUĞ'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba benimde bebişimi gördüğümde 6+2 günlüktü kalp atışını ben göremedim ama doktor gördü beni 2 hafta sonra çağırdı bebğin kalbini dinlemek için.yanlız ben şu an 7 haftalık oldum bu cuma günü gidicem o zaman 7+3 oluyorum inşallah bende duyarım doktor bana dinletememişti çünkü daha çok ufak dinleyemezsin demişti son gittiğimde.korkma geç ve erken dölleneme sorun olmaz bende de erken döllenme oldu çünkü 4+6 günlükken gittiğimde ultrason 5+5 günlük gibi gösteriyomuş kesemi çok ufak görmüştüm o zaman.korkma yani normal Allah tamamına erdirsin inşallah seni beni ve tüm hamişleri

8. 17 Haziran 2008
  9. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler arkadaşım :))Bol bol yatıyorum valla :dance: Rabbim sanada sağlılkı doğumlar nasip etsin :)

Son düzenleme: 17 Haziran 2008
  10. 17 Haziran 2008
  11. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet pıt pıt atıyodu kalbi :) Sağol canım :1hug:

12. 17 Haziran 2008
  13. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım işallahh Rabbim bütün hamişleri ve hamiş olmak isteyenleri tamamına erdirir a.s Demek 1 hafta geriden gelmem çok da kötü değilmiş :) Sağol valla a.s. İşallah sende cuma günü duyarsın kalp atışlarını,ben baya ağladım da :hooray:

14. 17 Haziran 2008
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    hadi gpzunaydin canim Allah tamamina erdirsin insallah...
    kanaman de insallah biter canim...nasil cok guzel bir duyguymus degil mi??
    ben bazen dr cagirmadan gidiyorum minikkusumu gormek icin,,:)))))
    Allah herkese yasatsin insallah...
    hic korkma canim benim bebeginin kalp atisini duyduysan kanama durur nasilsa..sen kendini yormamaya calis...insallah hersey diledigin gibi olur..

16. 17 Haziran 2008
  17. kardelenx

kardelenx canım oğlum BERTUĞ'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağol canım inşallah bana da duymak nasip olur.o yüzden için rahat oldun geç döllenme konusunda Hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah .a.s.

18. 18 Haziran 2008
  19. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım ya çok güzel bir duyguymuş :teytey: Kalp atışını duymamla ağlamaya başlamam bir oldu senağlama İşallah kanamamda biran önce biter de 15 gün sonrada sizlere güzel haberlerimi verebileyim :1hug: