Nikah/Düğün günü içinizde ukte kalanları paylaşalım :(

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve MeLoDi tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MeLoDi
  1. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    evlendiğiniz gün içinizde ukte kalan şeyleri paylaşalım istedim!
    benim içimde baya bir ukte kaldı çünkü senağlama
    gelinliğim tam istediğim gibi olmadı. göğüs dekolteli bir model diktirdim ama içime yalnış çamaşır seçimi yüzünden göğüslerim çok yukarı toplandı ve sonradan hiç beğenmedim. silikon destekli çamaşır akmakla hata yaptım. dekoltenin altına damla şeklinde bir açıklık vardı. güzel ayarlanmadığı için fotoğrafta farkettim az da olsa çamaşırım görünüyordu.
    gelinliğimin arkasında çıkarılıp takılabilen ayrı bir kuyruğu olacaktı 4 katlı. paramız olmadığı için kuyruktan vazgeçtim sadece 1 kat oldu, o da istediğim gibi değildi.senağlama

gelin arabam beyazdı. arkadaşımın eşi ayarlayacaktı arabayı. bahsettiği araba yerine kartal model arkası görünen bagajlı bir araba getirmiş. ve üzerinde çiçek bile yoktu. kırmızı rafya bağlanmıştı. evde gelin bebeğim vardı onu koydular. senağlama ve o gece arabayı arkadaşımın eşi teslim etmem gerek diye saat 10 da götürdü ve biz kalakldık. taksiye bindik arkadaşlarla birşeyler içmek için kafeye gittik. dönüşte arkadaşımın sözlüsü bizi eve bıraktı.:çok üzgünüm:

nikahtan sonra yakınlarımıza beraber biryerler gidelim diye çağırdık. kimsecikler gelmedi ve bizi yalnız bıraktılar:çok üzgünüm:

nikahta da gelin odama kimse gelmedi.

hiçbirşey istediğim gibi olmadı. şimdi burada düğünle nişanla sözle ilgili yazılarınızı okuyorum da çok imreniyorum. keşke daha önce burada olsaydım ve sizlerden fikir alsaydım.senağlama​

2. 21 Şubat 2009
  3. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ahh canım benim kıyamam sana ben yaa.boşver bitanem bunlar küçük detaylar önemli olan eşinle mutlu bi yuvan olması.bunlar gelip geçici şeyler ama eşinle olan hayatın bi ömür sürecek ve eminim nice güzel günleriniz olup bunları telafi edecektir a.s.

4. 21 Şubat 2009
  5. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aslında yapmak isteyipte yapamadığım demeyeyimde
    düğünümde olan olaylardan bahsedeyim

kınamda hava çok soguktu bizi küçük bir odaya
    tıktıklar.
    düğünümde benim akrabalarım çok içmişlerdi
    resmen sarhoş oldular
    gelip gelip benim boynuma sarıldılar
    normal hayatta benimle konuşmayan insanlar
    canım nekadar sıkıldı
    resmen şov yaptılar.
    nasıl canım sıkıldı anlatamam

melodicim sende çok olumsuzluklar yaşamışın
    inş. bundan sonra güzel olur.

6. 22 Şubat 2009
  7. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    benim düğünüm henüz olmadıda sözümde istemediğim olaylar gelişti elbtte:KK43:( nişalımın dedesi feci derecede sarhoş bi halde gelmişti .adam ağzını açsa resmn hata oluodu .saçma sapan şekilde konuşuodu . akşam bize gelirken ee haliyle hava karanlık die bahçenin duvarını görmemiş çarpmş .sonra bu duvarı yapanlara çok küfür ettm dedi . ee amcamlarda çok sinirlendi :KK43:( sonracığıma kayınpederim istedi sonra sırayla herkesin elini öptüm tam abime geldimm elini vermedi, 3 kere elimi uzattm vermedi .sonra dayımkızdı zar zor öptürdü elini . sonracığıma kayınvalidem söz yüzüğünü geldi mutfakta taktı .ben bilmiodm dedi elimizi öperkn takılcağınıı . benim sinirler iyice arttı :KK43:(

8. 22 Şubat 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    içimde herşey ukde kaldı...
    hiçbirşey istediğim gibi olmadı ki..
    neyse aradan o kadar zaman geçti ...
    o günler geri gelmez bi daha...:KK43:(

10. 22 Şubat 2009
  11. YAMUR

YAMUR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde nşan yapamadım cok içimde kaldı ne zaman bir nişana gitsem içim sızlar beyendiğim nişan kıyafeti vardı bekarken beyenmiştim nişan olmayınca kınada giyerim dedim onada benim haberim yokken kına kıyafeti hazırlanmıştı yazarken bile içim burkuldu bunlar insanın başına bir kere gelir ve ben kendim yapamdıgımı kızkardeşime en güzelini yaptırıcam

12. 22 Şubat 2009
  13. oryeku

oryeku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    havai fişek attırmayı almayıı unuttuk

14. 22 Şubat 2009
  15. gonul1977

gonul1977 Guest

Benimde nişanımda kaynım gelip abuk subuk laflar etti bana nişanlım onun lafları üstüne müdahele etmedi beni korumadı, zaten ayrıldık.Nerde nişan görsem ağlayasım geliyor.

16. 23 Şubat 2009
  17. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    çok doğru söylüyorsun. önemli olan şu an eşimle olan mutluluğum. ama ne zaman bir gelin arabası, düğün görsem gözlerim doluyor. içim cız ediyor.
    canım benim. kınamda çerez dağıtılıyordu. kuzenim önce kendilerine vermiş. sonra komşulara dağıtmış ve çerez yetmemiş. 2-3 kişiye bir tabak verilmiş. bazıarı yememiş. sonra bize laf etmişler. insanlar böyle zamanda kendini belli ediyor.

senin abin elini vermemiş, benim abim ne kınaya ne nikaha gelmedi. boynu bükük kaldım.
    yüzüğü neden kayınvalde takıyor ki? benim bildiğim senin aile de sevdiğin amca dayı gibi yakınlar takar. zaten elini öperken takılmaz ki. kurdelesi kesilince büyüklerin eli öpülür. inadına yapmış. ben istenmedim bile.

aynen canım benimde hiçbirşey istediğim gibi olmadı!

benim nişanımda elbise bulamamıştım doğru düzgün. sonra baktım ne güzel kıyafetler var. eşimin annesi ben dikerim sana dedi. ben de çok sevinmiştim. ama yapmadı.

ağlama canım benim. demek ki bu insan seni başkasına karşı koruyamayacaktı, ezdirecekti. yol yakınken ayrılman iyi olmuş. inşallah karşına daha iyi biri çıkar.

18. 23 Şubat 2009
  19. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    10. evlilik yıldönümümüzde çok beğendiğim bir gelinlik var. onu diktirsem, gelin arabasına binip kordonda dolaşsam, şöyle güzel bir yerde yemek yesek ve sevdiklerimle bol bol göbek atsam. sonra şöyle kat kat güzel bir pasta olsa... ve de güzel bir gelin albümü Çok üzgünüm çoook
    ah ah! şu an bu hayalimin gerçekleşmesini çok istiyorum. mirmirmirmir