Nikah Töreni Düşünenler

Konusu 'Nikah' forumundadır ve alevesen tarafından 12 Aralık 2007 başlatılmıştır.

12 Aralık 2007
    Konu Sahibi : alevesen
  1. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba bayanlar şu anda sözlüyüm ve nisan/mayıs gibi nişanım olucak.Ben ilişkimin en başından beri sözlümle hep nikah istediğimizi dile getirirdik ve hatta kararlıydık.O hala karalı aslında bende ama etrafta duyanlar aaaa düğün olmıycak mı dedikleri zaman kötü oldum.Ve çok duymaya başladım.

Arkadaşlar Nikah töreni ile evlenenler ve evlenmeyi düşünenler hatta Fikir vermek isteyen herkese sesleniyorum cevap bekliyorum görüşlerinizi bekliyorum.

2. 12 Aralık 2007
  3. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    şahsen bende olsam nikah töreni isterim ben pek sevmiyorum gurultuyu tamam çalgılı davullu zurnalı güzel olabilir ama hiçbir zaman ilgimi çekmemiştir eğer ALLAH ım bir gun evlenmemi nasip ederse sade ve güzel kafama göre oh ne güzel bir nikah töreni düşünüyorum inşallahta öyle olacağını umuyorum bu arada çevrenin ne dediğine bakma için ne diyorsa canın ne istiyorsa onu yap insan bir kere evleniyor insan gönlune göre birşeyler olsun sen kalbinin sesini dinle

4. 12 Aralık 2007
  5. CreeP

CreeP Melankolik Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bende sazlı düğün sevmiyorum..ah ahh bigün nasip olurda evlenirsem hep hayalimde kır düğünü..yani salon istemiyorumm..açık hava olacak..alltan slow bi müzik..kapalı yerlerde 1 saat bile zor duruyorum..kendi düğünümde rahat olmam lazım..bencede kimsenin dediğini istediğini yapmak zorunda deilsin..o kadar saat sen ayakta duracaksın..şimdiden hayırlısı olsun :asigim:

6. 13 Aralık 2007
  7. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    düğün senin en özel günün ve bir daha tekrarı yok senin ne istediğin cok önemli ama nikah yapanlardan da keske düğün yapsaydım diyenler cıkıyor ben de nikah düşünüyordum kokteyl seklinde ama nişanım salonda oldu ve cccccccccccoooooooooookkkk eğlendim sonra da düğün olmasına karar verdim dediğim gibi karar senin benim kararımı değiştiren sey nişanımın cok güzel gecmesiydi

8. 13 Aralık 2007
  9. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hepinize teşekkür ediyorum.Benim de nişanım dışarıda olacak.Ama nasıl bir yerde olucağı kesin olarak belli değil.Ben de sonradan pişman olmak istemiyorum.İçime sineni yapıcam ama bakalım ne karar vericem.

10. 13 Aralık 2007
  11. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    şeker en yeni evli forumda sanırsam benim yani şu son haftalarda evlenen olmadı gibi geliyo bana:sm_confused: 27 günlük evliyim.:dance:

nişanım düğün salonunda oldu sonrasında akşam eğlenceye gittik 22 arkadaşımla hem salonda hem de gecede çok eğlendim.

düğün istemedik..nikah daha cazip geldi..her açıdan..ve kesinlikle çok güzel oldu. akşam yemeğimiz oldu gene eğlenceli deli gibi oynadık yedik içtik eğlendik..ben nikah yaptığım için çok memnunum düğün olsaydı bu kadar eğlenemezdim diye düşünüyorum..herkese nikahı tavsiye ediyorum..:sm_cool:yerimseniben

ama yine en güzel ve doğru kararı eşin ile sen vereceksin..herşey gönlünce olsun..a.s.

sevgiler:1hug:

12. 13 Aralık 2007
  13. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Cerenimo teşekkür ediyorum.Hayırlı olsun.Ne güzel atlatmışsın heyecanı ama tatlı telaşlar bunlar yayerimseniben
    Benim de nikah istememin birçok sebebi var.Kirada oturucaz ve birikim yapıp ev almak istiyoruz ileride o takılar bize lazım olacak yani.Düğünü sevmediğimiz halde para vermek de istemiyorum.Peki hangi nikah salonunda evlendiniz.Oturduğunuz semtlerden birinde mi oldu?Sanırım başka bir semtte de izin kağıdı alınıp belediyeden yapılıyormuş.Ben bizim ordaki nikah salonunda hep görüyorum arka arkaya gelin arabaları çok sıkışıyormuş nikahlar doğru mu?

14. 13 Aralık 2007
  15. ayca_can

ayca_can 3'üzlerim geldi ;)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede chocotripe katılıyorum.düğün senin en özel günün olucak.emin ol çok eğleniceksin.ben şahsen iki abimin düğününde işlere koşturmama rağmen çok eğlendim e bide onlar düğün sahibi eminim daha çok eğlenmişlerdir.nebilim ben şahsen gelinliği üzerimden kolay kolay 1-2 saatte çıkmasını istemem.nikah yaptığında çok az bir süre giymiş olucaksın onu (yani benim büyük hayalim olduğu için gelinlik giymek benim için önemli)
    hem ayrıca düğünündede nikah kıydıra bilirsin.benim abimin birinin ikiyerde düğünü oldu.kız evi tarafında nikah yapıldı yemekliydi nikah kıyıldıktan sonrada iki oynandı ortada oldu bitti anlıcan.bence sende düğün yap ama nikahınıda düğünde kıydırikisininde zevkini almış olursun yerimseniben

16. 13 Aralık 2007
  17. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim ayca can yorumların için.kararsızım şu anda sözlümle bu konuyu yüz yüze konuşmak istiyorum.Biz 4,5 yıldır beraberiz hep nikah dedik ama bakalım neye karar vericeZ.:1hug:

18. 13 Aralık 2007
  19. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    aycacım nikahta da gelinliği hemen çıkarmıyosun merak etme..:icecream:salonda nikah kıyılmasına ben de katılıyorum...a.sevet derken herkes yanımda olsun daha güzel..sırnaşık şeyben gelinliğimi sabah kuaförde saat 8:15 te giydim gece 02:35 de çıkardım..kafamçokkarıştınikahtan sonra eğlenceli bi mekan seçilir de yakın arkadaş ve aile dostları gelirse emin ol düğünden zevkli oluyo..42 kişiydik mekanı kapattık biz jeyyarçocukluğumdan beri düğünleri sevmedim ben..ortalıkta koşan minişler onları kovalayan anneler..koca göbekli yakın aileler..aslında çok hoş ama tamamen yakın çevrenle daha güzel oluyo fikrindeyim hani pistte oynama açısından:icecream:

alevcim benim nikahım Maltepe Kültür Merkezi "serince" salonunda yapıldı...ne sıkışıklık yaşadık ne de karmaşa..acayip güzeldi..bayağı bir lüks yaptılar orayı..artık ya senin ya da eşinin ikamet ettiği semtte yapılıyo nikahlar..gerçi adamını bulursan istediğin yerde yaptırabiliyosun..:1closedeyes:

şimdiden hayırlı olsun..
    :1hug: