Nikahta nasıl bir kıyafet seçimi yapmalıyım?

Konusu 'Nikah' forumundadır ve Ege tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Ege
  1. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar benm düğün temmuzda fakat eş durumu için nikahımız kurban bayramında yapılacak sizce nikahta nasıl bir kıyafet seçimi yapmalıyım? takım elbiseyi nedense pek sevmiyorum ama şık bir model bulabilrsem fikrim değişebilir ya da düz bir elbise üstü mini bir ceketle tamamlasam kıyafetimi nasıl olur? renk olarak beyaz istiyorum ama kışında beyaz pek hoş durmaz sanırım.. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim veya elise modelleri koyarsanız daha mutlu olurum:KK70::KK70::uhm:

2. 11 Ekim 2009
  3. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    beyaz uzun bi elbise giymek istemişimdir hep opuyorumnanaktan

4. 11 Ekim 2009
  5. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canm bende beyaz bir elbise istiyorum hadi mevsim kış olunca üzerine de lacivert mini bir ceketle kombin ederm diyorum ama yinede kış için çok açık kalıyo sanırım.. model önerilerinizi paylaşrsanız çok sevnrm..:KK70:

6. 11 Ekim 2009
  7. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çocukluğumda nikahı ayrı yapılan gelinler siyah giyerlerdi ve başlarına çok güzel önü tüllü falan küçük nikah kepi takarlardı, hep beğenmişimdir bu nikah kepi olayını, eğer nikahım ayrı olsaydı düşünebilirdim. Eğer farklı birşeyler arıyorsan modaevleriyle bir görüş, zaten ızmir süper bu modaevleri konusunda biliyorsun, kep olayıda senin için bir alternatif olabilirse modaevinde sana seçenekler sunacaklardır.

8. 11 Ekim 2009
  9. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok beğeniyorum tüllü şapkaları fakat nişanlım öyle bişeyler takarsan çok gülerim diyo:):) bir büstiyerle süper olurdu ama maalesef. nikahımız böyle aile arasında olucak o yüzden birde ona ayrı özel bir bütçe ayrmak istemiyorum moda evlerine girdiğim an gelinlik fiyatına yakın bişeyler çıkar hazır giyim daha uygunolur sanırım.. teşekkürler canm:)

10. 11 Ekim 2009
  11. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    O zaman sade ama güzel bir şey giymelisin, mesela dizüstü straples veya askılı, üzerine aynı kumaştan minik bir ceket, bir arkadaşım geçen yıl diktirmişti tam üstüne göre lacivert renk, dizüstünde de mini bir yırtmacı vardı çok güzel olur hem lacivert kışa uygun olur. Ama saçına özel birşey yapabilirsin nikahta. Değişik minicik beyoğlu taşlı bir toka gibi..

Son düzenleme: 12 Ekim 2009
  12. 12 Ekim 2009
  13. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet çok hoş olur hem zarif de durur. lacivert zaten aklımın bir köşesinde ağır bir renk.. elbiseye daha yatkınım sanırım, umarım beğenebileceğim bir model bulabilirim.. saçıma dediğin gibi canm taşlı toka takıp kıyafeti daha da ağırlaştırmak güzel bi fikir teşekkürler..

14. 12 Ekim 2009
  15. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de nikahım düğünden önce olacak galiba . hayalimde dizüstü beyaz bir elbise vardı. Kışa denk geleceği için beyaz elbise giyemeyeceğim.
    Pntolon giyme taraftarı değilim nikahta. kış da olsa elbise giyeceğim. Kendim için fotoğraf bulduğumda buraya da eklerim canım.
    Dediğin gibi lacivert hoş olabilir.

Son düzenleme: 12 Ekim 2009
  16. 12 Ekim 2009
  17. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canım netten de bakıyorum mağazaları da dolanıyorum ama bir türlü içime sinecek bir kıyafet bulamadım:KK43:

18. 13 Ekim 2009
  19. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay benim de canım kurbana büyük ihtimal olucak nikahım. eş durumu için işte. ben de düşünmedim hiç ne giyicem. fakat kimse olmucakki. annem babam ve nişanlım o kadar olur. küçük bi yerde kıyılıvercek. acaba değer mi o kadar özenmeye ya