Nikanızda nasıl EVEET dediniz?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve ududub tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : ududub
  1. ududub

ududub Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba kızlar.Evlenmiş yada evlenecekler olanlar yardımınıza ihtiyacım var.Yakında düğünüm olacak ve düğünümde nikahım kıyılacak.Nikah memuru soruyu bana sorduğunda ilginç ve herzaman akıllarda kalacak güzel bişey yapmak istiyorum.Düşündüm ama aklıma cok fazla bişey gelmedi fisfisfis sizlerin güzel fikirlerine ihtiyacım var.Şimdiden herkese teşekkür ediyorum..a.s.

Son düzenleme: 3 Mart 2009
  2. 3 Mart 2009
  3. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hiç düşünmemiştim önceden nasıl evet derim filan diye. memur sordu soruyu o anda şöyle bi durdum kafamı ağırdan çevirdim eşimin suratına baktım bekliyordum düşünerek ama bi baktım adam bana ters ters bakıyo sinirli sinirli korktum hemen biraz dudaklarımı büzüp evet dedim :) ablam dediki korktum valla iyi cesaretti çok tuhaf oldu :) hemen evet denirmi dimi ama laelaelaelaelae

4. 4 Mart 2009
  5. ududub

ududub Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar okadar kişi bakmış kimse yorum yazmamış :KK43: hadi ama ilginç bir okadarda hoş fikirlerimizi paylaşalım bu topiğimizde....

6. 4 Mart 2009
  7. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    benim arkadaşım evlendi nikah salonunda nikah memuru sordu kabul ediyormusunuz die çocuk durdu durdu. derin nefes aldı nikah memuruna baktı sonra eşine sonra konuklara sonra elini biraz yüzünde gezdirdi düşündü düşündü. tabi bütün herkes sessiz onu bekliyor kaydirigubbakcemile3 sonra evet dedii.. çok hoş oldu ama bir o kadarda sıkıcı laelaelaelaelae

8. 4 Mart 2009
  9. _cocita_

_cocita_ (: ! Emir'in annesi ! :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben düğünü salonda yapmadım nikah oldu. memur bana kabul ediyor musun? diye sordu bende normal bi şekilde evet dedim, sonra oda güldü misafirlere dönüp ben duymadım siz duydunuz mu? dedi onlarda hayııııııır dedi alkışladıklar sonra tekrar sordu kabul ediyor musun? diye bende yüksek sesle EVET dedim tekrar bir alkış koptu salonda. eşime sordu oda evet demedi kabul ediyorum dedi şimdi o videoyu her izleyişimizde dalga geciyorum Kabul ediyorum denmezz evet denir diye. Bizimkide böyle bişey oldu işte:1rolleyes:

10. 4 Mart 2009
  11. dimplehawk

dimplehawk Ensar'ım ; lokum paşammm Pro Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    ben daha önceden planlamamıştım ama şöyle gelişti;

memur evlenmeyi kabul ediyor musunuz diye sorduğunda mikrofona gülümseyerek yaklaşıp;
    -- biraz düşünebilir miyim? demiştim kaydirigubbakcemile3

memur da gülümseyerek tabiiii dedi. sengözlerimebaksanab
    o zaman bu arada damada soralım bakalım ne dicek dedi..
    O da hemen ;
    -- EVET :asigim: deyince memur "o dersini çalışmışta gelmiş anlaşılan" dedi.. bişeylerr daha söledii..
    herkesi de güldürdük.. hoş bi enstantene olmuş olduu :asigim:

12. 4 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

ay evet nasıl evet desekki yaa :CüvCüv: utanırım ben sonsuza dek evet felanmı desek

ediyorum galıbamı desem acaba

14. 4 Mart 2009
  15. ranunu

ranunu kocacıkının papatyası Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biz aşkımla karar verdik AVAAAT diycez çünkü aramızda konuşurken hep avat diyoruz =)

ama dimplehawk seninkide çok hoş olmuş bende mi öyle desem =) =)

16. 4 Mart 2009
  17. dimplehawk

dimplehawk Ensar'ım ; lokum paşammm Pro Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    neden olmasın a.s

bence misafirler aranızdaki espriyi bilmediği için dilinizin sürçtüğünü düşünebilirler.. bunu da gözönünde bulundur yerimseniben

18. 4 Mart 2009
  19. PINARTUNCAY

PINARTUNCAY Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar biz aşkımla nikah işlemlerimiz için gittiğimizde bi nikah vardı hadi izleyelim dedik izledik kıza sordu nikah memuru gelin dediki ben bilmem babam bilir dedi oda ilginçti ama ne biliyim bende günlerdir kara kara düşünüyorum nikahıma 10 gün kaldııı bu arada