nisa hastanesi doktor tavsiyesi ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve arsivist tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : arsivist
  1. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar. 30 yaşındayım 2. gebeliğimi yaşıyorum. ilki eylül 2009 da sonlandı :KK43: şimdi yeniden hamileyim henüz 7 haftalık. ne yazık ki 2 kez acile gitmek zorunda kaldım. ilki düşük tehlikesi - kanamam vardı- ikincisi de aşırı istifra sebebiyle oldu. henüz kendime gidecek düzenli bir doktor bulamadım. kaygılarım çok fazla. üstelik avrupa yakasına yeni taşındaım geçen gebeliğimin kontrolü ve kürtajım medipolde leyla hanımda oldu. bu yakada hem güvenebileciğim bir doktor hem de hastane bulmakta zorlanıyorum öte yandan maddi kısmını da düşünmek zorundayım. tüm bunları düşünürek nisa hastanesini seçtim. ama hangi doktor? lütfen gidenler bana yardımcı olsun. kimi tercih etmeliyim? opuyorumnanaktan

2. 22 Mayıs 2010
  3. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayrünisa hastanesini diyorsun sanırım, ben 1 kez gittim pazar günü, nöbetçi göçmen bi bayan doktor vardı, memnun kalmadım, ayrıca muayene ücreti de fazla geldi bana. şimdi medicine hospital yasemin ercan'a gidiyorum ve gayet memnunum, tavsiye üzerine başladım oraya da. 29 haftaya girdik. muayene ücreti ssklıya 22 lira, normal 50 lira. muayene 20 dk kadar sürüo. tavsiye ederim.

4. 22 Mayıs 2010
  5. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nurcan.batur teşekkür ederim. senin dediğin bu hastaneye bakıcam.

6. 1 Haziran 2010
  7. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nisa hastanesı hakkında daha fazla yorum yapabılecek giden arkadaşlar yokmu....

8. 1 Haziran 2010
  9. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bu medıcıne nerede canım