Nisa ve Meltem hastanesi bilgisi olanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nebism tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nebism
  1. nebism

nebism Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim Hayrunnisa hastanesinde Opr.Dr.Mürvet Hakyemez kontrollerimi yaptırmak istiyorum hastane ve dr hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni bilgilendirsin

Aynı şekilde Meltem hastanesinde de Nuray hanım var onun hakkındada bilgisi olan varsa beni bilgilendirmenizi istiyorum şimdiden çok teşekkürler

2. 17 Temmuz 2008
  3. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayrunnisa hastanesinin tüp bebek merkezinde tedavi oldum ben..sibel hanımdı doktorum,hem doktordan,hem ekipten,hem hastaneden çok memnun kaldım...şimdi onların vesilesiyle hamileyim..meltem hastanesini bilmiyorum ama bi kez kan testi için gitmiştim çok aşırı kalabalıktı,çok rahatsız bi ortamı vardı,pek hoşuma gitmedi ama bilmiyorum yinede...

4. 17 Temmuz 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba nisa hastanesi asiye hanıma gidiyorum fakat mürvet hanımın da çok iyi olduğunu söylüyorlar..her gidişimde bekleme bölümü çok kalabalık oluyor çok hastası var..benim doktorum da çok iyi ..orada tedavi gördüm ..bu sayede hamileyim..ve tabiki kontrollerimde orada yapılıyor..doğuma da orada gireceğim..ben çok memnunum ..şiddetle tavsiye ederim..

6. 18 Temmuz 2008
  7. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    asiye hanıma bnm kuzenim gidiyo banada tavsiye ediyo nasıl bi bayan güler yüzlü ilgilimi hastane çok kalabalık dimi çok bekliyomusun

8. 18 Temmuz 2008
  9. nebism

nebism Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende mürvet hanımı istiyordum ama çok yoğun o yüzden fazla ilgilenemez diye nuray hanımı seçtim o nasıl bilgisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin

10. 18 Temmuz 2008
  11. nebism

nebism Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada hastane seçimin hayrunnisa ama dr hangi çok kararsızım ben çok pimpirikli biriyim ona göre iyi bir dr seçmem lazım bir arkadaş nuray hanım çok ilgili dedi bende onu seçmeyi düşünüyorum ama şimdi asiye hanımda eklendi off çok kararsızım

12. 18 Temmuz 2008
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    asiye hanım ile arkadaş gibiyiz ..genç ve çok sempatik..ne sorarsan yılmadan cevap verir..çooookkk memnunum ..evet biraz kalabalık oluyor doğru ..hatta şimdi fiyatlara gelen düzenlemeden sonra daha yoğun oluyo ama herşeye değer..ben çatalcadan yenibosnaya gidiyorum 50 km yol düşünün artık ne kadar memnun olduğumu..

14. 18 Temmuz 2008
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ayrıca bir püf noktası ..sabah 9 da gidin tek tük kişi oluyor,hemen kaydınızı yaptırın ,randevu almaya gerek yok, ilk gittiğinizde alın sonra zaten dr size şu tarihte gel diyor ve o tarih dr da kayıtlı oluyor..
    asistanı sorarsa randevu varmı var deyin..randevuya pek uyulmuyor ..önce kaydı kim yaptırırsa onu alıyorlar..

16. 18 Temmuz 2008
  17. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben meltem hastanesine 4 boyutlu ultrason için gittim ve beğenmedim nedeni ise
    zemin katta 4 boyutlu ultrason odasının yanına nükleer odayı koymuşlar
    yani hiç akıllarına gelmedimi !!!! hamileler önünden geçiyor ne kadar zararlı ....
    birde bina çok kötü basık kafan tavana çarpıcak nerdeyse üst katlara çıkmadım gerçi birde eşim inşaat mühendisi olduğu için hemen anladı orda kolonu kesmişlerr:eek:klava::eek:klava:

Son düzenleme: 18 Temmuz 2008
  18. 18 Temmuz 2008
  19. nebism

nebism Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımm zaten gittim biliyorum ama kararsızdım şimdi kararımı verdim hayrunnisada nuray hanıma gidicem inşallah