nisan 2009 çift çizgiyi görenler burdan devam edelmmi?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve babyroze tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : babyroze
  1. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Evet arkadaşlar herkese merhabe ben nisan 17 de öğrendim hamişliği Allahıma şükürler olsun olmıycak sanıyoduk ama Rabbim nasip etti işte inşallah olmayan herkesede nasip eder . . ilk muayenemizi olduk bile ama daha cok küçükdü keseyi gördük ama bebik henüz gorunmedi . .inşallah bu cumartesi tekrar gidicez Allah onu bize bağışlar inşallah . .

2. 27 Nisan 2009
  3. gamze216

gamze216 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yeni katıldım aranıza.Allah inşaallah herkese hayırlı sağlıklı bir bebek nasip eder. Ben de nisan ayında hamile kaldığımı öğrendim.Bundan önce iki düşüğüm olmuştu. Bakalım inş. Allah tamamına erdirir..

4. 27 Nisan 2009
  5. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende 21 nisanda hamile olduğumu öğrendim yani beklenen adet günümde ve bu hafta sonu ilk muayenemizi olcaz 9 aydır istiyoduk bizde allahım isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu

6. 28 Nisan 2009
  7. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canlarım inşallah hadi hepimize bağışlasın Allahım miniklerimizi . .bende buhafta sonu 2 kontrolume gidicem bebeği gorememişti doktorum ilkinde henuz 4 haftalıktı bakalım cumartesi yi sabırsızlıkla bekliyorum . .Gamzecim inşallah sana ve hepimize bağışlar Allah ..

8. 28 Nisan 2009
  9. meybon

meybon 17.12.2009/ 09:55 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın bayanlar dün akşam hamile olduğumu öğrendim şoktayım şimdi napıcam ben :????

10. 28 Nisan 2009
  11. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım tebrik ederim gözün aydın çok güzel bi haber bu inşallah bebini sağlıcakla kucağına alırsın . . hem niye ne yapcam ben şimdi yazdın anlamadım beklemiyormuydun istemiyormuydunuz yoksa şaşırdınmı ? :))

12. 28 Nisan 2009
  13. meybon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Çok şaşkınım babyroze, ne istiyordum ne istemiyordum valla acayip bi durum işte.. güzel temennin için teşekkür ederim Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.. benim işte başka yere taşınmadan bebek yapmıycaktım güya, kayınvalide problemi maalesef:KK43: o yüzden napıcam şimdi deyip deyip ağlıyorum.. Allah bize de bir çare verir hayırlısıyla umarım..:CüvCüv:hihoyyytfisfisfis

14. 28 Nisan 2009
  15. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım çok iyi anlıyorum benim bu tarz bi sorunum yok benim sorunum da eşimin işten cıkarılmış olması ve benim patronumdan ancak 2 ayda bir para alamamam . .Ama buna ragmen cok mutluyuz Rabbim bizi aratmada ugrastırmadan nasip etti oyle düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum . .işte bazen maddi manevi koşullar ve şartlar uygun olmuyor . . ama çok çok şükür Allahıma inşallah bizlere bağışlar bebişlerimizi sağlıkla . . bu arada sen daha doktora gitceksin demi ?

16. 28 Nisan 2009
  17. meybon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet babyroze tam da sana onu soracaktım, benim doktorum bugün doluymuş, pazartesi müsaitmiş, bende akşam çıkışta testleri biryerde yaptırayım diyorum, pazartesi götürürüm diyorum sen ne dersin, bir de bu test aç mı yapılıyor.. ilk ne yapmalıyım hiç bişey bilmiyorum bana yardımcı olurmusun :)

18. 28 Nisan 2009
  19. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Meybon sanırım kan testinden bahsediyorsun . .ben sabah gittim ama aç tok bişey farketmiyor sanırım kimse bana bişey sormadı . . sen idrar testimi yaptın evde ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.