Nisan 2010 Anneleri Beşik-Oda Takımı-Puset-Anakucağı tercihleriniz

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve bonbolin tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

8 Ocak 2010
    Konu Sahibi : bonbolin
  1. bonbolin

bonbolin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir türlü karar veremeyen bir anne adayı olarak gerçekten fikirlerinize ihtiyacım var. Benimle aynı durumda olan arkadaşlar olduğunu da düşünerek bu konuda deneyimli olanların tecrübelerinden faydalanmak isterim.
    Özellikle beşik konusunda; park mı? otomarik sallanan beşik mi? yoksa oda takımı mı? bir türlü karar veremiyorum.
    pusetler konusunda quinny modelleri hoşuma gidiyor ama kullanışlı mı bilmiyorum, küçük diyenler var...??? bir sürü soru işaretleri yani...
    Sizler neler aldınız veya neler düşünüyorsunuz fikirleriniz benim için çok değerlidir...:KK46:

2. 8 Ocak 2010
  3. ayse_denizy

ayse_denizy yakışıklı prensin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle hayırlı olsun canım.
    Ben park yatak aldım babymoon markası cibinlikli sallananan bişi.Sallanıyor da aparatları var takıyorsun.
    Puset ve arayı da Chiccodan aldım..Mavili turunculu
    Oda almadık.Koçtaştan 3 Kapılı dolap ve Şifonyer aldık bittiii....

4. 8 Ocak 2010
  5. TARHAN

TARHAN Kaan Egemen'im hoşgeldi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde en çok kararsız olduğum konulardı bunlar: geçen hafta çıktık gezdik park yatak almayıı düşünüyoduk ama görünce içimize sinmedi. ben nevresim takımını organik, bodylerini %100 pamuk alırken park yatak ta herşey plastik-naylon. kılıflar pamuklu kumaştan değildi. içimize sinmedi çilekteki sallanan beşiğe karar verdik biz. biz oda yapmıcaz yanımızda yatcak. kendi gardrobumuzda bir gözü ona açtım eğer yetmezse küçük bir dolap ya da şifonyer alırız daha sonra.

bebek arabası konusunda çok kararsızım. benimde gözüm chicconun 2li setinde ama bilmiyorum. bir de arabayı hemen mi alsak yoksa 2-3 aylık oluncamı alsak ona da karar veremiyomeyvahedigeldismile

bir de şu var. özellikle başlarda bebek sürekli yanımızda oturma odasında olacak en azından gündüzleri. bu sürede içine koyabileceğim içinde uyuyabileceği bir şeyler lazım. onu da 50 tl lik ana kucakları var onlardanmı alsak, bu bebek arabası setindeki anakucağı-oto koltuğu yeterli olurmu, yoksa çok beğendiğim chicco nun salıncağı var ondan mı alsak paraya kıyıp ona da henüz karar veremedimkaydirigubbakcemile3

6. 8 Ocak 2010
  7. gelincik53

gelincik53 canım kocam biricik oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    güzel bi konu olmuş.bende çok araştırdım yatak konusunu.benim eşimin mobilya mağazası olduğu halde şimdilik oda takımı almadık.büyükçe bi park yatak aldık sallanabilio ve titreşimli,cibinlikli.ilerde de oğluma oda takımı aldığımda park yatağınıda oyun parkı olarak kullanabilecek.yaz ortası da mobilyasını almayı düşünüoruz.park yatakla birlikte oto koltuğu aldık hemde ana kucağı oarak kullanılabilior.şuan da bebek arabası almayı düşünmüoruz.onuda yaza erteledik.çünkü ben her yere arabamla gidiorum oğlumunda oto koltuğu var işimizi görcek epey süre.

8. 8 Ocak 2010
  9. buket_asude

buket_asude zeynep ecrinin annesiii:) Üye

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    113
    valla ben abarttım galiba evimde bi oda fazlaydı oda takımı aldık oraya şifonyeri beşiği gardropu var beşik daha sonra yatak oluyo geceleri odamda yatırmak içinde sepet beşik aldım arabasınıda aldık mecbur çünkü annane babanne gezecek canım kızım diyorumya abarttık ama bi kere alalım rahat edelim dedik..

10. 8 Ocak 2010
  11. rabia fatma

rabia fatma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ana kucağını hepsi buradadan aldım indirimdeydi kargoyla 70 geldi biz beğendik aynı zamanda oto koltugu da oluyor carry marka
    bebek arabasını daha almadık onu yaza bırakacağız galiba
    benim bi odam fazla orayı ona oda yapacağız benim bebeğin eşyalarını koacağım yerim yok gardıropta o yüzden takım alıcam ama illk aylarda bizimle yatak odasında olması için ana dizi alıcağım burda yerel bi mağazada buldum 75 e üstelik gün içinde yatacağı yada mutfakta iş yaparken yanımda olacağı bişi boşa alınmış olmıcak yani
    oda takımını nerden alıcağımıza tam kara vermedik çilek belis bu iki firmdan birinden olucak büyük ihtimal bakalım
    Ama bizim ilk cocuk olacağından bu kadar detaylı alıyorum yoksa ana kucağı yada ana dizini almazdım

12. 8 Ocak 2010
  13. bonbolin

bonbolin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pusetlerde travel setler var oto koltuğu aynı zamanda anakucağı, araba çantası falan...arabaya karar veremeyince anakucağı da almadım belki travel alırız diye....park yataklar gözüme çok basit göründü ama katlanması ve ileride oyun parkı olma özelliği hoşuma gitti...hala kararsızım, mağazaları gezince insanın kafası daha çok karışıyo ben her gördüğümü beğeniyorum

14. 9 Ocak 2010
  15. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benden bir tavsiye bende chicconun ikili setinden almıştım ucuz diye arabasıyla anakucağı 479 falandı
    bence araba daha almayın zaten hastaneye oraya buraya anakucağıyla gidiliyo
    yaz için satılan bebek arabalarından alın derim şimdi alacaklarınız kışlık olur yazın kalın gelir kaba olur kullanımıda zor olur

16. 9 Ocak 2010
  17. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bebek arabasını kesinlikle hafif bir şey alın derim ben,bir de çift yönlü olsun,gerçi travel alınırsa çift yönlüye gerek olmayabilir.
    Ayrıca Chicco nun tam yatan baston tipi pusetleri var,ağırlıklarına bakmadım ama hafif görünüyorlar,Bursasu nun dediği sebeplerden dolayı hemen almazsanız yaza bastonlar işinizi görebilir.

18. 9 Ocak 2010
  19. ayse_denizy

ayse_denizy yakışıklı prensin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet yaa bende chicco nun travell sitemi var çok ağır şimdi bile zor zaptediliyoo.Keşke hafif bişi alsaydım diyorum