nisan anneleri çıldıracam ne zormuş ya

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve pxixrxixl tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : pxixrxixl
  1. pxixrxixl

pxixrxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın kızlar valla 6 dan beri uykum yok kaçtı... düşün düşün.. şimdi bizim bebeklerimiz nisanda doğacak ya (inşaallah) 0-3 aylık dönem mayıs haziran temmuza gelecek 3-6 aylık dönem ağustos eylül ekime gelecek yani ilk üç aylık dönemle ikinci üç aylık dönemin yarısı yaza yani havaların 35 derece olduğu zamana denk gelecek

ben çıldıracam mağazalara gidiyorum hep kalın penye kadife giysiler var bir tek çıtçıtlı bodyleri uyum sağlıyor. biz bebeklerimize yazlık elbise slopet yani ince şeyler giydirmeyecekmiyiz yani hiç kısa kollu giymeyecekler mi yazın onlarla dışarı çıkarken uzun kollu tulumlar mı giydirecez sadece sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba diyorum şimdilik idareten alıcazda yazın onlarla berabermi cicilerini alıcaz ooooooooooofffffffffff çıldıracam :1no2::çok üzgünüm:

2. 5 Aralık 2008
  3. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    :))
    dert etme canım yahu,bebişinle alışveriş daha tatlı olur:))
    al bi hastane çıkışı şimdilik yeter,zaten kıyafet dışında o kadar çok şey var ki alınması gereken,alışverişsiz kalmazsın merak etme:))
    hayırlı doğumlar:))

4. 5 Aralık 2008
  5. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dur canım bebeğin doğsun sonra alırsın gerekli olanları.

6. 5 Aralık 2008
  7. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    997
    Ödül Puanları:
    93
    Paniğe gerek yok ben 2008 nisan annesi olarak şunu söyliyebilirim sana henüz erken zaten kıyafet vs almak için şubatı bekle. hemde hepisini doğmadan alıcaksın diye bir şart yok temmuzda ağustosta ince ciciler alırsınız nolacakki hoş ben evdeyken o sıcaklarda kızım hem atlet kilotla tuttum evde doktor tavsiyesi ile çok terliyordu meleğim yazık.