nişan ayakkabısı :S

Konusu 'Gelinlik Ayakkabısı' forumundadır ve policeinci tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : policeinci
  1. policeinci

policeinci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,

benim 20 kasımda nişanım var..gümüş rengi topuklu ayakkabı arıyorum ümraniye kadiköy üsküdar da bildiğiniz şık güzel abiye tarzı ayakkabı satan bi r yer varmıdır?

yardımcı olursanız çok sevinirim.bilmiyorumkismile

2. 21 Ekim 2010
  3. karbeyaz.ocean

karbeyaz.ocean hedefler... hedefler... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba.öncelikle şimdiden hayırlı olsun nişanın.üsküdarda nişan ayakkabısı alabileceğin güzel modeller balıkçı çarşısının başladığı yerde bilirsin birçok dükkan var.tam belediye binasının karşısına gelen yerde yuşa mıydı tam hatırlamayadım adını.ama y harfiyle bşlayan bir alışveriş merkezi var.ben nişan ayakkabımı ordan almıştım.çok model var ordan bakmanı tavsiye ederim.
    ve ümraniyeden de igdaşın arkasından bi ilköğretim okulu var.o okulun önündeki caddeden takip et dümdüz gelinlikçilerin olduğu yerde yine cadde üzerinde bir ayakkabıcı göreceksin.orda da çok güzel modeller var.gelinlik seçiminde ben de ayakkabımı ordan seçmeyi planlıyorum çünkü 23 ponta kadar ayakkabı varmış.topukları standarın üstünde yapabiliyorlarmış.
    umarım yardımcı olabilmişimdir...

4. 24 Ekim 2010
  5. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben İnciden almıştım
    üzeri taşlı maşlı
    çantasıda var takım çok şık