Nişan bavulu süslemesi nasıl olsun?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsis' forumundadır ve smyraaa tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

?

sizce resimdekilerden hangisi?

1. 1.resimdeki

oy sayısı 7
    35,0%
  2. 2.resimdeki

oy sayısı 2
    10,0%
  3. Hiçbiri

oy sayısı 11
    55,0%
    6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : smyraaa
  1. smyraaa

smyraaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Nişanlımın ailesi ile farklı şehirlerdeyiz ve memleketlerine gidip bohça götüreceğiz. Aradaki mesafe 400-500km ve elde bohçalarla gidilmez o mesafe. Erkeğe sandık ta garip oluyor bence. Bu yüzden valiz alıp aldıklarımızı yine güzel bi işlemeli vs bohçayla bu valize koymayı düşündük. Tabi bence bu valizi süslemem de gerek öyle tatile gidiyormuş gibi götürmüş olmamak için. Bu yüzden sizlerden fikir almak istedim. Daha önce öylesine denemek için süsleyip örnek 2 resim koymuştum hangisi gibi olsun demiştim. Genelde hiçbiri dediler=) Şimdiyse yeni ve tek bir resim koyuyorum.

Sizin fikirleriniz ve resimli örnekleriniz varsa bu konuda revindellinki dışında-onu gördüm:) örnek alabilirim.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Ağustos 2012
  2. 6 Temmuz 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yanlış anlamanı istemem ama bence 2side pek hoş diil :kedi:
    süslemeseniz olmazmı yada içine süslü bi bohça olsa

4. 6 Temmuz 2010
  5. smyraaa

smyraaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    niye yanlış anlayayım cnm öyle olsa hiçbiri seçeneğini koymam:KK1: içine bohça olacak zaten ama dışınıda bomboş götürürsek normal tatile çıkarkenki kullanılan halinden farkı olmaz diye düşündümde oyüzden fikir almak istedim.

Son düzenleme: 6 Temmuz 2010
  6. 6 Temmuz 2010
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anlayışından dolayı teşekkür ederim ozaman yerimseniben

8. 6 Temmuz 2010
  9. smyraaa

smyraaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Birde bu denemek için öyle konmuş hali yani üstüne öylesne attım tülleri çiçekleri vs bu kadar düzensiz olmaz yani:) Revindell di sanırım nişan bavulu süslemişti güzel olmştu görmüşsündür belki.

Son düzenleme: 6 Temmuz 2010
  10. 6 Temmuz 2010
  11. smyraaa

smyraaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi oturup düzgünce yapıp resim koymak:) aklımdakiyle resimdekiler bir değil tabiki o yüzden gerçkten gayet düzensiz görünüyor resimdekiler. Güzelce düzenleyip yeniden resim koyayım yine hiçbiri seçeneği ağırlıklı olursa hiçbiri olmz:)

12. 6 Temmuz 2010
  13. lirean

lirean Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    revindell in bavulu şıktı
    ama bavulu götürmedi galiba o :)

14. 6 Temmuz 2010
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZIM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ilk defa duydum bunu nişan bavulunu , ama sanki olmamış gibi. bohça yapın , nişan sepeti nişan tepsisi yapın

16. 7 Temmuz 2010
  17. smyraaa

smyraaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım revindelin bavuluyla aradaki tek fark süslemesi. Süslemesi de tabiki onun ki güzeldi. Dedimya ben fikir almak açısından beyazmı pembe tülmü çiçekmi kurdelamı gibi sormak açısından öylesine bavulun üstüne atıverip bu resimleri ekledm. Ancak onunki daha güzeldi diye bavulun kendisi için diyorsan onda bi fark göremedm ben. Sadece onunki siyahmış bizimki gri.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2010
  18. 7 Temmuz 2010
  19. smyraaa

smyraaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bohça zaten olacak ama bohça bavulun içinde olacak. 6-7saatlik yola gidip elimizde bohçaylamı gidicez. Hani bohça götürülen kişi kız olsa sandık alınır vs. Ama erkek olunca bende büyük kutu gibi bişey düşündüm hasır kutular var. Yada bavul düşündük. Ki o sonrası için daha kullanışlı. Bir de bunu ilk defa ben çıkarmadım benim çevremde nişanlanan arkadaşlarımdan 2side bavulla götürdü. Erkeğe sandık garip asıl bence de