nişan bosduktan sonra yeniden aşık olup evlenenler...

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve orgursa tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : orgursa
  1. orgursa

orgursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nişsnlısından ayrıldıktan sonra yeni biriyle tanışıp yeniden aşık olup evlenen var mı.ben 3 ay önce nişanlımdan ayrıldım.yeniden sevemem güvenemem gibi geliyor yaşım 27 evde kalmışım gibi geliyor.nişan bozma sonrası yeniden mutluluğu yakalayan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırmısınız.

2. 19 Nisan 2010
  3. selen80

selen80 Guest

merhaba,
    evet nişan bozduktan sonra yeniden aşık olabiliyor insan, birkaç ay sonra evleeneceğiz ama çok büyük bir sorunum var onu nasıl çözeceğim bilemiorum..eski nişanlımla yaşamamam gereken bişe yaşadım:KK43:(( o kadar pişmanımki...napacağımı bilemiorum delirmek üzereyim

4. 19 Nisan 2010
  5. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    insanlar evlenip çocukları oluyor seneler sonra YRILIYORLARDA BAŞKASINI SEVİYORLAR SEN SADECE NİŞANLINDAN AYRILMIŞSIN..
    ÖYLE BİR AN GELİR BAŞKASINI ÖYLE ÇOK SEVERSİNKİ İYİKİ DİGERİYLE EVLENMEMİŞİM DEMEKKİ BUNUN İÇİNMİŞ DERSİN...

6. 19 Nisan 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    birkaç ay sonra evleneceksin madem nişanlına bahsetmemişsin anlaşılan bence sölemelisin

8. 19 Nisan 2010
  9. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    kesinlikle eşin olucak insana söylemelisin... yoksa sonrasında çok daha büyük üzüntüler ve pişmanlıklar yaşarsınn..

bu arada konu sahibi arkadaşımm neden aşık olamıycakmışsınn.. evet belki erkeklere karşı olan güvenin sarsılır ama emin ol bu tecrüben daha iyi kararlar almanı sağlıycaktır vede daha mutlu olmanıı..hem 27 yaşta hiç evde kalmış gibi hissetmeni gerektirecek br yaş değil.. belki şuan çevrendeki insanların lafları sözleri böyle düşündürtüyordur sana.. zamann biraz zaman geçtikten sonra millette konuşmaktan sıkılcak başka konular bulucak ve sende kendini çok daha iyi hissedeceksinn..şimdiden mutluluklarropuyorumnanaktan

10. 19 Nisan 2010
  11. lilla

lilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım benım benım etrafımda nısandan ayrılan ve sonrasında evlenıp cok mutlu olan okadar cok ınsan varkı..evde kalana rastlamadım dogrusu..hıc canını sıkma..hayırlısı..

12. 19 Nisan 2010
  13. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    Ben :kedi: esimde ayni sekilde nisan bozmus benden önce
    birlikte yaralarimizi kapattik ve cok mutluyuz sükür olsun.

14. 20 Nisan 2010
  15. orgursa

orgursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Nasıl tanıştınız peki görücü usulü mü? bence önce bu konudaki yaklaşımını öğrenmelisin eğer kesinlikle kaldıramam derse gizlemek yanlış belki ama başka bir şey gelmez elinden, eğerki önemsemiyorsa ki senin öyle olmadığını düşünerek önemsemiyorum da diyebilir.Sonuçta çok geç olmadan bahsetmelisin bence.

16. 20 Nisan 2010
  17. orgursa

orgursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle olması için sürekli dua ediyorum...

18. 20 Nisan 2010
  19. orgursa

orgursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 ay oldu biteli benim sancılarım ilk günkü gibi olmasada hafifledi.ama bazen çok moralim bozuk oluyor.neyseki sizlerden gelenler gerçekten sihirli değnek gibi düzeltiyor insanın moralini...