nişan saçıa vara konusunda yardım edin

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve missbathory tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : missbathory
  1. missbathory

missbathory Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ya haftaya cumartesi evde olacak nişanım eş dost falan gelecek. kıyafetim herşeyim hazır ama saç konusunda bir karara varamadım çünkü hayatımda bir kere kuaförde saç yaptırdım ben nasıl model yapmam lazım ne yakışır bilmiyorum. saçlarım uzun dalgalı elbisemde kırmızı dizde lütfen fikir verin bana:)

2. 7 Kasım 2010
  3. candygirl123

candygirl123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı olsun canım benimde nişanım kasımın son haftası ben saçlarımı yan tarafta aldırıp bırakmayı düşünüyorum önce saça maşa yada su dalgası yapıyorlar sonra yan tarafa doğru alıp tokayla sabitliyorlar çok hoş oluyor bu benim fikrim tabi yinede sen bilirsin :KK16:

4. 7 Kasım 2010
  5. bikucukeylulmeselesi

bikucukeylulmeselesi anaç sütlaç hanım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Mutluluklar dilerim.
    Eğer pek kuaföre giden biri değilsen çok harika bir saç bekleme derim. Çünkü kuaförler sürekli müşterisi olmayanlara gelişigüzel birşey yapıyorlar bizim orada. Bilmiyorum sizde nasıl.
    Ben de pek kuaföre gitmem.
    Ben de nişanım için bu sitede bulduğum birkaç tane saç modelini kuaföre gösterdim. Sonra bir modelde karar kıldım.

Nişan elbisem ve saç modelimi de eklemiştim. Fikir olur belki.

http://www.kadinlarkulubu.com/soz-nisan-kina-elbise-modelleri/396416-112-nin-nisan-elbisesi-nisan-saci.html

6. 7 Kasım 2010
  7. missbathory

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    candygirl o saç fikri aklıma yattı doğrusu zaten topuz falan pek düşünmüyorum. teşekkür ederim verdiğin fikir için:KK66:
    dayıoğlu senin de saçın çok güzelmiş ve elbisen için en uygun seçimi yapmışsın bence ama işte benim elbiseme o model uymaz çok teşekkür ederim yardımın için:)

8. 7 Kasım 2010
  9. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim saclarin uzun dalgaliysa.. , mesala kivircik yapip acik birakabilirsin veya kivircik dalgali yapip yana toplatabilirsin .. veya üste , yani güzel olur öyle :) ,, mutluluklarrr.. resimeri eklersin artik bakariz :))

10. 7 Kasım 2010
  11. matahari_

matahari_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bence maşa yaptır ve açık bırak. Kırmızı elbiseyle çok hoş olur.

12. 7 Kasım 2010
  13. missbathory

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar yorumlardan en azından maşa yaptıracağım kesinleşti çok sağolun walla resimlerimi eklerim artık buraya görürsünüz:)