Nişan takılarımı kayınvalidem bana danışmadan almış :(((

Konusu 'Takı Modelleri' forumundadır ve yagmuresra tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : yagmuresra
  1. yagmuresra

yagmuresra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu yaz kısmetse nişanlanacağım ve ankarada okudugum için kayınvalidem takıları tek taşı beş taşı özellikle takı setini kendi zevkine göre almış.Annem de seninde gitmen gerekirdi diyor.Takı setini hiç beğenmedim.Sözlüm de olmaz bu hediye değiştirilmez diyor.Sürekli tartısıyoruz.Ne yapacagımı sasırdım. :gitme:

2. 11 Mart 2010
  3. _Ebrar_

_Ebrar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dicek bişey bulamadım yaa. çok sinirimi bozuyo böyle durumlar. nsl bi düşünce yaa, sanki takıları o kullanıcak. bnce bunu annen konuşsun kayınvaliden ve sözlünle. değiştrmelerini bekleme ama annen yaptıklarının yanlış olduğunu konuşsun onlarla. yrn öbür gün evleniceksiniz ev kuracaksınız o zamanda mobilyayı halıyı tülü perdeyi kendi alır sana hiç sormadan danışmadan. ya sabır. sözlünde nsl bu konuda sennle tartışır anlamıyorum, önemli olan senn memnun olman senn mutluluğun ...
    ya çok yazdım ama çok sinirim bozuluyo. Allah sabır versin sana. inş. herşey gönlünce olur ...

4. 11 Mart 2010
  5. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    artık değiştirme olmaz canım. düğünde belirtirsin istediğini. hem hediye yani

6. 11 Mart 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmm sanki sürekli takcanmı boşver almış en azından çogu kişi almıyor bile:)kendi zekine göre alsan daha iyidi..ben nişanlımla yalnız gidip aldım sürekli kulanılcak bşy deil sevmem altını zaten..boşverrr yatırım olarak saklarsın..düğünden sonrada tek taşını değiştirisin:)düşürdüm falan de:)

8. 11 Mart 2010
  9. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    millet tek taşı bulamıyor, kayınvalideniz 5 taş bile almış. bir de bana sormadı diyorsunuz. bir tek taş ne kadar çirkin olabilir ki?

benim nişan takılarımı da kimse bana sormadı. ömrü hayatımda asla koluma takmayacağım bilezikler geldi takıldı. hiç umurumda bile değil. yatırım diye atarım köşeye.

sözlünüzle tartışmaya değecek bir konu mu sizce? huzursuzluk çıkmasına değer mi gerçekten? düğünde kendiniz istersiniz şunu şunu alın diye.

10. 11 Mart 2010
  11. iclal85

iclal85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    714
    Ödül Puanları:
    153
    bencede cnm sorsa iyi olurdu ama cokta takıcak bi konu degil bence istersen ilerde degistirirsin.bence kötü bi niyetle yapmamıstır öle olsa bu kadar sey almazdı bence tektaş ,beştaş set

12. 11 Mart 2010
  13. incidestan

incidestan :) 17.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabi ki sana sormalıydı ama açıkçası ben de art niyet göremedim kadın hepsini yapmış almış bende olmak isterdim diye belirtebilirsin ama çok uzatıp huzursuzluk çıkarma bence

14. 11 Mart 2010
  15. Guley

Guley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hahahaha üzüldügün şeye bakkk

bana alınmadı bilee

sana alınmıs daha ne

16. 11 Mart 2010
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    valla 5 tas almıssa takmam heralde:) cok sorun edilcek birsey degil ilerde degistirirsin

18. 11 Mart 2010
  19. _HaNDaN_

_HaNDaN_ Allah oL der ve oLur !! Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    148
    beş taş ama pırlantamı acaba ??..
    tabi hepsi bi yana ne olursa olsn maddi,geçici şeyler içn ne huzursuzlk çıkar nede sözlünde aranı aç herşy yerine gelir söylenen sözler asla unutulmaz..:eek:lmaz: