Nişan ve Kınada ne tarz giymek uygun olur

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve PamuKSekeR tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : PamuKSekeR
  1. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kafam karıştı .. 29 kasımda inşallah kına ve nişanı beraber yapıcaz. nişan yüzüklerimizi aile arasında küçük bi törenle takmıştık şimdi düğünden bi gün önce yapılıcak kına gecesinde nişan töreni gibi bişeyde düzenlenicek. dinlenme tesisinde akşam olacak. ben abiye tarzı düşünmüştüm ama herkes kabarık kıyafet giyersem daha özel olacağını söylüyor. hem içimde kalırmış nişan elbisesi tarzı giyinmessem. lila yada yeşilimsi kabarık bir nişanlık giymemi söylüyorlar. açıkçası kararsız kaldım. sizce hangisini tercih ediyim abiyemi nişan elbisesimi.. ayrıca kına yakılacağında bindallı giyeceğim.. fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim a.s.

2. 24 Ekim 2008
  3. calista

calista Sıkı tutun hayata meleğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    :1hug: Canım abiye sürekli giyinilir başkalarının özel günlerindede giyersin. Ama bu sana özel bir gün olucak bence nişan kıyafeti tercih edersen ilerde iyikide giymişim dersin. Tekrar giyme şansın olmicak çünkü içinde ukte kalmasın tadını çıkar. yerimseniben

4. 24 Ekim 2008
  5. isaura

isaura Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim kendi düşüncem,zarif çok sade olmayan bi abiye tercih edeceğim. Çünkü bazı nişanlık kıyafetler gelinlik gibi çok abartılı oluyor..Sanki gelinliğin renkli olanını giyiyomuşum gibi hissetmek istemediğim için ve kabarık kıyafetin sadece düğünüme özel olmasını istediğim için ben abiyeyi tercih edeceğim..

6. 24 Ekim 2008
  7. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    isaura cım bende senle aynı fikirdeyim ama herkes sonradan içime batAcağını söylüyor daha özel ve daha güzel oluyormuş. hata bugün annem dediki nişanımdayken teysemin kızı vefat etmişti o yüzde nişanlık giymemiştim ama hala içimde bi ukte var dedi o yüzden fikirlere görede hareket ediyim diye sordum sizlere..

calista cım canım teşekkürler çoğu kişinin dediğini özetledin a.s.

8. 24 Ekim 2008
  9. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    bence kanımca emınımkı kabarık gıymelısınn valla abıye herzmn gıyersın ama bıda nışanlık gıyemezsın benım nışanlığım dıkıldı ama sözlumle ayrıldım ııcn gelınlıkçıye bıraktım ıns baska zmn gycem orda dursun nasılsa benım sengözlerimebaksanab
    benımkısı turkuaz renklı kabarık ama abartı deıl kelebek askılı straplez tarzı yandan fırfır seklınde katlar cıkıyo yanı kısacası harıkaydı :eek: turkuaz yada zümrut yeşılı harıka olur bındallı zaten kına yakılırken gıyersın o kabarık deıl kaydirigubbakcemile5

10. 22 Nisan 2009
  11. beyazpamukseker

beyazpamukseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence kabarık bisey giy, hayatında bi kere yasayabileceksin sonucta, abartiya kacmayayim deme, kac sonucta ozel bir gun ve senin nisanin

ben kendi nisaninda abiye giyenleri goruyorum da diger abiye giyen davetlilerden hicbir farki olmuyor

12. 28 Nisan 2009
  13. zahter

zahter tazedagkekigi.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kabarık seviyorsan giy tabiki ben şahsen gelinliğimi bile sade alacağım kabarık olmasın istiyorum. içinde ukte kalacağını düşünüyorsan yap ama hiç içinden gelmiyorsa bırak bu özel gün senin sen ne istersen o olur :) allah tadınız bozmasın yeterki

14. 28 Nisan 2009
  15. _serez_

_serez_ canımdan öte Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nişanında kabarık giymeyenler genelde kına gecesinde giyiyorlar bizim burada.kabarık hoş durur heleki ev dışında bir yerde yapacakmışsınız.misafirler abiye giyiyor artık sen farklı.ayrıca kabarık nişanlıkta koyu renkler çok hoş duruyor.kırmızı,yeşil pembe.benim kırmızıydı beyaz tenliyim

16. 14 Mayıs 2009
  17. nonline

nonline Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nihayet ben de nişanlılar kervanına katıldım:) evde oldu benim ki çok abartılı olmayan abiye elbise giydim.

18. 14 Mayıs 2009
  19. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence nişanda evlilik öncesi atılan son adım.. çok özel ve mutlu olunacak bir gün...eğer dışarda yapılacak bir tören olursa diğer davetlilerden farkınızı ortaya koyabileceğiniz bir kıyafet olmalı...ve başka hiç bir yerde giyme şansımız olamayacağı çok güzel nişanlıklar var...diğer misafirler abiye giyicekler neticede..açıkçası ben çok daha farklı ve daha abartılı olmalıyım... hihoyyyt ...tabiiki illaa .çok çok kabarık olcak,kat kat olucak diye bir kadie yok çok daha sade nişanlıklar var...tabiiki karar senin... şimdiden mutluklar...