Nisana bir ay kala patlak veren sivilceler ve akneler, yardim kizlarrrrrr

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Betty42 tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Betty42
  1. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kizlar,

1 ay sonra nisanim olcak, sivilce sorunum vardi 1 2 yil once ama roakutanla gecmisti ( agir ilac sivilceler icin verilen)

Herneyse ara sira hastalanicagimda cikardi, ama simdi tum sag ve sol yanagimi koca koca sivilceler kapladi aniden hemde 2 hafta icinde oldu ..

Arkadaslar cevremdekiler stressten fln diyor ama yok bu normal degil, delircem kafayi yicem, dermatologta randevu aldim, ama 1 ay icinde gecmesi imkansiz bence delircem ya yok boyle bisey butun gunum alt ust oldu. Demin isteyken elimi yanagimin uzerine koydum 3 tane daha cikmis siskin siskin cok kotuyum kizlar napcam :KK43:

Basiniza boyle bisey geldimi hic..
    Digg Kadın Kategorisine Ekledel.icio.us Kadın Kategorisine EkleTechnorati Kadın Kategorisine EkleFurl Kadın Kategorisine Ekle
    Konuyu düzenle/Sil

2. 14 Nisan 2010
  3. bhs

bhs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm benimde pörtledi sivilceler baharın gelişi ve iş stersine bağlı olarak ucu olmayan sivilceler çıktı:KK43:
    sanırım sende nişan stersinden falan böle derde düştün ama bende hep burdan araştırdım işte google amcamıza sordum:) bide eczane gezdim uzun lafın kısası sebamed kompakt bi kaç gün içinde etki gösteriyo öle iğneli miğneli çokça kimyasal seye gerek yok inş. işe yarar...

4. 14 Nisan 2010
  5. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım aşırı stres yapmışsındır sen bak çıktıkçada stres yapıyorsun ve onlar çıkmaya devam ediyr geçmiş olsun takmamaya çalış dermtologun tavsiyelerine uyarsın hiçbirşeyin kalmaz inşallah

6. 22 Nisan 2010
  7. hatice_42

hatice_42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya biliyomusun bende benzeer bi durumdayım benimde nişanım tam 1 ay sonra ve yüzüm perişan napsam diye düşünüyorum oyle :sinifsinif: elma sirkesinin içinde çörek otunu kaynattım süzdüm ve aklıma geldikçe sürüyorum kokuyor ama napıyım... sivilceler biraz kurudu gibi ama sanki hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor mafoldumben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.