nisanim geldi ama.....

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve gurbetkusu tarafından 24 Aralık 2007 başlatılmıştır.

24 Aralık 2007
    Konu Sahibi : gurbetkusu
  1. gurbetkusu

gurbetkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar41 haftalik hamileyim 2gun önce aksama dogru nisan denilen kanamam geldi ama hala dogum gerceklesmedi.bugünse adet sancisi gibi hafif bir sancim var sadece...internette en gec iki gun icinde dogum gerceklesir diyor..nisani gelen arkadaslar nisan geldiktek kac saat sonra dogum yaptiniz..yardimci olursaniz sevinirimm...

2. 24 Aralık 2007
  3. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    valla canim benim gece 10 da hafif hafif once sancim geldi sonraertesi gun ogleden sonra 2 de nisanim geldi tabi sancimda siklasti o gece 10;30 a kadar bekledim dakikada bir sancim geliyordu yani artik itmem gerekirken rahim aciladi acilen sezeryana alindim
    dilerim hayirlisiyla saglikla dogurursun bebisini ALLAH yardimcin olsun,bi doktoruna danis istersen o seni yonlendirir.

4. 24 Aralık 2007
  5. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben ilk cocugumda 42 haftalik hamileyken nisanim geldi uc gun gecti cocuk gelmedi.doktora gittik bebeyimin icerde suyu bitmis .hemen suni sanci verdiler iki gunde dogum yaptim.canim bu durumu derhal doktoruna yada hastaneye git bebeyine baksinlar durumu iyise sancilari bekle gelmesini .ama heran sancilarin gelbilir canim .dikkatli olŞeniz.hayirlisiyla bebeyini dogurursun insallah canim

6. 25 Aralık 2007
  7. gurbetkusu

gurbetkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    cok tesekkur ederim arkadaslar ilginiz icin...cok sagolun.sayenizde bilgi sahibi oldum.

8. 25 Aralık 2007
  9. esnelay

esnelay Guest

arkadaslar bende bırsey sormak ıstıyorum su nısan dedıklerı nasıl bırsey ve ılla gelmesı gerekıyormu nısanın yanı benım rahım acılmaya basladı (1 hafta once) dogum sancılarım duzensız ama ortalama 4-6 dk da bıre dustu son 3 gundur rengı beyaz ama camasıma bulastıgında kahverengı leke bırakan akıntım var(hamılelıgım boyunca hıc olmamıstı)bugun uyandıgımdam berı sankı regl olacakmısım gıbı bır agrım var ve yerımden kalkmaya halım yok bunlar dogum belırtılerımı?.. yoksa daha beklemelımıyım
    bu arada dogum tarıhım 1 gun gectıfisfisfis

10. 31 Aralık 2007
  11. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Kızlar benim de sabaha karşı kanlı bir akıntı geldi nst ye girdim önce düzenli gibiydi sancılar sonra düzensizleşti bir de enfeksiyon olduğu söylendi enfeksiyonun da kanamaya neden olabileceği söylendi ama bana biraz mantıksız geldi 4 te kendi doktoruma gideceğim nst sonuçlarıyla o zaman kesinleşecek sanırım ben de kendimi o kadar halsiz hissediyorum ki bugün elimi kaldıracak halim yok bacaklarım da çok ağrıyor acaba zaman yaklaşıyormu ki?

12. 1 Ocak 2008
  13. handekilinc

handekilinc Guest

şükocum merak ettim seni nasıl oldun canım?