Nişanım mı geldi acaba

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ccalikusu tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ccalikusu
  1. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese selam
    arkadaşlar ben 39+0 haftalık hamileyim geçtiğimiz perşembe çatı muayanem oldu.. ( çok canım yandı ama ) doktor herşeyin normal göründüğün ü bol bol yürüuüş yapmam gerektiğini söyledi bizde bugün başlayalım yürüyüşlere dedik neyse akşam üzeri neredeyse 1.5 saat yürüş yaptım eve geldim telefon ile konuşurken birden iç çamaşırımda müthiş bir ıslaklıklık hissettim neyse lavaboya gidip baktığımda kahverengi renginde smüksü bir akıntı gelmiş oldukçada çoktu acana nişanım olabilirmi nişan kanlımı gelir bilgisi olan var ise lütfen yazsın ağrım filan yok ama çok yürüdüğümden kalçalarım ve ayaklarım ağrıyor.. doktorum 7 hazirana kadar beklicez dedi Allahım hayırlısını versin normal doğurmak istiyorum ama hayırlısı dualarınızı eksik etmeyin hepinize kucak dolusu sevgiler....

2. 1 Haziran 2008
  3. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bence hemen bir doktora danis benim oglumda olmustu ama cok azdi hatta hissetmemistim bile agrim filan yoktu 4 gün sonrada doguma girdim ama seninki ne kadar bilemiyorum eger coksa ve hala az da olsa akintin varsa suyunda sizinti olabilir. Merak etme seni telaslandirmis olmiyim genelde bu durum gayet normaldir ama sen cok oldugunu yazmissin bence en iyisi hemen doktorunu ara. Hadi güzel haberlerini bekliyorum simdiden kolay gelsin.

4. 1 Haziran 2008
  5. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    evet canım benimde bir ara bu konuda tereddütlerim vardı o yüzden çok araştırdım ve nişan denilen şey hafif kanlı akıntı gibi oluyormus lsanırım senin nişanın gelmiş hatta belki şu an hastanenin yolunu tutmuşsundur,inşallah kolay bir doğum olur ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın:KK46:

6. 1 Haziran 2008
  7. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bencede senin nişanın gelmiş kimisinde kan gelirmiş kimisinde su gelirmiş doğal olarak senin su gelmiş olsa gerek çokda geldi değince doğumun yaklaşmış ağrılar zaten kasılmaların başlamış olmasına dalalet. panik olmadan doktora görün şimdiden ağrısız sancısız bir nefeste kolay doğum dilerim

8. 1 Haziran 2008
  9. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bencede calıskusuuu dogumaa gıdıceksın ... :) hadı hayırlısıı

10. 1 Haziran 2008
  11. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım yuruyus ıcın gec kalmıssın bence.onu oncelerı daha cok yapacaktın bu haftada o kadar yuruyus senıde bebegıde yorar ve dogumu erkenlestırır.ben 8aya kadar delıler gıbnı yurudum.8aydan sonra dınlendım.ozellıkle son haftalar bence ıstırahat et.bebek her an gelebılır.
    normal dogum en guzelı canım kesınlıkle onu tavsıye ederım.akıntı konusunda bırsey dıyemıyeceım cunku buyuk kızımda akıntı suyum falan gelmeden doguma gıttım.
    ama bugunlerde gelebılır senınkı hazırlıklı ol dınlen ayaklaını uzatıp.:)))))))))))))))

12. 1 Haziran 2008
  13. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hala evdeyim ağrı sızı yok sadece karnımda mithiş bir gerginlik var... u hafta son haftam zaten hayırlısı inşallah doktorumu birazdan arıcam çünkü hamileliğim boyunca ilk defa bu şekilde ve renkte akıntı geldi dua edin hepinize kucak dolusu sevgiler

14. 1 Haziran 2008
  15. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun inşallah:)

16. 1 Haziran 2008
  17. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım senın nişanın gelmis 24-48 saat ıcınde dogurusun ,Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın

18. 1 Haziran 2008
  19. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evet canim gelmis benimkide kanliydi hafif sabha dogrun