Nişanlanan hanımlar hayatınızda neler değişti?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve morçilek tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : morçilek
  1. morçilek

morçilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    evett sonunda nışanlandınız
    neler deişti hayatınızda
    :)
    benım henuz 5 gun oldu pek anlayamadım ama
    :nazar:

2. 12 Şubat 2009
  3. mlhll2009

mlhll2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazı yönden iyi bazı yönden kötü oldu :)
    iyi oldu daha rahat gezebiliyrm o bize gelio ben onlara gidebiliyrmm resmiyet iyi oldu yani ve evliliğe bi adım daha atmak dahada bağladı bizi
    kötü yönleride var;
    aileler arasıdna çok kalınıo benim annem senin annen olayına girince facia çıkıo resmen. ele karışmak yele karışmak derler öle bişi yani :)

evlenince geçiomuş hepsi öle diolar bekliyrm bende :)

4. 12 Şubat 2009
  5. morçilek

morçilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Ayy bı de o durumlar var
    bakalım bende başlamadı daha:)

6. 12 Şubat 2009
  7. esra_karadeniz

esra_karadeniz Aşkısının Minikkuşu :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Neler değişmediki :)) 3 Yıl istediğimiz gibi gezdik tozduk ama bir nişanlandık yok onun ailesine gidilecek yok benim aileme gelecekler yokteyzesi yok abimler ablamlar derken bakıyoruzda birbirimize zaman ayıramaz olduk. Başbaşa kalmayı özledik anacım. Birde işin içine aileler girince ben değil ama nişanlım ailesiyle benim aramda çok kaldı üzülüyorum bu duruma. Dur böyle bir konu açılmışken iyice dökeyim içimi zaten doldum bugün :roflol: Eee başka ,hı mesela birde şöyle bir durum var heryere beraber gidiyoruz alışkanlık oldu oda bensiz gidemiyor bende onsuz çıkamıyorum.. E birde gelin durumu var artık tescilli gelin oluyorsun ona göre haraket etmek zorunda kalıyorsun ister istemez biraz kasılma durumu oluyor.. OOff ne çok derdim varmış iyiki açmışsın canım konuyu :)))

8. 12 Şubat 2009
  9. morçilek

morçilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    :)
    ay güldürdün benı valla ya
    evet o gelinimiz sözü insanı nasıl gerıo bi de anne baba deme olayı var ben daha diyemedım .
    arayamıyorum ya ne dicemı bılemedıımden cok rezil durumlara düşüyorum bende
    gelınımız cay yapsın
    ayyy :KK43:

10. 12 Şubat 2009
  11. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim sözüm nişanım hepsi bi arada ekimde oldu...
    Allaha şükür bu zamana kadar olumsuz bi yanını görmedim yalnız halihazırda kıskanç olan beyefendi daha bi kıskançlaştı:1closedeyes:
    bunun dışında arada bi resmiyet olması ilişki ve aileler açısından çok iyi oldu...nişanlılık güzel bi dönem benim için:nazar: Allah kimsenin ağız tadını bozmasın:Saruboceq:

12. 12 Şubat 2009
  13. mlhll2009

mlhll2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım iş resmileşince resmen gelin oluosun ve senden çok şey beklenio :) ama sana tavsiyem öle davranki sen yokken amann gelin şöleydi böleydi diyemesinler. artı hep iyi davranıyrm ben nişanlım anneme bişi dmeeye kalksa ben bölemi yapıorum diorum susuo.bide kayınvaldeme çok dırdır etmiyrm köttü gelin imajı vermyrm (değilim zaten :) ) küçük kırgınlıkları sorun etmyrm ama çokbüyük bişeye kırıldıysam of çıngar çıkıo arayıp kırıldığım yeri sölüorum. oda anlıoki bunu dediysem gerçekten sinirlenip kırılmışım. her zaman sölesem büyük olanların anlamı kalmıcak :KK66:

çok dikkatli olmak lazım baştan nasıl başlarsa öle gider.
    bol şans gelinlere gelin adaylarına :)

14. 12 Şubat 2009
  15. Sinay

Sinay Evimizde İnci bereketi:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Açıklıyım nelerin değiştiğini önceden sadece babamdı muhatabım bir yere gideceğimde izin alıp giderdim şimdi herkes burnunu sokuyo başta nişanlına hesap vermek zorundasın sonra dar pantolonlara veda etmek zorunda kaldım yada üzerine popomu kapatan bişiler giymek zorunda kaldım öncelerde bayramlarda 5 yere ziyaret yapardım şimdi 10 yere ziyaret yapmak zorunda kalıyorum,özel günler (babalar günü v.s.)bütçemi fazlaca sarsmaya başladı ve en üzüldüğüm öncelerde vitrinlerde ayakkabı,çanta,kıyafet bakardım şimdi ise yemek takımı,baharatlık,mobilya bakıyorum kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı AMA YİNEDE GÜZEL ŞEY YA :sm_cool::sm_cool:

16. 12 Şubat 2009
  17. mlhll2009

mlhll2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle katılıyorum canım sana :)fazla söze gerek yok aynen böle :)

18. 12 Şubat 2009
  19. calista

calista Sıkı tutun hayata meleğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evet gelin hanım kelimesini duyar duymaz titriyorum valla benide çok kasıyo ağır olmak zorunda kalıyorum annemin yanında onlara anne baba demekde zor geliyo birazcık sıkılıyorum sengözlerimebaksanab mesela ev eşyaları çok fazla ilgimi çekmezken hep giyim mağazalarında dolaşırken şimdi ev tekstili, züccaciye mağazalarından çıkamıyorum.kaydirigubbakcemile3 sadece kendimi düşünürken artık nişanlımında giyimini alışverişini denetlemeye başladım.:asigim: Daha fazla sorumluluk sahibi oldum. Özgüvenim biraz daha arttı.:hooray: Birde korku sardı beni acaba şunu şöyle yapsam ne biçim gelin derler mi laf ederler mi paranoya oldum :icecream: