Nişanlandım ama çok mutsuzum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gamze_8 tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Öncelikle herkese merhaba
    Çok üzüldüğüm için bir teselli diyerek yazıyorum arkadaşlar.Biz çok zorluklardan sonra nişanlandık.İki aydır nişanlıyız.Öyle olduki nişanlım beni doğru düzgün arayıp sormaz oldu.Sevgililer günü nişanlımın anneannesine misafiliğe gittik annesi falan..Onun dayısı da bızden bir ay sonra nişanlandı.Kaynanam anlatıyor bide demiş dayısına yüzük al git sevgililer gününü kıutla nişanlının.Bizim için kimse birşey demiyor.Birşey demedim o an.Nişanlım kutlar diye.Ben hediyemide hazırlamıştım.Bekledim ogün ne aradı ne sordu.Kızdım msaj yolladım bana bahane misfairlikteydin demiş.Sanki geceyarısına kadar ordaydım.Ve o günden beri bir kere aradı bende kızdıgım için açmadım.Ama çok çok kırıldım üzüldüm.Önceden deli gibi koşan insanın hiç umrunda değilim.Kendimi hbir hiç gibi görüyorum.Anneleri konuşuyor başkasının düğünlerini ama bizleilgili kimse ne birşey konuşuyo nede siz ne düşünüyorsunuz diye soruyor.Birde yanlış anlamayın kıskandığımdan değil ama eltim var onşlarda nişanlı bir yıldır Kaynana hep diyor benim nişanda falan ona nişan yapmadık hiçbirşey almadık onada yapalım ama benim doğru düzgün takıcak hiçbirşeyim yok ama eltimin altınları birsürü küpeler yüzükler künyeler ben gidiyorum hiçbirşey yok bende kıskandıgımdan degıl sırf kaynana ona hıcbırsey alamdık dedıgınden kızıyorumçok uzattım kusura bakmayın ama çok doldum böyle giderse devam ettiremicem galiba bana değer vermeyen bir insanla bir ömür sürdüremem.

2. 16 Şubat 2009
  3. canım evliliğe karar vermişsiniz demekki iyi tanıdığına inanmışsın.
    ama iletişimsizlik sorununuz var.baksana konuşup sorunlarını çözmeye çalışacağınıza görüşmemeyi tercih ediyorsunuz.eltinizle aranıda bir ayrım yapıldığı konuda pek hoşuma gitmedi benim açıkçası.sizde nişanlınıza duyduğunuz aşktan hiç söz etmiyorsunuz zaten.demekki o kadar büyük bi aşk yok.bir süre ara verip ilişkinizi karşılıklı gözden geçirin bence.evlenmek için evlenmeyin..

4. 16 Şubat 2009
  5. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    bencede devam ettirmesen iyi edersin canım

6. 16 Şubat 2009
  7. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    canım ne gibi zorluklarla nişanlandınız.ailesi mi engel oldu.tam olarak anlamadım.daha yeni nişanlıyken böyleyse evlendikten sonra işin zor.canım kendini biraz ağırdan al.annesi ayrım yapıyor biraz gerçekten sinir bozucu bir durum.

8. 16 Şubat 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    nişanlılık birbirinizi evlilik öncesi tanıman için çok iyi bir süreç..
    bence bu dönemde yaşadıklarını hiç gözardı etme arkadaşım..
    evlendiğinde yaşayacaklarını temsil ediyor çünkü..

10. 16 Şubat 2009
  11. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    442
    Ödül Puanları:
    153
    canım sana benden tavsiye yol yakınken dön ya nedemek siz sevgilisiniz ve sevgililer gününü beraber geçirmemişsiniz hadi onu bırak aramamış bile seni sevse sana gerçekten aşık olan böyle yapmaz kaynananların yaptına gelince sen iyi sabırlısın sana çok yakın bir arkadaşımı örnek vericem onunda nişanlısı ne çıkarken ne nişanlıyken hiç aramaz bir çiçek bile almazdı evlendiler ama çok mutsuz çok pişman büyük bir ihtimallede boşanıcak iyi düşün bencehihoyyyt

12. 16 Şubat 2009
  13. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim zaten nisanlilik donemi insanlarin iyice birbirini tanimasi içindir
    Flort donemine bakma, çogu erkek nisanlaninca degisiyor ve bazende kotu anlamda degisiyor maalesef
    birlesmek de ayrilmak da Allahin emri
    Iyi dusun..iyi karar ver...
    Olç, tart...olmuyorsa da kismet degilmis deyip hayatina devam edeceksin.
    umarim senin için hayirli bir karar olur
    herseyden once sana verilen deger, saygi onemli

14. 16 Şubat 2009
  15. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Son cümlende zaten söylemişsin.Sana değer vermediğini düşünüyorsan önce onunla açık açık konuşup bunun bir rehavet olup olmadığını anla.

Nişanlandığı için kendini rahat hissediyordur ve bunu abartmıştır belki.Nasılsa benim artık diye.

Eğer öyle değilse de mutlu olacağın şekilde karar ver,zaten nişanlılık dönemi bu kararları verebilmen için var.

Hakkında hayırlısı olsun canım..

16. 16 Şubat 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım allah yardımcın olsun ben her zaman bir kere daha sakince konuşmaktan yanayım.karşılıklı konuşup üzüntünü söyle.ve ondan sonra kararını ver bence.herşeyin hayırlısı olsun

18. 16 Şubat 2009
  19. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence durduk yerde sevgiililer gününü kutlamadıysa ve bahane olarak da senin gezmede olduğunu söylüyosa senden gizlediii bişeyler olabilir diye düşünüyorum, yoksa flört ederken gayet iyi giden bir ilişki nişanlanınca niye bozulsun ki