nişanlanıyorum ama buruk içim...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaslar eee nihayetinde 8 senelik azmin sonunda babam artık gelsinler nişan yapalim bayramdan sonra dedi. dualarım kabul olmustu artık ama bastan beri istemediler benimde yasadıgım olaylardan dolayı psikolojm bozuldu vede buruk bir sevişnc oldu hatta duruldum birden degişik oldum keske böyle sıkıntılarla degilde güsellikle olsaydı ilk bastan simdi öyle buruk ki içim benim evladım olursa sevdigini mutlak tanıyacagiım nişanlılık tanısma evresi daha sonra karaRIMIZI VERCEGİZ BUNLARI YASATMICM COCUMAbenneyaptımki

2. 29 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

cok seviyorum annemı babamı karsısında tek kelime konusmadım bu güne olmaz dediler kafamı egdim parcam çünkü yapamam onlarsız bazen dedim onlara bişi olmasın bana olsun kendimden önce geldiler. offf offf bu hayatın hep zorlukları geldi. sevdiğim de bi tane herseyim niye öyle buruldu yüregim sevinemedi. hani psikologlar soylüyor cocukluguna inin benimde gecmişte yasadıgm sorunlardan dolayı bugun sevinemedim sanırm sizlerle paylasmak istedm

4. 29 Kasım 2008
  5. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çiçemmm hiç üzme kendini klasik bi laf vardır düğünde keramet vardır aile istemio olabilir mecburiyet görüo olabilirler ama evlilik sonrası hepsi düzelir inanki zamanla aşılır bu tarz şeyler rahat ol hiçte mutluluğunu bozma sen evleniosun o kişiyle sen yaşican onlar değil seçim senindir.. Böyle düşünmeye üzülmeye devam edersen o kişiyede yansır yapma tatlış Rahatla huzurlu ol herşey düzelicek..:1hug:

6. 29 Kasım 2008
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bencede üzme kendini.tanıdıkça severler...kendisini sevdirmeye baksın..

8. 29 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

tesekkür ederim arkadasım ama dedigin gibi mecburiyet görüldügünü düsünüyorm keske diyorum daha kana kana yasasaydım mutlulumu ama allahın emri konsun hele bir dimi belki hersey cok ii olur hatta benden cok sever herkez dürüsttür efendi 8 sene az da diil tanımada

10. 29 Kasım 2008
  11. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sen içini ferah tut ve sonuna kadar yaşa sevincini.Ailen onay vermiş sonuçta öle yada böle.Tanıdıkça belki çok daha fazla sevecekler sende bugünlerde tam anlamıyla sevinemeyeceğine üzüleceksin.Oyüzden bu düşünceleri at bi kenara

12. 29 Kasım 2008
  13. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    gözünüz aydın...aileniz sizi zorlamıs çektirmiş ama sonunda nişanlanıyorsunuz bunu düşünün...her şeyin daha güzel olcağını düşünün çektiğiniz sıkıntıları zorlukları düşünmeyin bir kenara bırakın...güzel düşün güzel olsun...her şey gönlünüzce olsun...mutluluklar...sevgiler

14. 29 Kasım 2008
  15. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    :teselli:Canım benimde bi arkadaşım 5 senenin sonunda geçen ağustos ayında evlendi..Ailesi 5 sene süründürdü resmen..Olmaz dediler başka bişey demediler ama nihayet onlarda ikna oldu..Şimdi 4 aylık evliler ama bi gör..Kızın annesi babası damadı ondan daha çok seviyor..Herşeyde bi hayır vardır üzme sen kendini

16. 29 Kasım 2008
  17. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    önyargılı olma canım....evlenmeden önce bu tip sorunlarla çok çift karşılaşmıştır ve sonradan ailenin en kıymetlisi olmuşlardır..

tebrikler

18. 29 Kasım 2008
  19. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya tatlış olayın felsefesi şu herkes herşeyi sen gibi görmez ailenin düşünceside seninkindne farklı olabilir yargılayamayız ama bu seni mutsuz etmesin yıldırmasın.. sen hiç keyfini bozma çünkü sen bir evlilik yaptıktan sonra hiçbi sorun kalmicaktır zaten mecburiyet görmüş olabilirler olsunn ne var herkesin ailesi herkesin tercihini onaylıomu bak benim sevgilimle mezhep varkı var bölge farkı var annem kafayı yio ama ben seçtim ben seviyorum istemesede kabullenicek ben ona babamı seçerken karıştımmı kaydirigubbakcemile3 bu zaten olamazdıda neyse.. :eek: rahat ol bunlar olağan şeyler sadece zaman ve mutluluğunu böle bozma iyi hisset POZİTİF OL POZİTİF YAŞA