nişanlılık hakkında dertler yada bilgiler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

KIZLAR merakımı gidermek istiyorum

sizlerin nişanlılık dönemleriniz nasıl geçiyor veya nasıl geçerdi

sizinde nişanlınız elinden gelse yanınızda olmak için hergün uğraşırmıydı

ve
    en önemliside

cinsel boyutta ileri gitmek istermiydi

2. 4 Mayıs 2008
  3. EU2

EU2 Guest

Tatlim Konuyu Biraz Daha Açik Anlatirmisin???

4. 4 Mayıs 2008
  5. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    YETERİ KADAR AÇIK DEĞİL Mİ SENCE

6. 4 Mayıs 2008
  7. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    Evet Benim Eşim De Nişanliyken Elinden Geldiği Sürece Hep Yanimda Olmak Isterdi Ben De Tabi Ayni şekilde. Cinsellikle Ilgili Soruna Gelince Erkekler Nişanlilarina Artik Eşleri Olmuş Gözüyle Bakabiliyor Bazen Ve Cinsel Anlamda Bazi Tecrübeler Edinmek Isteyebiliyorlar. Eğer Nişanlinin Böyle Bir Yaklaşimi Varsa Bütün Iş Sana Düşüyor Yani Biz Bayanlara. cinsellik Herkesin Kendi Tercihi ama Bana Kalirsa Onun Isteklerini Tatli Bir Dille Yani Fazla Ileriye Gitmeden Geri çevir. Ne Demişler Gelin Ata Binmiş Ya Nasip Demiş.

8. 4 Mayıs 2008
  9. EU2

EU2 Guest

KUSURA BAKMA SENİNKİ KADAR ALGILAMA KAPASİTEM YOK CAHİL KALDIMDA BEN... AYRICA SORUM KONUYU AÇAN ARKADAŞAYDI YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM...​

10. 4 Mayıs 2008
  11. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153

ben benim kadar anlama kapasiten yok demedim ki arkadaşım neden bu kadar asabisin anlamadım. kızcağız açabilse açacak zaten konuyu merak ettiği için soruyor ben de sana tüm samimiyetimle konu gayet açık anlamında söylemiştim galiba bazen fazla içten davranmamak gerekiyor yanlış anlaşılma olabiliyor herhalde.

12. 4 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

hımm bence nisanlılık doneminde cinsel boyutta ileri gitmek sakıncalı olabilüü cunku sonucta net bisi yok :) (bu arada ben nisanli değilim)

14. 4 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Evet Sanirim Cinsellik Düşünmesi Normal
    Ama Fazlasiyla Düşkün

Sosyal Hayatimiz Neredeyse Yok Gibi
    Sinemaya
    Ayda Bir Kez Gideriz Sahile Ineriz Araabadan çikmak Istemez Of Of Offf

16. 4 Mayıs 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Sicak Gülümseme Tatlim Nişanlina Anlatabilirsin Onu Kirmadan Söylebilirsin Ben Istemiyorum Cinselliği Yaşamak Zaten Evleneceğim Insansin O Günün Büyüsü Heyecani Kalmali Ben Kendimi Hazir Hissetmiyorum Diyebilirsin Hoşlanmadiğini Belirtmelisin... Nişanlinda Neden Sabretmiyorki Zaten Evleniceksiniz Ve Herşeyi Her Anlamda Yaşicaksiniz Siksin Biraz Daha Dişini Ne Bu Acele, Nişanlandiniz Die Henüz Onun Olmuş Değilsin Gelin Ata Binmiş Ya Kismet Demiş....

18. 4 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

hımm.. sıkıntı verici bir durum gercekten canım yaa, bence bu durumu BELİNAY_MERVE nin de dediği gibi onunla konuş..sonucta tamam nisanlisin ama geri donulmucek hatalar yapmamak lazım yine de, biz bayanlar kendimize dikkat etmeliyiz daimaayerimseniben