Nişanlım Beni Sinir Ediyor :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve joey tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : joey
  1. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en baştan anlatayım.

aralık ayında annemin kanser rahatsızlığına yakalandığını öğrendik. O günlerde nişanlım bana çok destek oluyordu. canım sıkılmasın diye beni nereye istersem oraya götürüyordu, yeri geliyordu omuzunda ağlıyordum. annem yılbaşı gecesi ameliyat oldu. o dönem gerek ben kaldım, gerek sabahları başında durdum, zor bir dönemdi. bu arada nişanlım hastaye geliyordu annemi beni ziyaret ediyordu. Annem 4 gün sonra eve çıktı. Bu arada nişanlım ben aramazsam çok ender arıyor, dışarı çıktığımızda bir yerde oturup bir kahve içelim diyorum. canım sıkılıyor öyle istemiyorum diyor. her dışarı çıkışımızda alışveriş için beraber oluyoruz. zaten haftada 3 gün görüşüyoruz. ben de sürekli o dükkan senin bu dükkab senin sıkıldım. ben onunla iletişim kurmak, oturup birşeyler içip konuşmak istiyorum. onun canı sıkılıyor diye istemiyor. bana özel söylediği bazı isimler vardı aramızda. onları ağzından duyamaz oldum. ben ona öpmek için ya da dokunmak için yaklaşmazsam, onun hiç yelteneceği bile yok.

dayanamadım iş yerimdeyken mail attım. neden böylesin şeklinde değil de, bana mı öyle geliyor zor bir dönem geçirdiğim için acaba. seninle paylaşmak istedim dedim. hiçbir şey yok, eskisinden farklı birşey yapmıyorum. diyor. hassas bir dönemde olduğumu biraz daha ilgi ve anlayış beklediğimi söyledim. tamam daha ilgili, anlayışlı olacağım dedi. konu kapandı.

ama gel gelelim hala aynı. arkadaşları arayıp yarın buluşalım dediğinde tamam diyor. ben sorsam "bilmem yarın olsun bakarız" diyor. sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım, o da sıkıldı muhtemelen. ama farklılık yapmak istediğimde de, ne bileyim gel bowlinge gidelim diyorum, ben oynamam diyor. gel şuraya gidelim diyorum, bu havada gidilmez diyor. sen bul farklı birşey madem diyorum, aklıma gelmiyor diyor. son 1 aydır böyle. sıkıntısı mı var bilmiyorum, söylemiyor da.

deli olmak üzereyim, ne yapayım şimdi ben mafoldumben biraz uzun oldu kusura bakmayın...

2. 30 Ocak 2010
  3. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    klasik erkek canım sıkma canını onlara arada bi bööööle buhranlar geliyo hepimizin başına geliyo inan ve erkekler bizden daha ketumlar biz hemen ağlamak için bi omuz ararken onlar bu yolu seçmiyor belkide hassas olduğun bö dönemdesin o yüzden ekstra bi ilgi bekliyosun ama bazı erkeklerin ilgi kapasitesinin bi sınırı var üzerine çıkamıyorlar ne yazıkki umarım kısa zamanda düzelir üzerine gitme derim ben fazlaopuyorumnanaktan

4. 30 Ocak 2010
  5. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    doğru, daha çok ilgi bekliyorum bu dönemde. o da tam buhrana girecek dönemi buldu.. acaba diyorum bir süre hiç arayıp sormasam mı onu. o arasa konuşup görüşürüm o kadar. biraz anlasın.

6. 30 Ocak 2010
  7. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bu olabilir aslında bi süre o aramadan arama onun aramasını bekle bişeylerin ters gtiiğini anlıcaktır muhakkak

8. 30 Ocak 2010
  9. maddi sıkıntısı vardır kesinlikle...

10. 30 Ocak 2010
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    daha onceden de ayni konuya benzer bi konudan sikayet edip konu acmismiydiniz?
    bu cumlelerin hemen hemen aynisini okdugumu hatirliyorum siz miydiniz merak ettim.

12. 30 Ocak 2010
  13. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayır ben değildim. bu nişanlımla ilgili açtığım 2. konu ama birincisi de bu konuyla alakalı değildi.

maddi sıkıntısı mı var bilemiyorum yok gibi ama... varsa sıkıntın detaya girmene gerek yok. sıkıntım var bile desen yeter, en azından ben kafamda başka şeyler kurmam diyorum. yok bir sıkıntım diyor.

14. 30 Ocak 2010
  15. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148

Erkekler hep der ya bu kadınları anlamak çok zor diye..kafamçokkarıştı
    Bence erkekleri anlamak daha zor...laelaelaelaelae
    Umarım senin gibi bi güzelliğin kıymetini bilir en kısa zamanda aklı basına gelir...:sm_confused:
    İyi şanslar canım..vereliniortak

16. 30 Ocak 2010
  17. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu arada unutmuşum yazmayı annene çok geçmiş olsun

18. 30 Ocak 2010