Nişanlım doğum günümü unuttu

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve tuzluçerez tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tuzluçerez
  1. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kısslar dün doğum günümdü. Nişanlım yurt dışında gelin görün ki en çok aramasını beklediğim gün beni aramadı :çok üzgünüm: Son günlerde ilgiside çok azalmıştı. Ne yapmaya çalışıyo dersiniz? Siz olsanız ne yapardınız? Fikirlerinize ihtiyacım var :çok üzgünüm:

2. 12 Eylül 2008
  3. yagmur damlasi

yagmur damlasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim üzülme hemen hemen bütün erkekler bunu yaparlar benim esimde hic kimsenin dogum gününü unutmaz ama benim dogum günümü ve evlilik yildönümümüzü hep unutur nedense belki birgün hatirlarlar bizi.........

4. 12 Eylül 2008
  5. seldauxgxur

seldauxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence sende onunkini unut görsün nasıl bi duygu böyle özel bir günde unutulmak :kızgın:
    Ayrıca çokta üstüne gitme bence.

6. 12 Eylül 2008
  7. LaL

LaL Hayallerim var benim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim nişanlım da yurt dışında ve doğum günümü son yarım saat içinde annesinin farkettirmesiyle kutladı. oysa ben onun doğum gününü herkesten önce gece 12 de kutlamıştım ve doğum günlerimiz arasında sadece 15 gün var.. bir daha asla unutamayacağı şekilde kazıdım aklına.. erkekler pek ilgili olmuyorlar bu konularla sıkma canını a.s.

8. 12 Eylül 2008
  9. serpilce

serpilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ya hep böyle oluyo bize denk geliyo çocuklarının ve kendilerin "ahh bir sene daha geçti" diye hatırlıyorlar ama bizim olduğu zaman hep işleri var :eek:klava: üzülme yani yalnız değilsin

10. 12 Eylül 2008
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım uzun zamandır mı nişanlısınız? Sonraları unutmaz. Bak yurt dışından gelmiş belki heyecandandır.kötüye yorma

12. 12 Eylül 2008
  13. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme güzelim ya.benim eşimede bende 1 hafta öncesinden hatırlatmaya başlarım.o halde gider uyduruk bir hediye alır gelir.bende 3 yıldır alıştım artık ne yapayım huy değişmiyor.

14. 12 Eylül 2008
  15. seroj

seroj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insanlık hali olabilir, bi de yurtdışındaymış kimbilir belki dünya gailesi o kadar da kızma tabi haklısın ama ... genede büyütme derim.. sıkma tatlı canını insan bazen elinde olmadan unutuverebiliyo valla bende hiççççç unutmamam gereken bişeyi unutmuştum hala üzülürüm ama unuttum işte olabiliyo.

16. 12 Eylül 2008
  17. EU2

EU2 Guest

canim üzülme bu seni sevmedigi anlamina gelmez , bellliki kafasi dolu ,yogun calisiyor ,bekle iki gün yada yarin yazarsin dün benim yas günümdü diye

18. 12 Eylül 2008
  19. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Destekleriniz çok teşekkür ederim kızlar. şimdiye kadar hiç unutmamıştı ya. Hala ses seda yok kendisinden. Aradığında unuttuğunun farkında da olacağını sanmıyorum artık:KK43:( Biz bu kadar önemserken onlar nie böyle yapıyo. Bişey beklediğim yok sadece hatırlanmak istiyorum.Bu arada 2 senedir nişanlıyız. Sizinkiler unuttuğu zaman tepkiniz nasıl oldu kızlar. Ben hala şaşkınım ne yapcağımı bilmiyorum :çok üzgünüm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.