Nişanlım ve Evcillerim:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve burberry87 tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burberry87
  1. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belkide yazımı okuduktan sonra buda dert mi diyeceksiniz ancak inanın ikilemde kaldım, çıkmazdayım..

10 senedir tanıdığım ve 6 senedir beraber olduğum erkek şimdi bana bi seçim yap diyor:KK43:

2 yaşında bir köpeğim var, evimizde yaşıyor anne ve babama tapıyor resmen ben evlenince ailemle kalmaya devam edicek çünkü onlarsız yapamayacağını biliyorum, buna karşılık köpeğimden yavru düşünmediğim halde fettan bir hatunun ateşli hareketleri sonucu kaşla göz arası oğlumla çiftleşiyor ve minicik 2 pati daha hayatıma giriyor:)

Ve bu iki minik patide oğlumun tersine ailemden çok bana tapıyor..

Gelelim nişanlıma, kendisi benim aksime hayvanlardan hiç haz etmiyor bugüne dek oğlumun ailemle kalacağını bildiği için ses çıkarmadı ancak yavrulardan sonra oda isyanlarda/:

onuda anlamaya çalışıyorum bunca zmn hiç hoşlanmadığı halde köpeğimle park gezintilerine, vete gidiş gelişlere katlandı ancak şimdi benden vazgeçmeyen iki yavruyla karşı karşıya..

önceleri yavruları sahiplendirelim dedik ancak dilediğim gibi yuvalar bulamadığımız için benimle kaldılar, şimdi sürekli bu konunun tartışması oluyor nişanlımla aramda hatta öleki geçen bi akşam şaka ile başlayan konuşmamız kavgaya döndü bana sen onları öpünce elimde değil tiksiniyorum onlarla uyuyosun evlenincede böle mi olucak dedi,
    bende alınıp bulunmaz hint kumaşı deilsin evlat onlar anne yavrudan ayrılmaz dedim..

aslında bende evliliğimin boyunca evi hayvanat bahçesine çevirmeyi düşünmüyorum ancak evimdeki tanrı misafirlerinide sırf nişanlım tiksiniyor! die sokağa atamam ya..

yavrularda babaları gibi olur bana pek bağlanmazlar die ümit ediordum ancak nişanlımın sözleride ağrıma gidior artık hayatımda başka bi erkek varmışcasına ya onlar ya ben dior bi tercih yapmak zorunda bırakıor beni..

sırf bu sebeptn ayrılıcaz die korkuorum artık..

bulunduğum duruma gülsem mi ağlasam mı karar veremedim bide siz yorumlayın hanımlar....

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2010
  2. 17 Nisan 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ayy çok zor Bir durum canım yaaa =( Bırakma yavrularını sakın =( alttan gir üstten çık ikna et nişanlını

4. 17 Nisan 2010
  5. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Adam kendince haklı,yapacak birşey yok.
    tercih yapacaksınız

6. 17 Nisan 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    acıkcası hayvan sevmeyen biriyle ben olamazdım..bende kopegimi operim onla uyurum bundan tiksinmem..
    ne kadar nefret ediyor ki ya ben ya kopek diyebiliyor yaptıgı cok yanlıs sevmiyor olsa bile evlendikten sonra istemedigini daha duzgun bir sekilde acıklayabilir ne demek ya ben ya kopekler..sahsen ben napardım bilmiyorum ama kopekleri evime o istemiyor diye almamıs olursam yarın oburgun aynısını ona yapardım ya ben yada su veya bu diye tercih yaptırmak zorunda bırakırdım..

eger sen almazsan kopeklerin kalıcak yeri yokmu

8. 17 Nisan 2010
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    seni çook ii anlıyorum onları Bırakacak olma fikrin bile sana vicdan azaBı çektiriyor =( Ben Bu konuda çook şanslıyım sevgilim Benden daha deli i şekilde hayvansever. Bahçemiz olursa 10 tane Bile Besleriz diyor. o da evde istemiyor ama =( Benim evimde 5 kedim vardı öldüler =( sevgilim kızardı Bana öpme diye o çook sever hayvanları ama öpüp koklamaz. akşamları sokaklara yemek kaplarında yemek ve su koyar sokak kedilerini ve köpeklerini çook düşünür farklıdır onun sevgisi. o öperek koklayarak değil doyurarak hepsini düşünerek sever hayvanları. ama ilerde ikna ederim Ben evde Beslemeye. umarım sen de edeBilrsn cnm

10. 17 Nisan 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    3 köpek sahibiyim. şuan.

eşimle köpeklerimiz sayesinde tanıştık. zaten hayatımda illa ki hayvan sahibi olacak ve sevecek insan olacak beklentim vardı. benim 4 yaşında goldenim var. beraber uyur beraber gezer yer içerdik. pc de bile beraber otururduk. annemden bile kıskanırdı beni bana öyle çok bağlıydı ki.. eşimi de çok sever. eşimin de iki köpeği var. rott ve miyatür pincher. biri çatıda biri bodrumda kalıyordu. annesi çatıdan rottu gönderince ben aldım o da bizim terasta kalıyordu tercih yapmak zorundaydım kendi evime geçerken. benim kızım bana deli gibi bağlı olsa da özgürlüğüne de çok düşkündü bol havlayan hep tv karşısın oturan kendi iradesiyle yaşayan bir köpekti. öte yandan rotta annem bakamazdı. bende rottu ve pincheri aldım. fıstık kızım annem de kaldı. ama nasıl canım yandı. nasıl anlatamam. ağlayarak uyudum uyandım. sürekli gidip annemde kalırdık. bana öyle küsmüştü ki yüzüme bakmadı bir sefer gidişimde:KK43: kıskandı diğer köpüşleri. bende kalan köpekler ilk defa evde yaşıyorlar. ve aşırı sakinler. mağdur bırakamazdım. ama 3 köpeğe bakamazdık ve apartman yaşaması zordu kızımın:KK43: içim hala yanıyor. ama hergün görmeye gidiyorum.

ayyyy... kusura bakma hemen içimi döktüm bende.

senin durumun daha da zor. sevmeyen biri var karşında.ve istemezse onu gözden çıkarabilicek kadar çok seviyorsun evlatlarını.
    yavruları mümkünse sahip ara. ileri de de 3 köpeğin sorumluluğu ailen ve senin açından çok zor. yavrular gidecekleri yere çabuk alışır. cinsleri terrier gibi bir cins ise belki çok sorun olmaz küçük ırklara bakmak. ama büyük cins köpeklerdense çok zor. aynı anda gezdiremiyorsun. temizliği masrafı sağlık sorunları. ve evlenirsen çocuk sahibi olduğunda bakacak biri... çünkü annemin işi çıksa biz eşimle orada kalıyoruz 3 köpek birarada harıl hırıl geçiniyolar bir kaç günde olsa sırayla grzdir yedir zor oluyor. biz bir yere gitsek annem bakıyor üçüne o daha zor idare ediyor. benimkilerin yaşı var. en küçükleri 3-4 ve 7 yaşındalar.

hayvanların konusunda taviz vermeyeceğini biliyorum. ama evlenince sevgili nişanlının tavırları daha da sertleşecektir. hele birde bebek düşünürseniz. iyi düşün derim. çok zor bir durumdasın Allah yardımcın olsun.

12. 17 Nisan 2010
  13. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burcu_01:
    adam köpek bahçede beslenir salya sümük onlarla uyumak ne demek oluyor bende merhametliyim bende acıyorum senin kadar bende barınaklara yardım ediyorum ancak onlarla uyumayı mantıklı bulmuyorum diyor, sanırım bende fazla abartıyorum ancak evlat işte elimden başka türlüsü gelmiyor kokusu bile bana cennetten armağan gibi:)

derinss:
    tercih yapmak imkansız gibi bir tanesi için sorun deil ama yavrular benden ayrılmıolar:S

moon:
    hayvanları seviyor ancak bizler gibi evcil delisi değil kendisi:) bugüne dek köpeğimin her sorununda yanımda oldu destekçimdi hep ancak onada hak veriyorum ne kadar canına tak ettiki seçim yap diyor düşün adam köpeğimin yanında bana dokunamıyor bile oğlum anında hırlama moduna geçiyor:) büyük oğlum ailemle kalıcak evlenirsem ztn benim evimde yaşamaktan pek hoşlanmaz annemle babamın yatağından çıkmıyor ancak ufaklıklar bana çok bağlandılar yanımdan ayrılmıyorlar tek temennim gelişimleri tamamlanınca olgunlaşıp oğlum gibi kendi hallerinde olurlar..

tabiki bende evlenince onları evimde beslemeyi düşünmüyorum ailemin evi bahçelide ancak bizimkiler evden adım atmıyorlar o ayrı, onlar büyüyünceye kadar nişanlım tahammül edip bana katlanır umarım..

14. 17 Nisan 2010
  15. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    bence nisanlın haklı adam sevmiyorsa zor alısır bunlara

16. 17 Nisan 2010
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    tabi kıskanc olurlar bırakmazlar baskası opsun sarılsın:) olayın detayını bilmiyorum hani opuyosun tiksiniyorum ben falan demis ya ona takıldım ama diger turlu rahat bırakmıyorsa oda haklı tabi birsey diyemem senin yanına her geldiginde havlayan rahat bırakmayan bir kopekle yasamak zor daha sakin olsa belki olurdu ama anlattıgın gibiyse bu konuda hak verebilirim

18. 17 Nisan 2010
  19. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    er_ca:
    bende eşim benim gibi evcil delisi olsun isterdim ancak gönül işte kaptırdım kendimi onca sene onunla ol ilk aşkın olsun şimdi kalk evlatlarınla sevdiğin adam arasında kal..
    ailem köpeklerime sahip çıkacaktır keza oğlumla benden çok daha yakınlar ancak yavruların durumu ürkütüyor beni sahiplendirmeye kalktım dilediğim gibi yuva bulamadım ki artık 6. aylarına giriyorlar ve benden ayrılmaları imkansızlaştı gibi ki büyük ırk oldukları içinde kimse evde kocaman tüy yumaklarını beslemek istemiyor..
    nişanlımada hak veriyorum adamcağız bunca zmn sesni çıkarmadı 40 kiloluk bir canavar poposunu sallaya sallaya peşinden koşuştururdu onu şimdi 3 canavar nasıl olucak bende bilmiyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.