Nişanlıma Derdimi anlatamıyorum :(

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve buseca tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : buseca
  1. buseca

buseca Guest

Arkadaşlar 1 ay oldu nişanlanalı.
    Nişanlım örf adet çok fazla bilmez ve bunu ona anlatmak deveye hendek meselesi.Nasıl anlatıcam bilemiyorum ve bu durum beni üzüyor.Mesela aile ziyaretleri yapmamız lazım bunu anlat, ablam davet ediyor ona ugraş.
    Ben istiyorum ki aileme karşı onların hoşuna gittiği gibi davransın,gözlerine girsin, kendiside haklı olarak beni böyle kabul etsinler edeceklerse diyor.Ben kendimi begendirmek için ekstra bişey yapmam diyor ama birazcıkta benim için yapsın istiyorum fakat anlatamıyorum.Ya ben anlatamıyorum kendisine yada o anlamak istemiyor.Bana bir yol gösterin lütfen. :KK43:

2. 16 Nisan 2009
  3. doublebump

doublebump Hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım işin çok zor gerçekten. bazıları böyledir.
    iş sana düşüyor üstüne çok gitmeden anlat bazı şeyleri

4. 16 Nisan 2009
  5. buseca

buseca Guest

Öyle yapmaya çalışıyorum fakat bazen dayanamıyorum.Okadar sabırlı değilim bende ne yazıkki :KK43:
    Nasıl anlatsamda beni zorlamasa aceba diye düşünüp duruyorum.

6. 16 Nisan 2009
  7. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet baya zor işin benım erkek arkadasım da öle,,bazı seeylerı hep ben hatırlatmak zorunda kalıyorum,kendı aıleısne karsı bıle uyarıyorum annenlere sunu yap bole davran dıye,kaldı ki benım aıleme hıc yapmaz gıbı...ilerde ıns nişanlılık gırınce olmaz dıyorum ama baksana sen nişanlısın yıne öyleymiş..bence fazla takmamaya calıs onu bu konuda aılene karsı idare et...idare ederken bı yandan da onu ıkna etmeye calış tabiki....burcu ne nişanlının?

8. 16 Nisan 2009
  9. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence ona ciddi ciddi anlat boyle olması gerektıgını canımla cicimle anlamıyosa...

bazen benım nişanlımda aynısını yapıyor kızarak soyluyorum,bu boyle olucak,senın ıstegınle degıl dıyorum.Üff ben gelemıyorum boyle naza fılan.yapılacaksa yapılacak bıttı. Çok üzgünüm çoook

Acık acık konuşsizde yok belkı ama bızde var de.

10. 16 Nisan 2009
  11. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    yahu mısafrlığe gtmekle kendını beğendrmek ne alaka tabıkı aıle zıyaretı olck off off işin cok zor

12. 16 Nisan 2009
  13. buseca

buseca Guest

Aslında fazla takmamaya çalışıyorum ama ailem sagolsun taktırıyor.
    Onu ikna etmeye çalışmak çok zorluyor beni. Düzgünce anlatmaya çalışırken neden bilmem yanlış anlıyor beni ve sabrımı taşırıyor ozamanda ben sinirleniyorum ve tepkim sertleşiyor tabi. Umarım seninki öyle olmazDua edeyim senin için. valla zor bi durum.
    Bu arada Nişanlımın burcu Oğlak.

14. 16 Nisan 2009
  15. buseca

buseca Guest

Keşke bende senin gibi olabilsem. Onu kızdırcam ,kırcam da tartışıcaz diye ödüm patlıyor.

16. 16 Nisan 2009
  17. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ahh ahhhhhh canım benim.bende de var aynısından bitane.düğüne 1 ay kaldı ama hergün annemle çatışmamaları için kendimi heba etmekten gına geldi.arabuluculuk yapmak,2 tarafı ortada buluşturmaya çalışmak ne zordur bilirim.burda emin ol kimseye bişey olmuyo olan sana oluyo.annem biley der,nişanlım saçmalama böyle adet olur mu der bende ikisini de kırmadan ortayı bulmaya çalışır,aylardır da bu böyle gider.düğün bitse de kurtulsam artık diyorum.samna da kolay gelsin canım çok zorlanıcaksın ama pes etme sakın.zafer bizim olacak :lepi: umarım

18. 16 Nisan 2009
  19. buseca

buseca Guest

Valla şuan bile ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Kendim ettim kendim buldummu aceba diyorum bazen bazende seviyorum ve seviliyorum be diyorum. yapılan yorumlara bakılırsa bu adam yola gelmeyecek. :KK43: dediğin gibi olan bana olacak sanırım.