Nişanlıma resti çekmeli miyim? yoksa...?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve joey tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : joey
  1. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar daha önce nişanlımla ilgili bir konu açmıştım belki hatırlayanlarınız olur. Bunalımları ve bana karşı ilgisizliğiyle ilgiliydi. Neredeyse 3,5 ay oldu değişen hiçbir şey yok.

1 aydır rahat bıraktım onu. Görüşmek için sürekli ısrar etmedim, gün içinde çok az aradım – ki zaten az konuşurduk – ama bu da fayda etmedi.

Hala bana yaklaşmıyor. Ben öpmeden öpmüyor, dokunmuyor. Sürekli sıkılıyorum diyor, ölsem kurtulsam diyor. Cumartesi doğumgünü, ne güzel bak doğumgünün geldi dedim. Hiç istemiyorum, keşke ölüm günüm olsa diyor.

Deli olacağım artık onun bu bunalımından. Kendi işlerinde çalışıyor, babası ve abisiyle beraber. İşinden nefret ediyor. Aişle ilişkileri çok yakın değil. Evleneceğimiz için sorumluluklardan zaman zaman korktuğunu söylüyor. Kaç kere konuştum olmadı, yazdım olmadı, sıktım olmadı, rahat bıraktım olmadı. :sinifsinif:

Bir 3,5 ay daha böyle katlanmak istemiyorum. O yüzden bu haftasonu “ lütfen kendine gel biran evvel, çok uzun oldu artık. Bana işkence ediyorsun. Bir 3,5 ay daha dayanacak gücüm yok. Lütfen topla kendini” diye rest çekmeyi düşünüyorum.

Çok da seviyorum. Bir yandan da gerçekten sıkıntılıysa, bu yaptığım doğru olur mu diye düşünüyorum. Yani ona destek olmamış mı olurum diyorum kendi kendime… zamanla geçer de ne kadar zamanla geçer? Ben ne olurum o arada? Beni seviyorsa biraz olsun düşünmesiş gerekmez mi? mafoldumben

Kafam çok karışık. Sizce ne yapmalıyım? Resti çekip daha fazla katlanamayacağım kendini düzelt mi diyeyim, bir süre daha sabredeyim mi?

2. 15 Nisan 2010
  3. yaowwwwssss

yaowwwwssss Hayırlısı be Gülüm :) Üye

Beğenildi:
    390
    Ödül Puanları:
    163
    joeycim

Ayrılık düşüncesi bile insanı çok zorlaken bu ayrılığa hiç dayanamayabilirsin geri dönme ihtimalide olmayabilir.

Onsuz acı çekmektense biraz sabret al karşına konuş ama bitirmeyi düşünme

Yapıcı olmalıyız biz dimi cnm

4. 15 Nisan 2010
  5. ressamderya

ressamderya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yazdıklarını okuyunca içim bi tuhaf oldu.yaşadıklarını içimde hissettim.
    acaba nişanlın tam olarak neyden memnun değil onu anlamak gerekir.eğer senle ilgili korkuları varsa dürüstçe bunu sana anlatmalı.ki birçok erkek evlenme arefesinde böyle problemler yaşayabiliyor.eğer ailesiyle ilgili yada işi ile ilgiliyse neden sana bu kadar yansıtıyor...bana sorarsan canım rest çekeceksen bile ona karşı ne kadar kırıldığını belli edecek şekilde olsun.yani onu yüzüstü bırakmış gibi değil.çünkü uzun bir süre böyle olması ilginç.en azından bunu bir dene bakalım belki seni kaybedeceğini faredince değişebilir.umarım her şey gönlünce olur :Saruboceq:

6. 15 Nisan 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.466
    Ödül Puanları:
    463
    canım hatırladığım kadarıyla seninde çok şahane bi hayatın yok şuan, hatırladığım kadarıyla seninde iş ve aile ile ilgili sorunların vardı
    peki sen neden hergün ölsemde kurtulsam vs.. gibi bunalım yapmıyorsun nişanlına
    bence asıl onun sana destek olması gerekir
    bilmiyorum belkide depresyondadır nişanlın belkide bi dr ye gitmeli, çünkü anlattığın kadarıyla yaşam sevinci kalmamış eğer sadece sana karşı değilde herkese karşı böyleyse bi dr gitmeye ikna et,
    yok sadece sana karşı böyleyse bi silkelemen lazım

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  8. 15 Nisan 2010
  9. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    konuşun derdinin ne olduğunu neden böyle yaptığını öğrenmeye celışın yaptıkları hiçde katlanılacak gibi değil sanki silah zoruyla duruyomuş gibi şimdi böyleyse evlanince daha cok salacak kendini nişanlanmadan önce nasıl dı ?

10. 15 Nisan 2010
  11. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    önce derdini bi anlayın,dinleyin ama böyle biriyle de bir ömür geçirilmez benim fikrim bu...

12. 15 Nisan 2010
  13. anten

anten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızım bu iş yaş evlenince değişir dersin boş ver değişmez onun evlenmeye niyeti yok bu yaptıkları senin nişanı atman için taktik
    ben eşimle nişanlıyken evlenmeden olmaz diye imanım gevriyordu onu öpmem için dizlerime kapanıyordu
    nişanı at gitsin
    aksi taktirde evlenince seks hayatın mahvolur eh evliliğin %80 ni seks
    belkide nişanlın iktidarsız yada erken boşalma durumu var bu da onu kasıyor olabilir

14. 15 Nisan 2010
  15. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    böyle bi arkadaşım benim de vardı tam bunalım tam melankoni adamı hasta ederdi bütün enerjimi alırdı bütün zamanım onu anlamaya avutmaya çalışmakla geçerdi. bi gün bi yerde tak geldi. dedim senin derdine de ızdırabına da... çekemedim daha doğrusu çekilmez de zaten. aman evlerden uzak. ve bu tipler ne yaparsan yap değişmiyo düzelmiyo. kendin çalıp kendin oynuyosun istediğin kadar konuş dur. allah sabır versin arkadaşım

16. 15 Nisan 2010
  17. zehra_g

zehra_g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence nişanlının bu durumu bir süredir bu şekilde değişmiyorsa ve bu durumu özellikle sana fazlaca yansıtıyorsa, emin ol ki evlendiğinde daha kötü olabilir.
    adam daha şimdiden bu şekilde oflayıp puflayıp sorumluluklarından sıkılıyor ve bunalıma giriyorsa ileride
    senin başını ağrıtacaktır mutlaka. bence biraz kendi haline bırak. zamanın ilişkinizi yönlendirmesine izin ver. sen üzerine düştükçe o daha çok sıkılacaktır. elleme dokunma arama.

18. 15 Nisan 2010
  19. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya yemin ederim aynı sorun bendede var, ama sevdiğimle alakalı değil
    işyerindeki en yakın arkadaşımla ilgili
    bıktım artık ona can suyu olmaktan
    sürekli yanımda üflüyo püflüyor
    deli gibi, kendi kendine insanlar çok kötü falan filan diyor
    sabakları bir heves sıcak poğaça simit alıyorum , midem çok kötü yiyesim yok
    bunu yemiyebilirim diyor..
    dikbaşlı, dikkafalı verdiğim tüm sözler havada kalıyor..
    yanımda böyle ölü gibi bi insan olunca , benimde psilolojim bozuluyo
    elimi dahi kıpırdatmak işe gelmek istemiyorum
    ben kendi kendime şunu düşündüm
    biraz daha uyarmama rağmen bu şekilde devam ederse arkadaşlık ilişkimi sorgulucam
    gerekirse mesafe koyucam , dayanamıyorum çünkü artık
    senin sevdiğin ama!
    bence bi süre görüşmeyin, evet ara verin!
    belki zamana ihtiyacı vardır
    herkes bi kendini, bi iç sesini dinlesin
    dönerse zaten senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştıri klişe biraz ama doğru boshayallersmile