nişanlımdan ayrıldım yardım edinn :(

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve eLeSiLa tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : eLeSiLa
  1. eLeSiLa

eLeSiLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam arkadaşlar bir sıkıntım var ben nişanlımı çok seviyordum o da beni seviyordu ama üvey annesi kışkırttı herkesi duydum ki babası beni istemiyor artık. çok iyi davranmıştım hiç kusur etmedim ama ailem de istemiyor artık olmaz dediler ailesi özür dilemeli. ama nişanlım ailesine söz geçiremedi annem zaten tipini beğenmiyordu şimdi evde akşama kadar nişanlımın arkasından laf sayıyo ayrıldık artık mecburen ayırdılar bizi :gitme:
    ailesi bozdu herşeyi aileni sil gel dedim silemem ama görüşmezsin sen dedi. ailesine de demiş ilerde evime gelmein diye ama özür dilemediler işte zaten annem beğenmiyordu bunlar da tuzu biberi oldu bu durumda olsaydınız ne yapardınız

2. 26 Eylül 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ben olsam ailemin sözünden çıkmazdım valla
    onlar ne diyorlarsa çıkıyor arkadaşım bunu der bunu söylerim.

4. 26 Eylül 2010
  5. eLeSiLa

eLeSiLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de öyle yapıyorum zaten ama gel bunu yüreğime anlat

6. 26 Eylül 2010
  7. burhaninaysesi

burhaninaysesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cokzor bi durum olsa gerek ne diycegimi hic bilemiyorum ama belkide hayirlisi öyleymis yinede siz birbirinizi cok seviyorsaniz ALLAH im sizi ayirmasin insallah

8. 26 Eylül 2010
  9. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    üüzldüm:/ hayırlısını dua et....inşallah iyi olur senin için herşey...zaten gerçekten büyük bi sevgi varsa hiçbişey engel olmaz.....zamana bırak..

10. 26 Eylül 2010
  11. sassygirll

sassygirll Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nişanlandıktan sonramı ailesinin aklı basına gelmiş ?Üvey annesi neden istemiyor olabilir seni yani nişanlın sana karşı nasıl bir savunma yapıyor arkadasım üvey bile olsa kimse ailesini silemez ailenin sana verdiği huzuru kimse veremez aileni sil ailen bizim evimize gelmesin bunlar yanlış davranışlar olmaz her iki aileye karsı da mesafeli olursunuz olur biter anneni de sakinleştir olumlu ol yapıcı ol inşallah barısırsınız...

12. 26 Eylül 2010
  13. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim valla cok üzücü bi durum.. ne diyecegimi bilemiyorum.. yazik 2 seven genc insanlari ayiriyorlar.. günahlari boyunlarina artik ne diyeyim..., allahima bin sükür sevgilimle cok mutluyuz.. ailelerde süper anlasiyor allah bozmasin :nazar: :nazar: ins. en kisa zamanda ailelerde vicdan yaparda.. tekrar barisirsiniz.. yazik günah ya vallahi anlamiyorum bu insanlari nasil bir düsünce.. beyenmediysen oglanin tipini..ozaman bakma sanki sen evleneceksin hayret bisey ya, hayir birsey duyduysan ben gelini taniyorum de cenesini kapatir insanlarin... yani cok yanlis hemen hazir bahane bulmusken bu is bozulsun diye ugrasmislar.. burdada öyle insanlar taniyorum.. kizla oglan cok seviyorlardir birbirilerini ama kizin annesi oglani istemiyordu zorla biseyler cikartip ayirdi.. oglanda serefsiz cikti kizi hemen unuttu.. yani valla allah hepimize hayirlisini versin aminnnnnnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq:

14. 26 Eylül 2010
  15. eLeSiLa

eLeSiLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ailesi kendisine hiç huzur vermiyor ki yıllardır dışarda babası iyi bir insan değil annedinin ölümünden 25 gün sonra evlenmiş nişanlımı da kovmuş arası iyi değildi zaten onlarla.. üvey annesi kıskanıyor yeğeniyle evlendiremedi diye. bir söz yüzügü taktılar 3.5 ay çıt yok babam sordu nişanı ne zaman düşünüyorsunuz falan neymiş de sormaya hakkımız yokmuş aradılar kıyamet koptu şok olduk yani. ailem de özür dilerlerse kabul ederiz dedi ama yok yani bu kadar anormal bir aile olamaz kültür yok adamlarda

16. 27 Eylül 2010
  17. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    erkekler öyle hemen evlenirmiş eşleri ölünce.canım boşver sen takma kafana.evlenceğin kişinin ailesine bakıp evlencekmişsin zaten.aile geçinemiyosa olmaz canım.hem öğrenci yazıyo profilinde.sen okumana bak.düşünme yüreğine söz geçiremezsende.sevgide aşkta bi gün geçer.kısmet değilmiş.sıkma canınıkaydirigubbakcemile5

18. 27 Eylül 2010
  19. ddooggaa

ddooggaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ayrıldım tam nişan uzeri,, oyle kotuki insanın yıllardır kurdugu hayallerin çöp olması