Nişanlımdan ayrılmak istiyorum çok mutsuzum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Naptimbensana tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Naptimbensana
  1. Naptimbensana

Naptimbensana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam arkadaslar.Bu konuyu acmak icin kendime yeni bi nick aldim cevremden insanlar var sitede o yüzden farkli bir nickle yaziyorum sizlere. 3.5 yillik bir iliskinin ardindan nisanlandim. nisanlim herzaman sinirli, tavirli, kaprisli cani birseye skldiginda bana kötü davranan biriydi. Ama sevdigim icin herseyine katlandim. Tartismalarimizda bile alttan aldim sorunlar büyümesin diye. Bana zaman zaman hakaret ettigide oldu.Aptal,salak gibi. Kopma noktasina geldik bir kere yalvardi yakardi agladi zirladi yine kendine inandirdi beni. Beni cok sevdigini bensiz asla yasayamayacagini söylüyor kendisininde cekilmez bir adam oldugunu dile getiriyor. Sevgili olmadan önce pesimden kosmalar, benim icin aglamalar neler neler. Sevgili olduktan 1.5 sene sonra cok degisti iyice zorlasti ama birakamadim onu. O zaten beni birakmaya hic niyetli degil. Fakat ben cok mutsuzum. Beni mutlu etmiyor. Dengesiz bir adam bugün iyiyse yarin kötü. Azarliyor, kiziyor. Sucum yokken benle alakasiz seylere kizip bana catiyor. Öyle mutsuzumki. Ayrilmak istiyorum ondan ama yapamiyorum. Icimden bir his bu adamla evlendikten sonra ayrilacaksin diyor. Napacam bilmiyorum arkadaslar cok caresizim. Aileme karsi cok cok saygili ama durum bana gelince degisiyor. Evlenince sanki disariya iyi eve kötü adamlardan olacak gibi. Birde farkli sehirlerde yasiyoruz biz 4-5 ayda bir görüsüyoruz. Cok dik kafali sacma sapan seylerden sorun yaratan bir adam. Mesela gecenlerden bi klip izledim ayrilik sarkisi klip cok hosuma gitti, vay efendim bu klip nasil hosuma gidermis sen pesimistsin sen mazosistsin aci cekmeyi seviyorsun daha neler neler. Sonrada özür diledi. Bende salak gibi her özürünü kabul edip hemen yelkenleri suya indiriyorum.
    Napayim arkadaslar yardim edin bana, icimdeki bütün sevgiyi yedi bitirdi saygiyida öyle sabrim cok azaldi onu düsündükce sinirlen bedenim titriyor:KK43:((

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2010
  2. 16 Mayıs 2010
  3. PatikliPenguen

PatikliPenguen Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Mrh bence bu kadar mutsuzsan neden affedıyosunkıı bu ınsan sÜreklı aynı seylerı yapıcak artık sana ya bÖyle devam edıcen yaada ayrıcan cnm al karsına konus ayrılmak ıstıyorum de bu kadar neden yÜz gÖz oldunuz kı hakaret etmek ve saygıszlık var ıse o ılıŞkıden hayır bekleme

4. 16 Mayıs 2010
  5. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bunları bile bile o adamla evlenmeyi düşünmüyorsun dimi?
    Akıl varr mantık var yani..

6. 16 Mayıs 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    ıçine sinmeyen, soru işaretleriyle dolu, ileride ayrılacağım düşüncesi ile, kesinlikle ileriye, bir evliliğe doğru adım atma. Ya bu sorulara bir cevap bul, bulamıyorsanda ayrıl.

Nişanlılık süreci, tanıma sürecidir, olmuyorsa ayrılacaksın tabi, evlenmeye zorunlu hissetme kendini.

8. 16 Mayıs 2010
  9. Naptimbensana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ..................................................

Son düzenleme: 1 Haziran 2010
  10. 16 Mayıs 2010
  11. meltemli

meltemli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iyi akşamlar arkadaşım benimde önceden böyle bir ilişkim vardı bitirdim ayrıldım 7sinde neyse 70de aynı olur evlenince deyişir deyip sakın evlenme benden sana tavsiye çirkin dilsin sakat dilsin çok şükür şimdiden sana salak malak diyorsa ayrı şehirlerde ikamet edip 4 5 ayda görüşmenize ramen evlenince aynı evi paylaşınca daha kötü şeyler söyler daha çok üzülür pisikolojin dahada bozulur babnemin bir lafı vardı delikli taş yerinde kalmaz diye böyle adamlardan nefret ediyorum şimdi ayrılmak evlendikten sonra ayrılmaktan daha kolay olur bide düşün evlendin çocuğun oldu ayrılmaya çalışırsın mahkemlere çocukla git gel git gel arkadaşım benden tavsiye aklını başına topla yol yakınken dön ayrıl hemde hiç düşünmeden sevgi aşk dediğin duygu sevdiğin insana hakaret etmek dil aşkı sevgiyi paylaşmak tamam arkadaşım ayrıl hiç düşünme

12. 16 Mayıs 2010
  13. hevin

hevin İkiPaşaAnnesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Kendini bile bile ateşe atmayacaksın herhalde değil mi?
    Inan ki evlendikten sonra değişmez, dahada beteri olabilir belkide.

Ayrıca anlamadığım, 4-5 ayda bir görüşüyorsunuz ve o buluşmanızda hasret gidereceğenize bunları mı yaşıyorsunuz?

Çok çok çok iyi düşün derim.

14. 16 Mayıs 2010
  15. Naptimbensana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ................................................

16. 16 Mayıs 2010
  17. meltemli

meltemli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım sen okumuş kültürlü birisin iyi düşün taşın sen ayaklarının üstünde durucak bir erkeğe boyun eymeyecek birisin daha neler çıkar karşına sende sevmiyorsun onu sadece üzülüyorsun ona ayrıl bak hayat daha güzelmiş diceksin ilerde sana değerin daha fazla değer veren biri çıkıcak yoksa kendini çok yıpratırsın benden dost tavsiyesi

18. 16 Mayıs 2010
  19. Naptimbensana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ...................................

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.