Nişanlımdan ayrılmak istiyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ecersel tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ecersel
  1. ecersel

ecersel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Çok çaresizimm ve çok çıkmazdayım napıcamı ne edıcemı bılmeyen bı duruma geldım.
    7 aydır nişanlıyım mayısta dugunum var. ama nişanlım çok sorumsuz, çalışmıor şu anda, buldugu ıslerıde begenmıyor bos bos gezınıyor. dugunume 3 ay kala daha elımde hıcbırsey yok beyaz esyam mobılyam ewım hıcbırsey yok. gelınlık prowalarımı bıle baslayamadım.. parasızlıktan.. herseye para harcıyor bunlara gelınce bekle halelderız allah buyuk dıyor. allah buyuk dıyerek oturup beklemesı artk benı cıleden cıkartıyor. aılesı zengın deılkı onlara guwenıo dıcem. ne zmn para olucakta esyalarımı alıcam artk bunun cwbı bende olumsuz yonde ılerlemeye basladı. aşırı kıskanc bana guwenmıo sureklı bısıler yaptıgımı dusunuyor istedıgım ıste benı calıstırmıo, çalışmayınca param olmuyor oda bana para wermıyor daha cok ıddaalara para yatırıyor.bızım durumumuz onlara gore cok ıyı ztn bız cok zor nısanlandık aılem hıc ıstemedı ben sawastım ama smdı aıleme o kdr hak werıorumkı sesımı cıkaramıyorum. bı kac kere guwensızlıgınden nişan attım ama en fazla 2 hafta surdu hep geldı ozurdıledı sewdgm ıcın sustum. ama artk yapamıorm mantık yurutmeye basladım.. bu adamla bı omur boyu surermı bu kdr sorumsuz deıldı nolduysa bırden bıre bole oldu. ben nişan atsam benı nasıl bı hayat bekler? aılem bız haklıydık dıcekler dıe cok utanıorm.. cok caresızım bazen kacıp gtmek bıle ıstıorum buralardan cunku ben nısanlımla mutlu deılım.. :KK43: :KK43:

puertorico bunu beğendi.
  2. 7 Şubat 2010
  3. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım sen çokdan vazgeçmişsin besbelli görüyorsun ki bu adamla hayatım nasıl geçer diye kendine sormuş mantıklı cevabı bulmşsun çokdan
    Ama kafana takılan ailenin tepkisi malesef
    Unutma aileler herzaman ama her zaman sen ne yaparsan yap senin elinde tutmak için varlar
    Bir yanlışdan dönersen tabiki sevinirler mutlu olurlar senin için sakın unutma bir anne-baba asla çocuklarının kötülüğünü istemez
    ılerde ayırmaya kalkarsan yolunu inan evlenip ayrılman aileni daha çok yaralar
    Şimdi ayrılırsam nasıl bir gelecek bekliyor beni diyorsun zamanla göreceksin bunu
    Unutma zaman herşeyin ilacı güçlü ol ve iyi düşün lütfen
    Sakın ailenden çekinme onlar hep yanında ve sana desteler
    Tabi ki biz demiştik diyecekler buda büyük olmanın yapısında var zannedersen ama buna takılma lütfen bir ömür geçmez böyle
    Ama ailen bir iki konuşur sonuçta seni takdir edecekler kararından dolayı
    Siz haklıymışsınız dersin geçer herşey
    Ama güçlü olmalısın unutma güçlü ve kararlı
    Gelgitlerin daha çok üzebilir aileni

4. 7 Şubat 2010
  5. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla canımcım, herşey süper ama tek sorun para desen, halledilir gerçekten allah büyük derdim ama..
    senin tek derdin bu değil..
    baya vazgeçmişsin gibi..
    haklısın bence de, hele ki "iddiaya para yatırıyor" cümlesi beni en etkileyeni oldu..
    elinde 5 kuruşu yokken böyle havaya para savurmak, hiç de olgunluk alameti değil..
    bir ev geçindirecek olgunlukta görmüyorum kesinlikle..
    ayrıl diyemesem de, en azından düğünü ertelemen gerektiğini söyleyebilirim..
    onunla hayatı paylaşmak için çooook erken..
    hakkınızda hayırlısı olsun cnm..

qamze ve _07ada bunu beğendi.
  6. 7 Şubat 2010
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    of yaaa cnm evlılık cok onemlı dıkkatlı bır sekılde verılcek bır karar cok dıkkatlı ol ne ayrıl derım ne kal ama bır ınsna 7 neyse 70 ole olur degısmezzzzzzzzzz

8. 7 Şubat 2010
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bencede dugunu ertele barı surda ne kalmıs gercı zaten bu gıdısle yol onu gosterı sen demesende

10. 7 Şubat 2010
  11. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    çok seviyorsan sadece para sorun diosan hallolur ama kaç ay kalmış şurda işi bile yok diosun...sonradan sıkıntı çekecegine şimdi bitir..

12. 7 Şubat 2010
  13. ecersel

ecersel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ewlensekte çok zor gecıneyız, benım calısmamı ıstemıo cok kıskanc we bı okdrda guwensız. guwenını hıc bı zmn sarsmadım ama o bana hıc bız zmn gwuenmedı. bu zmnda yenı ewlenıcek bıırılerı nası gecınır.. allaha sukur borcum harcım yok ceyızım hazır.. aılem kız tarafının yapması gerekenı ztn karsılayacklar. ama nısanlımın elınde hıcbıseyı yok we eksıden baslıcak bırsuru borcu araba taksıtlerı war. en onemlısı işsiz işi yok. o kdr ew ılanlarına bakıorm arıorum umutlenıorum. ama tutmıcaz smdı dıyerek tum umıdımı bıtırıo, artk hıc bı hewesım yok ıcımde bı umut kalmadı. bıtırdıgımde kendıne zarar werırmı dıe dusunuorm. kızlar cok acı ama sanırım benım sewgım gttıkce azaldı.. şu saatten snra ewlensem kendımı zorla ewlendırıomus gbı hssederım.. cok caresızım dusunmekten kafayı yıyorum artk..

düğünü erteleme gbı bi lüksüm yok artık hersey ona gore ayarlandı.. hersey btse yenı bı sayfa acmak cok ıstıorum ama yapamıorm elllerım kollarım baglı :KK43:

Son düzenleme: 7 Şubat 2010
  14. 7 Şubat 2010
  15. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım hayatını karartma derım yanı bak kendınde dıosun sevgım azaldı dıye ole bırsey varsa kesın bıtır para su bu arkadasların dedıgı gıbı bugun yoktur yarın olur gelır gecer ama ask sevgı olmadan olmaz

aıleler hıc mı gormuyor bu durumu ya alla alla

16. 7 Şubat 2010
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl erteleme gıbı luksun yok hayatım ortda ne varkı ev yok gelınlık yok beyaz esyalar su bu yok ısı yok gucu yok eeeeeeeeeeeeee

18. 7 Şubat 2010
  19. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bunu hissedeksen evlenme derim..
    belli ki idare etmeye çalışıyorsun, öyle vazgeçilmez bir aşk yok..
    ayrıca ayrılsan kendine zarar verecek kadar seni önemsediğini, o kadar "hassas" biri olduğunu sanmıyorum anlattıklarından..
    seni kırmak istemem, anlattıklarına göre yorum yapıyoruz tabii ki..
    ama idare etmeye bile yetmeyecek kadarsa aranızdaki ilişki..
    ayrıl demeyeyim de şunu diyeyim:
    büyükler hep doğru söyler!!!!