Nişanlımı aldattım mı ? :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Ruuuu tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Mart 2010
    Konu Sahibi : Ruuuu
  1. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle yaptığımın yanlışlığının farkındayım. O yüzden beni yargılamanıza ihtiyacım yok. Anlatıp rahatlamak için yazıyorum.

Nişanlımla 3 yıldır birlikteyiz. Onu çok seviyorum. Kavga ettiğimiz bir gün internette ona inat girip erkeklerle chat yaptım. Bir erkek arkadaş edindim ve hergün derdimi ona anlatıyordum. Nişanlımla aramızda geçen özel olaylardan vs. de bahsediyordum. Nişanlımı ne kadar sevdiğimi de anlatıyordm tabi. Ne olursa olsun yanlıştı. Nişanlımla 3 gün küs kalmıştık. bu 3 günde oldu hepsi. Chat yaptığım adam konuyu cinselliğe getirmişti eyvahedigeldismile ben de taviz verip konuştum. 1-2 hafta konuştuk. Birbirimiz hakkında konuşmasak da, açık saçık şeylerdenn bahsediyorduk. Sonra içimi kemiren bu hatadan vazgeçmeye karar verdim. Ve o günden beri de girmedim bir daha chat ortamına. En çok üzüldüğüm nişanlımın bana olan sonsuz güveni. Ona anlatamam. Kendimi çok kötü hissediyorum senağlama :nazar: :sinifsinif:

Not:
    O kişiyle konuştuğumuz sanal sex vs. değildi. Sadece nişanlımla aramızda geçen bazı şeyleri anlattım.

Son düzenleme: 7 Mart 2010
  2. 7 Mart 2010
  3. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yanlis yapmissin canim, sonucta hersey guven ustune kuruluyor. dusunsene ilerde evlendiginde 2 3 gun kus kaldiginizda oda oyle sacma sapan seylerle yetinmeye kalkarsa ne kadar rencide olursun.

herneyse canim olmuss sonucta onemli olan hatandan ders cikartip birdaha yapmamak. sanada ders oldu birdaha yapmassin. nisanlinla sana sonsuzmutluluklar diliyorum.

4. 7 Mart 2010
  5. ayvenss

ayvenss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işte bende buna inanmıyorum
    gerçekten seven insan bunu yapmaz demekki nişanlını sevmemişsin
    kendini kandırma

6. 7 Mart 2010
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.046
    Ödül Puanları:
    463
    bu tip durumlarda ben size hemcinsim olarak cevap vermek yerine, "bunu yapan bir erkek olsaydı tepkim ne olurdu" şeklinde cevap vermeyi tercih ediyorum.. evet nişanlınızı aldatmış oluyorsunuz benim görüşüme göre.. olayı elbette ki anlatmayın.. ancak bundan sonra "iç huzurunuz için" onun onurunu kıracak birşey yapmamaya gayret edin derim.. yerimseniben

ps: her ne kadar yargılamayın demişseniz de her cevaba hazır ve açık olun bence.. :1closedeyes:

8. 7 Mart 2010
  9. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seviyorum. Ki o adamla duygusal bişeyler konuşmadım. Hoşlanma vs. gibi değil sadece müstehcen şeyler ama birbirimiz hakkında değil. Yanlış farkındayım. Ama nişanlımı seviyorum. Lütfen bu tarz yargıda bulunmayın. Başınıza gelmesin.

10. 7 Mart 2010
  11. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biliyorum bunu düşündüğüm için içim yanıyor ya zaten. Çok yanlış yaptım. :a015:

12. 7 Mart 2010
  13. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim. Ondan başka birini hayal bile edemem aslında :gitme:

14. 7 Mart 2010
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    karsıdan bakıldıgında yanlıs gozukuyor evet ama 3 gun küs kalmıstık yazmıssın ve vicdan azabı cekiyorsun suanbelli oluyor.. bunu yapan bir erkek olsa o 3 gunluk kuslugu bahane eder ve aradan sıyrılmaya bakardı ama sen suan uzgunsun sevdigin icinde vicdan azabı cekiyorsun sevmedigin biri olsa bunu hissetmezsin..yaptıgın hata evet bundan sonrasına sen karar ver iliskini bozmak istemiyorsan unut olanları hic yasamamıssın gibi cunku herkesin hayatında yaptıgı hatalar var cok fazla kendini dusunupde bunaltma..eskiyi bırak gelecege bak

16. 7 Mart 2010
  17. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki sevgilinle araniz daha uzun sure kotu olsaydi yada nisanlinizla iste, o kisiyle bulusmayi dusundunmu o kisi hayallerin arasinda yer aldimi. durust bir cvp bekliyorum..

18. 7 Mart 2010
  19. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bende diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum.seven insan asla bunu yapamaz.ne olursa olsun hangi psikolojide olursan ol bi insan seviyorken hatta nişanlıyken nasıl olurda aldatır...yargılamayın diyorsun,pişmanım diyorsun ama çok büyük bir hata yapmışsın...seni teselli edicek hiçbir laf bulamıyorum şuan...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.