Nişanlımın annesi:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serrameva tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : serrameva
  1. serrameva

serrameva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar içimdekileri sizinle paylaşmak istiyorum bıktım bunaldım artık kayınvalidemden..9 aydır nişanlıyım ve nişanlımı seviyorum.kasımda evleniyorum allah nasip ederse.kiralık ev bakmaya gittik hep beraber geçenlerde 2 tane ev gösterdiler birini kayınvalidem çok beğendi bana fikrimi sormadan bu evide beğenmezsen sana kızarım diye söylendi ki daha 1 tane eve bakmıştık.sonra gece anneme kızına ev beğendiremiyorum beğenmiyorsa al kızını kendi evinde oturttur dedi aileminde benimde moralim çok bozuk. nişanımda sorun çıkardı takılarımda mobilyamda herşeye karışıyor daha evlenmeden sizce vakit varken ayrılmalıyımmı kafam çok karışık:çok üzgünüm:

2. 12 Ağustos 2009
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Neden böyle yapıyor ki:uhm:sonuçta herşeyin senin isteğin doğrultusunda olması lazım yani onlarında imkanları varsa tabi nişanlınla hiç görüştünmü bu konuda peki CADIARZU

4. 12 Ağustos 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ona diyemedinmi anneciğim:eek:lmaz:eek: evde ben oturacagım siz değil...ne demek ya bu evide beğenmezsen sana kızarım kendinemi tutuyor evi ki kendi beğensin karar versin...
    senin bununla sorunların bitmez canım..nişanlın ne diyo bu konuya peki?

6. 12 Ağustos 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    daha ilk ev ve ev beğendiremiyorum diyerek yalan söylüyor birden fazla ev görmüşte beğenmemişsiniz gibi. birde annenizi haşlıyor. o sanki,evde o oturacak. tabi ki siz karar vereceksiniz......alacaksınız karşınıza bu evde ben oturacağım, bu takıları ben takacağım ve bu mobilyalardada ben oturacağım o yüzden benim ve nişanlımın zevkine göre alınacak diyeceksiniz....
    zor bir insan.Allah kolaylık versin şu an ve gelecekte size...

8. 12 Ağustos 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.623
    Ödül Puanları:
    363
    Ev bakmaya giderken kayınvalidenizi neden götürüyorsunuz ki?
    Siz kendiniz çıkın,tutun dilediğiniz evi:eek:

10. 12 Ağustos 2009
  11. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ayy işte tipik kaynana...

ya kızlar biraz önce psikystri polikliniğinin önündeyim (hastanede çlışıyorum ben) personelle konuşuyorum içeri giren kız intihatr etmiş.. yaşıyo ve psikolaga gelmişlr krize müdehale amaçlı...

dışarda görümcesi ne sorduk noldu diye.. diyokii işte evlendii şimdi böylee ... AY EVLENMESEYDıı biz istemedik kaçtı geldi... kadın öyle diyince agzının ortasına vurasım geldii :roflol:

nedeni isee gıda mühendisliği son sınıftayken seviyo işte bu çocugu izmirden buraya kaçmış... kocasıda otobüs şöforu. ve ne olduysa intihar etmiş...

e ama ailenin gözünde degersiz basit..
    neden kaçtı geldi diye..
    e düşününce e kızım acelen neydi okulunu bitirseydin.. sonra zaten evlenirdin koca herazman bulunuyo.. ama kaybettiklerimiz geri gelmiyo..

şimdi kız bunalımda ve eşşekler gibi pişmankii intihara kalkışıyo..

aa konuyla ne alakası var dersenn...

nedemek istiyo kaynanan alırsın otursun senle kızın..
    öyle diyince cevap verin altta kalma sakın...
    şimdiden ezmeye başlarsaa ilerde çok çekersin...

12. 12 Ağustos 2009
  13. dilan2552

dilan2552 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    canım arkadaşım bu konuda çok hassas ve kalbi kırık birsi olarak fikrimi paylaşmak istiyorum benim kızkardeşim geçen mayıs ayında bir ayda tadığı aşık olduğu bir çocukla nişanlandı açıkcası bizde hiç araştırmadık kimdir ailesi nasıldır die burası küçük bir ilçe herkes birbririni tanır çocuk için çok efendi dediler bazı kişiler annesinin ruh sağlığı bozuk dedi bizde aldırmadık kadın kendini çok ii sattı nabza göre şerbet verdi ekim ayında kardeşim evlendi evliliğinin ilk aylarında sorun çıkmaya başladı kayınvalidesiyle aynı bahçede oturuyorlardı kızkardeşimi kümes gibi indirme eve tıkktı kendi apartmanda her neyse her konuda kardeşimin üzerine gitti yemek yiyecekmisin diye bile mutfakta soruyormuş kayınbabasıyla kardeşimin arasını açmak için oda yemicem diyomuş kayınbabası bizi begenmiyor bu die çıkarrttı çamaşır sepetlerini önüne attı al yıka dedi evde makinası var bizimki yıkamam deyince oğlunu kocasını çağırıp ağladı oğlunu kardeşme saldırttı üstüne üstlük kavga ettiklerinde aşağıya inip oğluna gel oğlum deyip pışpışlamış bile kız kardeşim hamileydi bu dönemlerde ben biliyorum altı aylık hamileyken kendini yerlere atıp yeter artık deyip ağladığını bilezikleri için herkes düşman oldu ve kardeşim 9 . ayında bebeğini kaybetti canım temmuz ayında malesef iyi düşün karar ver daha yazamadığım o kadar çok şey var ki bunlar film şeridi gibi önümden geçiyor aile çok önemli

14. 12 Ağustos 2009
  15. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    dehşetle okudum kardeşinin arkasında durun canım yalnız barıakmayın.
    konusahibi arkdaşa gelince valla işin zor burda hergün okuduğumuz tipik kaynana modeli

16. 12 Ağustos 2009
  17. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    valla güzelim k.validen öyle dediğinde anneciğin lafı yapıştırmalıydı bence
    bunu ciddi bir şekilde uyarılması lazım yoksa bu kadın ortalığı boş bulup sallamaya devam edecek
    nişanlında daha şimdiden sana ırınkırın ediyorsa bilki evlenince onun 2 katını edecek
    aklını başına topla, herşeyi iyi değerlendir
    işin içine girdinmi çıkman daha zor olur, çıkarsın çıkmaya ma aolan sana olur

18. 12 Ağustos 2009
  19. cicikedi

cicikedi No Hope,No Fear ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten ne oluyosa bu allahın cezası kaynanalardan oluyor.burda kaç boşanma ayrılık vs. hikayesi okuduysam %90'ı erkek tarafının anormalliğinden daha dogrusu anormal, kompleksli, kıskanç,iğrenç kaynanalardan kaynaklanıyor.bilmem öbür tarafta bu yıktıkları ya da yıprattıkları yuvaların hesabını nasıl verecekler...
    arkadaşım iyi düşün taşın,sen daha nişanlısın, yolun başında sayılırsın...evlilik ne yazıkki nişanlılığa benzemiyor.çekip gitmek öyle kolay olmuyor...şu an sevgin ağır basıyor olmalı şunu unutma herkes severek evleniyor ama sonuçlar malum işte...
    sana tavsiyem bu sayfalardaki yaşanmış olayların tümünü oku ve kararını ona göre ver.
    SAKIN KENDı AıLENı ÜZECEK BıR ŞEY YAPMA...UNUTMA ÖNCE SEN VE KENDı AıLEN...