Nişanlımın arkadaşı!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve derdimederman tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : derdimederman
  1. derdimederman

derdimederman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar benim sorunum nişnlım ve arkadaşıyla ilgili.nişanlımın arkadaşının sağır ve dilsiz bi arkadaşı varmış ona hediye almış bunuda kızın kız kardeşi öğrenince abilerine söylemiş.onlarda öğrenince nişanlımında arkadaşının işyerine gelmişler 5 kişi sopalarla bunu dövmüşler onunda yanında çakı varmış.kendini korumak için 3 tanesini bıçaklamış ve hapishaneye girdi mahkemeler tatilde olduğu için 40 gün felan yattı sonra ilk mahkemede çıktı.ben arkadaşıyla görüşmesini istemiyorum ama nişanlım bu konuda ısrar ediyor en yakın arkadaşı 100 tane arkadaşım olucağına bi tane dostum olsun diyor ama ben görüşmelerini istemiyorum çok rahatsız ediyor bu konu beni.sizce ben abartıyormuyum yoksa rahatsız olmakta haklımıyım siz olsanız ne yapardınız?
    bu arada kızın ailesi doğuluymuş o yüzden bu kadar abartmışlar.bide benim düşüncem kız sağır ve dilsiz olduğu için ondan faydalanıcak diye bi kaygıyada kapılmış olabilirler bilmiyorum kafam çok karıştı.biraz karışık anlatmış olabilirim kusura bakmayın.yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. 22 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Karmakarışık ve eksik anlatmışsınız,hiç birşey anlamadım...:bbo:

4. 22 Eylül 2009
  5. derdimederman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nesini anlamadınız.nişanlımın arkadaşı sevgilisi olmayan normal bi kız arkadaşına hediye aldığı için kızın abileri bunu dövmüşler o da onları bıçaklamış ve hapise girdi.şimdi çıktı.bende nişanlımın arkadaşıyla görüşmesinden rahatsızım konu bundan ibaret anlaşılmayacak bişey yok bence

6. 22 Eylül 2009
  7. cemre81

cemre81 Guest

doğulular diye mi dövmüşler????? çok ilginç... batılı olsalardı dövmezlerdi o zaman!!!

8. 22 Eylül 2009
  9. derdimederman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım doğulu batılı ayrımı yapmak için açmadım konuyu.sonuçta doğulu insanlar bu konularda daha dar görüşlüler biliyoruz ki töre cinayetleri vs oluyor.

10. 22 Eylül 2009
  11. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    görüşmelerinde sizce ne gibi bir sakınca var
    sonuçta sorun arkadaşının sorunu
    ne bileyim insanlara hayatlarında olan sorunlar yüzünden tavır almamak gerekiyor
    dost dediğiniz insanın kötü gününde yanında olur
    nişanlınızda arkadaşına dost gözüyle bakıyor sanırım
    onun yanında olması destek olmasından ne gibi bir sakınca var ben onu anlayamadım
    nişanlınızın iyi gün dostu olmasını mı tercih ederdiniz yoksa

12. 22 Eylül 2009
  13. derdimederman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilmiyorum yaa arkadaşının hapise girip çıkmış olması beni rahatsız ediyor.ve nişanlım arkadaşıyla sürekli beraber oluyo en yakın arkadaşı.kızın abilerinin ona da zarar vermesinden korkuyorum

14. 22 Eylül 2009
  15. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    insanlar niye durduk yere nişanlınıza zarar versinler
    sizce bu akla mantığa uygun bir şey mi
    telaş yapmışsınız anlıyorum hapse girmiş olması sizi tedirgin ediyor
    ama arkadaş yani daha fazla ne olabilir ki
    bir kavga olur oda karışır başına bir şey gelir diye mi korkuyorsunuz
    bilemezsiniz ki böyle bir şeyin olup olmayacağını
    hayatta hiç bir şeyin garantisi yok bence bu kadar telaş yapmanız gereksiz

16. 22 Eylül 2009
  17. EU2

EU2 Guest

İşte bunu yazmamıştınız yani sevgilisi olmayan kıza hediye olayını.nişanlımın arkadaşının arkadaşı diye başlamışsınız da anlamamıştım açıkçası..opuyorumnanaktan
    Endişelenmenizi kendi adınıza doğru buluyorum ancak bir başkası ile olan durum yüzünden nişanlınız neden arkadaşına soğuk davransın ki bunu anlamadım..Ayrıca bıçaklanma tabii ki kötü ama arada bir nefsi müdafaa olayı var..Yani durumsal anksitiye..

18. 22 Eylül 2009
  19. derdimederman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet tekrar arkadaşına bulaşırlar o da yanlarında olur ona zarar gelir diye korkuyorum.evet haklısın hiçbişeyin garantisi yok ne yaşayacağımızı başımıza ne geleceğini bilmiyoruz.ilgilendiğin için teşekkür ederim