Nişanlımın Doğum günüsü var , Süpriz yapmak istiyorum.Fikir verin kızlar...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cadi25 tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cadi25
  1. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Kızlar,
    Nişanlımla biz farklı sehirlerdeyiz aramızda 3-4 saatlik fark var 1 güncük yanına gidebilirim yani.Gecen sene ona süpriz yapmıstım bu zamana dek hiç dogum günüsü kutlanmamıs oldugu için cok şok oldu ve mutlu oldu ama yakın arkadaslarını cagırmıstım.Bu sene sizce ne yapabilirim?Yanına gidiceğim kesinde hediye olarak ne alabilir ? Süpriz olarak daha farklı süpriz yapmak istiyorum.Öyle büyük seyleri sevmez ama farklı bişeyler olsun istiyorum fikirlerinizi bekliyorum kızlar sağolun şimdiden.Doğum günüdü Kasım 18 olumunekankayizsmile o zamana dek kafamda olusturmam gerekiyor yardımınız ricaaa kaydirigubbakcemile3

2. 19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cadi25
  3. nisvess

nisvess Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim laz kocacıgımın ömrü boyunca yaptıgı yapacağı en buyuk surprızdır hakıkaten bız ıkı bayan arkadasım onların oglu ben ve esım tatıle gıttık ılk evlılık yıldonumumuzde tatıle denk gelıyordu.Esım suprızını tatılden ıkı dun once goturmus beraber gıdıcegımız arkadaslara vermıs.Tatıle gıttık bu ne dedım kızlara denız yatagı dedıler bızım denız yatagı patladı getırın onu dedım mırın kırın sonra ben anladımkı esım suprız yapmıcak gıttım utansın barı dıye otelındukkanlarından bırınden onun meraklısı oldugu gaz lambalarından aldım dısarıda 15 tl ye alınıcak bırseye 50 euroya yakın para verdım sonra aksam oldu amfı tıyatrodan sonra dıscoya gıttık oturduk aldık ıckılerımızı anacım bakıyorum dj kabınının onunde film afişi vay anasına ya koca belek beach otelıde reklam alıyor ne kazanırlarkı bu ısten falan dıye dusunuyorum.(otelın yuzde90 ı yabancı anımatorlerde turk emrecım kulakların cınlasın ömercım senınde kardesım)sonra emre cıktı sahneye basladı ıngılızce almanca bısıler soyledı sonra turkce aramızda cok unlu bır ask fılmının oyuncuları bulunuyor ödülünü vermek üzere Z... beyı ve eşi E... hanımı sahneye davet edıyorum dedı.Ben şokkk bı cıktımkı o poster canım kocacımla benım resmımın oldugu ve ılk gıttıgımız sınema fılmı olan HAYATIMIN KADINISIN fılmının afişi .Beni turkan sorayın resmıne kendi resminide ugur yucelın resmıne yerlestırmıs.Birde oscar heykelı yaptırmıs .Hayatımın en guzel anlarından bırıydı.Bütün otel bızı fılm artıstı zannettı ay ertesı gun havuz basında herkes gelıyo elımızı sıkıyo ..Yarılmıstık gulmekten.Aynı suprızı yapmalısın bence..Internette hedıye fılm afısı yazarsan cıkar heralde..Mutluluklarrr...

Son düzenleme: 19 Ekim 2010