Nişanlımın tavırları beni çok şaşırttı !

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve DBHS tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : DBHS
  1. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar size bir sorum olucak.Cuma sabahı şiddetli bir ağrıyla uyandım.Nişanlımın çalıştığı hastaneye gittim.Acilen ameliyata aldılar beni.Apandisitim patlamış.Gece hastanede yattım tabi.Bi tane hemşire geldi allah için güzel kız lafım yok.1-2 saat sonra nişanlım geldi dedikki bi tane hemşire var çok güzel ama nişanlıymış kardeşime düşünmüştük falan dedik güldük .Benim nişanlımın gözleri açıldı bi anda hangi hemşire,nasıl,esmermi falan merak sardı bunu.Aradan biraz zaman geçti yatmaktan belim ağrıdı kalkıcam dedim.Ben gidiim hemşireye soriim doktoru arasın dedi.Gitti,gidiş o gidiş.Hemşire bankosu da odanın az ilerisinde.20 dakika orda kaldı.Annemi kapıya gönderdim napıyo dedim.Kollarını bankoya dayamış konuşuyo dedi.Ama kızların kahkaha seslerini bende duyuyorum.Geldiğinde doktoru aradılar falan abartma dedi.Ama ben çok üzüldüm tabi.Çünkü cidden çok acım vardı ben orda yatarken o hemşire kızlarla oynaşıyodu ve üstelik biz daha nişanlıyız.Çok moralim bozuldu.Son zamanlarda bana karşı burnu havalarda,senden çok var etrafımda gibi davranıyodu.Beraber gezdiğimiz zamanlarda da sağa sola gözünün takıldığını farkediyorum hep kavga ediyoruz.Ben artık bunları yaşamaktan ve bu konulardan dolayıda kavga etmekten bıktım.Lütfen yanlış anlamayın ama çirkin biri değilim.Üniv.mezunuyum,bankacıyım.Nişanlım lise mezunu ve benim sayemde açıköğretimi zar zor okuyo.Beni basit görmesini gerektiricek bişey yok.Nasıl bir tavır almalıyım ya da ne demeliyim bilmiyorum.Yazı uzun ve sıkıcı oldu biliyorum.Özür diliyorum bunun için.Ama daha evlenmeden böle bi durumla karşı karşıya kalınca çok canım sıkıldı.Yorumlarınızı bekliyorum.Sevgiler..

2. 14 Eylül 2008
  3. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    evlenmeden gördüğün daha iyi olmuş canım şimdiden böyle yaparsa sonra ne olur bilemem iyi düşün ona göre karar ver

4. 14 Eylül 2008
  5. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede canım egemin dediğine katılıyorum

6. 14 Eylül 2008
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım ne denir ki böyle bir durumda:uhm:
    Kötü bir şey söyleyip seni etkilemek istemem ama bir an için kendimi seni yerine koydum:kızgın:
    Ben orda acı içinde yatıcam o elalemin kızlarıyla fingirdeme peşindekötükedihüso
    Nişanlılık dönemi bunu içindir.Onu iyice tanı, tepkilerini ölç.
    Yani ilişkinizi iyice gözden geçir ve bunu yaparken lütfen gerçekçi ve mantıklı ol.
    Bu olay öyle gülüp geçilecek bir şey değil.:1no2:
    Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım. Bu arada çok geçmiş olsun.a.s.

8. 14 Eylül 2008
  9. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi düşün canım öyle karar ver. yolun başındasın daha.bir arkadaşım var.daha önce 2 iki kere nişanlanmıştı.sonra eşiyle tanışıp 6 ay içinde evlendi.sonradan eşinin psikolojik sorunları olduğunu öğrendi ama şimdi iki çocuğu var.eğer evlenmeden bilseydim üçe beşe bakmaz bununlada nişanı atardım diyor.yaz tatilinde annesinin yanına gitti ama çocuklara dayanamadı.birkaç gün iyi durmuşlar ama sonra evimize gidelim diye sürekli ağlamışlar.sende düğün tarihiniz belli değilse biraz uzat ve tanımaya çalış.eğer birşeyler ters gidiyorsa anlarsın.

10. 14 Eylül 2008
  11. maya05

maya05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    480
    Ödül Puanları:
    113
    iyi düşün derim ben bide nişanlısın senın gözüne bakacak zaman ne bilim tuhafffff

12. 14 Eylül 2008
  13. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım nısanlın çok ayıp etmıs bence ona ıyı bır ders ver SENDE ONU UMURD,SAMIYORMUS GIBI DAVRAN BAKALIM ONUN TAVRI NASIL OLACAK

14. 14 Eylül 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Ne kadar kısasa kısas taraftarı olmasamda bazen yapmak gerekiyor diye düşünüyorum :nazar:
    Nişanlının yaptığı gerçekten çok ayıp...
    Sen orda hastasın o gitmiş ne yapıyor, ben de kendimi senin yerine koyduğumda çok kötü hissederdim...
    Çok iyi düşün derim bu nişanlılık zamanında :nazar:

16. 14 Eylül 2008
  17. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    İnsanlar neden nişanlanır..işte böyle şeyleri görme fırsatını yakalamak ve evliliği bir kez daha düşünmek için..gerisi sana kalmış..benim fikrimi hiç sorma çünkü güzel şeyler söyleyemeyeceğim..

18. 14 Eylül 2008
  19. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    canım senin onu kıskandığını anlamış ve bu hoşuna gitmiş şimdi tadını çıkartıyor...
    sen onu sallamaz havalara gir...
    umursama azcık. sende böyle arkadaşlarınla ilgilenir gibi yap.. bak gör nasıl ipe ipe gelecek...:KK66:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.