Nişanlımla kavga ettik

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

selam arkadaşlar yardım edin ne olur. daha önce yine nişanı atsammmı? diye başlık açmış fikirlerinizi almıştım. o zaman atmadık barıştık ama şimdi daha kötü şeyler oldu?
    nişanlıma gittim bayram diye iyi hoş kız kardeşim ve onun kız arkadaşı da vardı akşam arabayla eve getirdi. kardeşimin konuştuğu var yemeğe gitçekler ama nişanlım bilmiyo.
    ben çıtlattım konuştuğu var senle tanıştırmak istiyo dedim. ben tanışmam dedi o evlenecek değil ya her konuştuğu benlemi tanışacak dedi.
    neyse gittik eve bırakacak kardeşim yarı yolda inmek istedi arkadaşıyla nişanlımda bu saatte yolda bırakmam nereye dedi oda teyzeme dedi oda ben teyzene bırakırım dedi. sonra oda teyzeme değil işim var dışarı çıkıcam dedi oda ben evine bırakırım bi yere gidemezsin dedi. getirdi eve bıraktı.kardeşim arabadan inerken kapıyı kapatmadı ve iyi akşamlar demedi indi.
    sonra beni aradı sende ortaksın yalancılar şerefsizler arkamdan iş çeviriyosunuz dedi bende sanane sen kim oluyosun ona karışıyosun dedim anasımısn babasımısın oda bana bir sürü laf söyledi küfür etti bir saat telefonda kavga ettik kapattık.napmalıyım ya asla kardeşinin yüzüne bakmam dedi ilerde sorun yaşarım dimi napmalıyım ben

2. 2 Ekim 2008
  3. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    bence de yaşarsın... ne zannediyor ki kendini

4. 2 Ekim 2008
  5. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Vallahi canım her şeyin iyisini sen bilirsin ama ilerde pişman olma.Sana küfür etti demek...Şimdi küfür eden,hakaret eden ilerde de bunu sürdürür.Dİyecek bir şey bulamıyorum...

6. 2 Ekim 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :sm_confused: valla şaştım, kaldım..hiç akla gelmeyecek nedenlerle de kavga çıkabiliyor....nişanlının kız kardeşinikorumaya çalışması güzel bir davranış.eniştelik duyguları kabarmıştır...ama korumayı bu türlü yapmaya çalışmak yerine hep birlikte yemeğe gidilip mesafeli bir yemek yenebilirdi...böylelikle çocuğu tanırdınız, görürdünüz...ondan sonra da seni arayıp söylediği şeylerde hiç hoş değil, erkeklere akıl sır ermiyor...sanki siz nişanlanmadan önce hiç yemeğe çıkmadınız............kız kardeşin bu olaya elbette içerler....eğer daha şimdiden kızkardeşinle konuşmam falan diyorsa ilerde neler olur,bilemem

8. 2 Ekim 2008
  9. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Biraz abartmış nışanlın...
    Tamam onu sokakta bırakmak istemeyebilir, erkek arkadaşı ile de tanışmak istemeyebilir.
    Ama bunu sana düzgün bir şekilde anlatır.
    Kim oluyor sana öyle kelimeler kullanıp küfür edecek...

10. 3 Ekim 2008
  11. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    nişanlının yerine koymaya çalışıyorum kendimi:
    1. kız kardeşinin konuştuğu kişiyle tanışmayı belki istemezdim (henüz yeni başlamış bir ilişki, sorun olursa, senin annen baban, vay damat tanıştın da bizden sakladın derse diye düşünebilirdim)
    ya da
    korumacı bir kişiliğim varsa, tabii gelsin tanışalım, nasıl biri bilelim diye düşünürdüm.

2. arabama eve götüreceğim diye aldığım müstakbel baldız olsun, herhangi bir kız arkadaş, kız-erkek çocuk olsun yarı yolda indirmezdim, başına bir şey gelse kendimi suçlu hissederdim.

ama ne olursa olsun, şerefsiz, yalancı diye adlandıracağım insanlarla aile olmayı aklımın ucundan bile geçirmezdim. insan nişanlısına, kardeşine böyle lafları nasıl söyler, ben bu yaşıma kadar anlayamadım, anlamak da istemiyorum.

senin yerinde olsaydım da,... diyemeyeceğim, çünkü bence iyi olmuşl, iç yüzünü öğrenmiş olsun biraz böylece. kriz anları çok önemlidir, sorun yokken herkes güzel kopnuşur, kalp kırmaz vb. ama kriz anında saygıyı ayaklar altına alıyorsa bir insan, ben ilişkimi gözden geçiririm.:1closedeyes:

12. 3 Ekim 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Nişanlın kardeşinin çıktığı ile görüşüp tanışmak istemeyebilir..

Gece kızı arabadan indirmek de istemeyebilir..

bunu üsturuplu bi şekilde izah etse çok daha iyi olurdu,hem hiçbi taraf incinmemiş olurdu..

ama işin içinde erkekler olduğunda böyle düşünceli şeyler beklemek zor tabi :nazar:

14. 3 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

hepinize teşekkür ederim.az önce mail yazdım yolladım.
    belki o yaptığında haklı tamam bırakmak istemedi ve ne oldu eve getirdi kızlar tekrar gitti arada ben kaldım.
    zaten okadar daraldım ki ailem bir yandan üstüme geliyor evin yükü omuzlarımda artık kaldıracak gücüm yok herkese yaptığım iylikler kardeşlerim için yaptıklarımı söylesem inanmazsınız ama hepsi annemde dahil hep beni küçük düşürdüler. şimdi de nişanlım böyle yapıyor ama en iyisi bitmesi dayanacak gücüm yok.

16. 3 Ekim 2008
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.032
    Ödül Puanları:
    163
    maile ne yazdin pekiCADIARZU

18. 3 Ekim 2008
  19. kelebek07

kelebek07 fark var benimle senin ar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sana şimdiden küfür eden eden biri nasıl ilerde kocan olacak?
    ilerde neler yapacak şimdiden görebiliyorum
    yazık sana gerçekten
    bence hemen ayrılman en mantıklısı olur.
    böylece daha çok üzülmezsin
    o kimki sana küfür ediyor
    rezil herif
    boşver böyle adamlara üzülme bile
    karşına daha iyi saygılı biri çıkar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.