nişanlınızın sizi en çok üzdüğü an hangisi.

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve orgursa tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : orgursa
  1. orgursa

orgursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim nişanlım yılbaşı gecesi gittiğimiz mekanda gecenin 3ünde garson içki vermedi diye mutfağa gidip kavga çıkardı.ben engel olmaya çalışırken mekandan dışarı çıktı.ben yukarda kaldım aşağı bir indim baktım ki gitmiş.beni arkadaşlarım eve bıraktı rezil oldum herkese.rezil olmaktan öte gece 3 te yalnız kalmak beni çok üzdü.üstelik güzel bir mekanda arkadaşlarımla kutladığım ilk yılbaşı idi.sizin çok üzüldüğünüz anlarınız var mı

2. 11 Mart 2010
  3. orgursa

orgursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Anlaşılan kimsenin nişanlısı onu üzmemiş.Kimse neden cevap yazmıyor kızlar.Ben çok üzülüyorum.

4. 11 Mart 2010
  5. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlım yokkiii kaydirigubbakcemile3

6. 12 Mart 2010
  7. cordelio

cordelio ooo papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 yıldır birlikteyiz.ben arasıra huysuzluk,kapris yapardım.ilk tanıştığımız sene daha çok olurdu.o da alttan alırdı.hem de önemsiz konular.
    iki büyük kavga ettik.ikisini de hiç yaşamamış olmayı isterdim.ben ağlayınca o da ağlamaya başlıyor.üzücü sözler söyleniyor.aslında hep saçma sebepler.çok da uzun sürüyor ve sersemliyorum.
    benim korkum evliyken kavgaların yaşanması.kötü olaylara sebep olabilir
    .:sinifsinif:

8. 13 Mart 2010
  9. nillss

nillss Guest

beni en çok üzdüğü an artık sıkıldım dediği andı.1 bçk senedir beraberiz hiç olmadığı kadar değişti.tanıyamıyorum onu artık.enn çok sıkıldım bu ilişkiden bıktım dediği an..hiç çıkmıyo aklımdan.ayrılık düşüncesi bile beni korkuturken ondaki vazgeçmişlik kahrediyo beni.canım acıyo resmen.

10. 13 Mart 2010
  11. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    en cok uzuldugum konu islerinin cok yogun olmasi nedeni ile eskisi kadar ustume titreyememesi..Hemen uyaririm oyle olunca o da bi toparlanma surecine giriyor.Ama ben de uyarmak istemiyorum sanki ben uyarinca icinden gelmiyormus da beni mutlu etmek icin yapiomus gibime geliooo...Uff bis kadinlar complex yaratiklariz galiba.. huzursuzluklari cikaran benim gnelde kendisi tartismayi pek sevmez de...

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  12. 19 Nisan 2010
  13. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benimde öyle işinden dolayı beni ihmal etmesi.zaten ayrı şehirlerde yürütmeye çalışıyoruzmafoldumben ayrıca sinirli bi yapısı var sinirlenince ağzından çıkanı kulağı duymuyor:1no2: sonra özür diliyor ama nafile içimde dağ gibi birikiyorsenağlama

14. 19 Nisan 2010
  15. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim nişanlımda da vardı ağzından çıkanı kulağı duymuyordu çok şükür artık duyuyor guclubacismile

16. 20 Nisan 2010
  17. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aman bıktım valla şu erkeklerin işinden. bir sorun olsa hemen bize yansıyor, ucu bize dokunuyor. bizim bin türlü sıkıntımız olsa da onlara yine aynı davranıyoruz, hatta daha yakınlaşıyoruz. onlar hemen kabuğuna çekiliyor..

sırf bu tavrı yüzünden 3 aydır üzülüyorum nişanlım sayesinde alsanaalsanasmile

18. 20 Nisan 2010
  19. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    baska birseye sinirlenip gecen hafta sinirini benden cikarmisti
    agir sözler söylemisti
    normalde hic üzmezdi beni ama bu cok kirdi,yaraladi.