Nişanlısına kızgın olab bayanlar gelın içinizi dökün

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve morçilek tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : morçilek
  1. morçilek

morçilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    BU ADAM BENI DELİ EDECEKK
    :KK43::çok üzgünüm:

2. 17 Şubat 2009
  3. bitter

bitter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırdır morçileğim sebep :1hug:

4. 17 Şubat 2009
  5. morçilek

morçilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    hazıran sonu dğun var
    ne esya ne bişi
    nişan yaptık ama gerısı adamın umrunda dıılll
    döveceım elıomde kalacak:)

6. 18 Şubat 2009
  7. Ceeysu

Ceeysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Erkekler bu konuda biraz daha rahat oluyor galiba canım..Herşeyi halletmekte bize kalıyor:)

8. 18 Şubat 2009
  9. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ev tutmadan almak istemıyordur belki...

10. 19 Şubat 2009
  11. beautygamze

beautygamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım sen onu tut kolundan hafta sonları mobilya bakmaya gidin. Hem bakarken ne zaman alacağını da öğrenmiş olursun. Belki de para biriktiriyordur hepsini birden ev bulunca alacaktır. Hiç bozma moralini gerçekten biraz rahat yapıları var ama illaki halledecektir. Sıkma canını.

12. 19 Şubat 2009
  13. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    dün görseydim ben bu başlığı kesin banlanırdım :nazar:

iyi ki görmemişim :1closedeyes:

14. 19 Şubat 2009
  15. morçilek

morçilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    sel
    ne demek ıstedıını anlamadım

16. 17 Mart 2009
  17. qwertybaby

qwertybaby Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    123
    sabır gercekten benımde elımden bı kaza cıkıcak.....
    bu kadar galesız olunmaz yaaa...
    nısan nısan dedıler 7 subatta nısanlandık..babam hıcbırseyımı eksık etmedı allah ondan bın kere razı olsun...dugunden farksızdı nısanım...kayınvalıdem bızde nısanda bırsey takılmaz dedı yuzume...bende takmayın benım ıhtuyacım yok zaten dedım ama bızde takılır bırde salonda olunca takanlar olur dedım...takı torenı yapma dedı...bende kusura bakmayın sız takmasanızda bızım tarftan takacaklar var onun ıcın takı torenı olacak dedım...
    ben popstar erkanı cok severdım..su sesı mukemmel olan cocuk bulent ersoya ceketını attıran cocuk...
    annemı soleyıp benı saatlerce aglatan cocuk:)
    hep ıcımde uhteydı dugunume gelır derdım..annem babama solemıs babam bulmus adamı dugunde degıl nısanda cıksın yeterkı kızımın ıstedıgı olsun demıs...
    canım babacım benım...
    nısanlıgımı konyada oldugum ıcın hıc begenmedım ve ıstanbuldan almak ıstedıgımı soledım hıc ıkıletmedı...gelınlık fıyatına ben nısanlık dıktırdım unlu bır modaevıne...
    5yıldızlı otelde yemeklı ıckılı oldu nısanım...
    evımıde verdı en guzel yerde sıfır kapısında guvenlıgı olan bır sıtede...
    nısanda erkek tarafından sadece bır set gordum onuda utandıklarından taktılar...aslında yuz bıle yok onlarda yaaa... gelın goturulur kızım begen dıye dımı yok gıtmıs almıslar kafalarına gore bısey ıstee...
    bızım taraftan babacım tokat bılezıgı derler aslen tokatlıyız bız 8000 tl cıvarında onu taktı..annecım pırlanta set taktı..ıkı tane erkek kardesım var 5er bılezık taktılar..bızım taraftan gelen davetlıler yaklasık 30 tane bılezıgım vardı ..masallahlarımı bılmıyorum bılee....
    neyse nısan bıttı kaynanam ne dese beyenırsınız ıyı takıldı gelın hanım sanslıymıssın dıyo kadın...
    ne sansı zaten takan benım tarafım 150 tane gelenlerı vardı bır tane ceyrek takmadılar dusunun...hakıkaten sabır yaaaaa...
    dusunun nısan yuzugumu bıle almadılar..nısanlım gıttı aldı..
    sozde taktıklarını takıcakmısım...
    neyse dedım kotu olmayım ıhtıyacım yok dedım...ama ustume gelıyolar sureklı..evımız hazır bı alacakları esya hıc oralı bıle olmuyolar martın ortası geldı ellı kere soledım nısanlıma gıt bı dugun tarıhı al yer kalmaz dıye kımsenın oralı oldugu yok...gıdelım esya bakalım dıyorum adam hangı parayla bakcaz dıyooo bana..
    babamada nısandan 4 ay sonra bız dugunu yaparız demıslerdı babam sımdılık susuyoo bılıyorum ama bana patlıycak buda kesın olan bısey...allah sonumuzu hayır etsın..
    kadın paraları yok ya mutfagına yenı masa sandalye almıs salon takımımı degıstırcem dıyodu..bu ev ıyıce eskıdı yenı ev alcam dıyooo dusunun benım yerımde olsanız sız ne yaparsınız...
    nısanlıma gelınce toz kondurmuyoo o kotu ana babasına...durumları yok ne yapsınlar herkez sızın gıbı zengın olmak zorunda degıl dıyooo..
    ne alakası var ya ne ıstedım ben onlardan bugune kadar bı ev dosemek bu kadarmı zorr ya...
    yok dedesı ölmus mıras kalacakmıs mahkemelıklermıs onu bekle bunu bekle....sabır kalmadı bende kımsenın umrunda degıl...
    nısanlımlada konusmuyorum zaten o da kendı alemınde...
    basım yandı bılıyorum ama ben kendım kasındımm....
    zararın neresınden donulurse kar dıyorum ama kendım ıstedım aıleme bu yuzden bısey dıyemıyorum...cok zor durumdayım allah yardımcım olsun..

18. 18 Mart 2009
  19. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım iyi diyosun hoş diyosun da belki naşanlının ailesinin gerçekten durumu yoktur.bi ev döşemek bu kadar zor mu demişsin.söyleyeyim evet zor hemde çok zor.bi koltuk takımı olmuş 2000 tl e sadece koltuklada iş bitmiyo ki.sen maddi olarak rahat bi ailede yetişmişsin sanırım ama karşı tarafa da biraz anlayışlı ol,kalplerini kırma.eminim yapabilecek güçleri olsa senin başını önüne eğdirmezlerdi.