Nişanlısından Ayrılanlar, Destek Olmak İsteyenler Buyrun Sohbete

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve psiqo tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : psiqo
  1. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet kızlar bitti..ne denirki ayrılığın üstüne
    anca 3 ay nişanlı kalabildik.
    4 senelik bir ilişki 3 aylık bir nişanlılık süresi ve sonunda gözyaşı..
    nasip böleymiş diyorum.
    rabbime sığındım.
    hayırlısı böleymiş.
    bu süreci yaşayan yada yaşamış olanlar varsa sohbete bekliyorum.

2. 24 Ekim 2009
  3. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    akannehir cok sasırdım cnm
    hayrlısı olsun

4. 24 Ekim 2009
  5. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok şaşırdım ama üzülme sakın şuan belki yıprandığın için farkına varamıyosun ama ileride bunda varmış bi hayır iyiki böyle olmuş diyeceksin. zaten o senin kısmetinse nişan atılsa bile bi şekilde sana dönecektir.. hakkında hayırlısı olsun..

6. 24 Ekim 2009
  7. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    saolun canlarım.
    haklısın müjdeci.zaten gerçekten adam akıllı aşık olsaydı şimdi bitmesine izin vermezdi.

8. 24 Ekim 2009
  9. benEceA

benEceA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    canım bende çok üzüldüm hayırlısı olsun senin için

10. 24 Ekim 2009
  11. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm hakkında hayırlısı olsun oncelıkle.sımdı uzuluyorsun ama zamanla anlaycaksın degmedıgını.bende zamanında cok acılar cektım cok sevdım yada oyle sandım psıkolojık tadavı bıle gordum.ama sonra esımı tanıdım.anladımkı gercek sevgı buymus.o kadar mutluyumkı sukurler olsun rabbıme.bıde bebegımız olcak kısmetse ocakta.bıde soyle dusunhayırlı degılmıs hakkında oyuzden olmamıs.daha neler ne guzellıkler cıkacak karsına umıdını kaybetmemen dılegıyle....

12. 24 Ekim 2009
  13. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Ben hiç dahil olmamıştım ama uzaktan okuyordum yaşadıklarını.
    Öncelikle sabır ve güç diliyorum senin için.
    ılişki süresince görülmeyenler görülüyor galiba işler ciddiye bindiği zaman.
    Bende 1,5 aylık nişanlıyım inan şaşırdığım şeyler oluyor,3 yıldır bu adamı nasıl tanımamışım ben diye.
    Her işte bir hayır var diye düşünüyorum hep bir şeyler canımı yaktığında.
    Hakkında hayırlısı ne ise o olsun,bu adamla mutlu olmayacaksan umarım ömür boyu bir daha karşına çıkmaz.
    Ama eğer senin kaderinse eminim yollarınız asla ayrılmaz.
    Bundan sonra yapacağın güçlü ve kendinden emin durmak canım.

14. 24 Ekim 2009
  15. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    çok üzüldüm psiqo
    nasip kısmet değilmiş demek ki
    bundan sonra seni hakeden ve seni çok seven birini bulursun inşallah.

16. 24 Ekim 2009
  17. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    psiqom, tüylerim diken diken oldu topici görünce ,

ne diyeyim hayırlısı olsun arkadaşım, nasip değilmiş , belkide senin için en doğrusu buydu, gelinliğinle çıktığın eve geri dönecektin belkide, allahım hayırlısını nasip etsin, hiç üzme kendini ,artık sorgulama, yeterince düşündün tarttın ölçtün biçtin, artık böyle olsaydı şöyle olsaydı falan diye düşünme, herşey olacağına varır , vardı da..
    Allah bundan sonra yüzünü güldürsün arkadaşım , seviyorum seni biliyosun. ne zaman istersen konuşuruz gene

18. 24 Ekim 2009
  19. ilksen_77

ilksen_77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende ayrıldım 9 ay oldu nerdeyse, zerre kadar pişmanlığım yok iyiki bitmiş diyorum.. Tabi züldüğüm şeyler oluyor hatırladıkça zaman zaman nasıl beni incitmesine izin vermişim? Neden bu kadar şans tanımışım? diye.. Verdiğim emeklere düzelir diye bekleidğim zamana hala acıyorum.. Öncelikli sebep kişilik olarak çok farklı oluşumuzdu, daha öncede yamıştım başka topicte bunları.. Ben kendini rahat ifade edebilen sorunlarıyla yüzleşmesini bilen biri iken o inanılmaz içe dönüktü önceleri sorun gibi görmedim seviyordum, ama zamanla o sessizliğin altından korkunç bir adam çıktı inanılmaz kıskançtı, herşeyden bi şey çıkarıyordu, yemek yediğimiz yerdeki garsonu, otobüste yanına rastgele oturduğum adamı kıskanıyor ve o kıskançlığın acısını benden çıkarıyordu..Bu sorunların üstüne bir de ailesi çıktı, abisinin eşi bana nişanda takılanları kıskandı, abisi karısının dolduruşu ile nişanımda olay çıkardı bana hakeret etti,şok geçirdim nutkum tutuldu kabutu sanki, hatırlarken tüylerim ürperiyor hala, herkes halay çekiyor bunlar bana hakeret ediyor tabi aileme de o an bişey diyemiyorum olay büyür rezillik çıkar? Bizimki naptı biliyormusunuz o an? Hiç bişey beni suçlamaktan başka hiç birşey.. Günlerce ağladım, özürler vss. ama bu sorunları ilerleyen zamanlarda da aşamadık.. Kıskançlıkları arttı, kendinin ve ailesinin ayıbını düşünmek yerine beni sorguladı!!! Herneyse sonuçta bitirdim ama keşke o an bitirseymişim neden o kadar şans vermişim ona diye üzülüyorum hala? Ayrıldıktan sonra peşimi bırakmadı, takip etti iftira attı, namusuma dahi dil uzattı.. Sevgi namıma zerre yok olamazda ama nefretim bitmedi içimde hakkımı ne ona ne de ailesine helal etmiyorum..