nişanlısından ayrılanlar yada düşünenler buraya!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kumrub tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : kumrub
  1. kumrub

kumrub Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Bayanlar,

Daha öncede bahsetmiştim, nişanlımın babası felaket ötesi,ne zaman ne bir şey aldırsam bunlarda ev ihtiyaçları kıyamet kopuyor bir sürü şeyler...

En son tartışmamızda nişanlım babam böyle nasıl değiştireyim dedi, duyma görme diyor ama dayanamıyorum...Hep aynı şeyleri tekrarlıyor papağan gibi ,şöyle masraf böyle masraf...Birde durmadan kızından bahsediyor 6 sene önce evlenmiş görümcen kadının bana birşey dediği yok,maşallah babası hep onu örnek gösteriyor...Kızı kına gecesi yapmamış ben neden yapıyorum vs... gibi

Kafam çok karışık, nişanlımla aram iyi genede toplamaya çalışıyor ama ya sonrası ne yapmalıyım bilmiyorummafoldumben

2. 30 Mart 2010
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    olur böyle seyler nisanlinla aran iyiyse ayrilmayi düsünme
    evlilik hazirliklarinda hep sorun cikiyor tanidigim herkezde
    güllük gülistanlik evlenmiyor kimse
    evlenince bu sorunda biter zaten babasiylada hergün görüsücek
    degilsin nasilsa

4. 30 Mart 2010
  5. kumrub

kumrub Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet , haklısın ...Nişanlımla görüştüm bu konuyu evlendiğimizde kimseyi evliliğime karıştırmam dedi...Ama evlilik arifesinde zaten yeterince gergin oluyorsun...Ne gerek var bunlara.

teşekkür ederim desteğin için.kaydirigubbakcemile3

6. 30 Mart 2010
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ışte hep diyorum da imkan varsa kendin alacaksın herşeyi. Elbette anne babaya görev düşüyor da lafı edilemez en azından diye düşünüyorum. Nedense kız ailelerin hiç sesi çıkmıyor hevesle alıyorlar yapıyorlar da benim duyduğum hep erkek ailesinde bu sorunlar. Her erkek ailesi değil kastettiğim ama sorunlu ilişkilerde erkek tarafından çıkıyor.

8. 30 Mart 2010
  9. slcn

slcn 09.10.10 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    nısanlıon da babansının nasıl ınsan oldugunu bılıorsa sorunn yokk sen ne ıstıosan yap sonra ıcınde kalırr nısanlınada bole de hersey bıkez olurrr cuınku tavız werme

10. 30 Mart 2010
  11. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    ınsan sadece sevdiğiyle değil ailesiylede evleniyor ama insan yeri geliyor kaç yıl birlikte yaşadığı ailesiyle anlaşamıyor...nişanlının ailesini bu kadar da kafana takıp kendine sıkıntı yapma bayramda seyranda görüşürsün evlendikten sonra olur biter...
    Sırf aile kötü fena diye de ayrılmayı düşünme o zaten farkındaymış nasıl insan olduklarını daha ne olsun...
    Yaşlı insanlar hep böyleler boşver umursama bir tek önemli olan ikinizin anlaşması birbirinizi sevmeniz bu formda ne kadar çok insan ailesinden görümcesinden eltisinden dertli ama sevdikleri adam yanları oldukları içinde bi o kadar mutlular...

12. 30 Mart 2010
  13. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sakın ha canım,babası yüzünden atma nişanı,nişanlın arkanda duruyosa seni koruyosa,evliliğiniz için de teminat veriyosa pinti babası yüzünden atma yüzüğü:eek:lmaz:
    ilerde evinizi kurunca da gelip karışacak hali yok ya,sık biraz dişini,görmezden duymazdan gel...

14. 31 Mart 2010
  15. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    millet çıldırmış

16. 31 Mart 2010
  17. kumrub

kumrub Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize çok teşekkür ederim,yanımda olup beni yalnız bırakmadığınız için...:1hug:

18. 10 Nisan 2010
  19. strawberry1986

strawberry1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    EVET BENCEDE senin arkanda duruyors ayalnız bırakma derıM.bende de benzer dertler var. kayınvalidemle kayınbabam beni istemiyor. ayırmak için her yolu denediler. en yüzükleri atmayı bile düşündük.maddi olarak destek olmayacaklarını söylediler .hadi bu şartlara göre degişir ancak. beni de sürekli saygısızlıkla suçluyorlar. 3 kere aradı halimi sormadı. hatrımı sormadı. bize gelmiyor. oğlanı doldurup üstüme yolluyorlar resmen ..:KK43: nişanlım ilk zamanlar benden tarafdı ama artık o da ailesinin sözünden cıkmaz oldu. babam için angut bile dedi. bu çok dokundu. en son annemin hatrını sor muhabbeti yaptıç bende aradım .kadın acmadı bile. şimdi oğlana bak bu kızla evlenirsen evine gelemeyiz falan diyorlar. galiba beni istemiyorlar yaa ..:KK43: bende sasırdım artık.nişanlım bana çok deger verirdi. artık her aradığımda kısa görüşmeler .. biraz cilve yapacak olsam offf senle ugrasamam deyip,telefonu yüxüme kapamalar.. artık aileminde saglık durumu bozuldu.. erkek tarafı düğün lafı da etmiyor. napcammmmmm kızla r...