Nişanlısının annesine bitürlü ANNE diyemeyen var mı?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve sentimental tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sentimental
  1. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    ya kızlar cidden sorun olmaya başladı 14 ağustosta nişanlandık ama hala söyleyemedim kadın bekliyo tabi ama bitürlü ağzıma gelmiyo o laf.sözlendiğimide nişanlanınca söz söyleriz diye şakalaşmıştık 20 günü geçti söyleyemiyorum:sinifsinif: nasıl yapılır nasıl bi bahane uydurmam lazım demek için ne bilim nasıl bi ortam da söylenir halbuki dünya tatlısı bi kadın ayyyyy kendi anneme ihanet ediyomuşum gibi hissediyorum mafoldumben

2. 6 Eylül 2009
  3. pamukluprenses

pamukluprenses Cennet kokulu oglum.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bence ilk telefonda söle öle daha kolay oluyo bi kere söleyincede söleniyo tekrar

4. 6 Eylül 2009
  5. sentimental

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    aslında olabilir telefonda söylemek mantıklı önümüzde bayram ilk gün görüşemezsek bahaneyle telefon açıp bi ihtimal kullanabilrim.bide hep ailecek görüşüyoruz yani herseferinde yanımda kendi annemde oluyo onun yanındada anne dersem kötü hissederim kendimi ya ANNE diyince ikisi birden bakarsa delikafadulden
    kendi annemin yanımda olmasıda baskı yaratıyo biraz üzerimde galiba

6. 7 Eylül 2009
  7. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :)) çok zorr .. bir hafta öncesine kadar bende diyemiyordum.. iki defa telefonda demeye çalıştım kekeledim ( çok iğrenç bir durumdu ) hayatımda unutmam. ama birkere ağzından çıkınca gerisi kolay çorap söküğü gibi geliyor.

8. 8 Eylül 2009
  9. sebnem42

sebnem42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım arkadaşlara katılıyorum bende nasıl diyeceğim diye düşünüyordum

ama ilk telefonda söyledim çok zor oldu

sonra alışıyorsun emin ol hatta oda sana sevgiyle hitap ederse bak nasılda kolay oluyorrr :)

10. 9 Eylül 2009
  11. sentimental

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    umarım dediğiniz gibi olur bayramı bekliyorum neyse artık belki bi ihtimal...

12. 10 Eylül 2009
  13. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ha haa ay canım çok güzel bi konu :dance: aynı durumdayım ..ilk telefonda söyledim ama geveleyerek tam ne dediğim belli olmuyo:) ben de kendi annem yanımdayken diyemedim asla da diyemem yaa nasıl aşılcak bu sorun..zaten sadece telde diyorum :roflol:
    onu da içimden gelerek değil, yani hiç samimi değilim ama müstakbel kocamın hoşuna gidiyo demem çünkü o beniim anneme diyo çok rahat bi şekilde:bbo:

14. 10 Eylül 2009
  15. biyolog_nil

biyolog_nil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    113
    bende aynı durumdayım 15 ağustosta nişanlandık telefonla konuştuğumzda nasıl hitap ediceğimi şaşırıyorum nasılsın kızım dediğinde iyiyim sizler de iyisiniz inş ailecek diyerek saçma sapan geveliyorum ağzımda :S
    benim biraz uzun yıllar tanımamın yaratmış olduğu ayrı bi zorlukta olsa gerek,, teyze die hitap ede ede sanki hep öle kalcakmış gibi

16. 10 Eylül 2009
  17. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ay ayyy birisi benim derdime parmak bastııı ...
    bende diyemiyorum ama ben demeyi çok istiyorum çünkü gerçekten anne... çok iyi dünyalar tatlısı :nazar: ama işte diyemiyorum çok istiyorum ama çıkmıyo ağzımdan annemde bana çok kızıyo de diyoo demen lazım diyo.. bende istiyorum ama zor bide ben nişanlanalı 8 ay olduuu aa birbirimizi gaza getirelim burda baride diyelimmmm

18. 10 Eylül 2009
  19. biyolog_nil

biyolog_nil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    113
    :):):) 8 ay olmuşsa bencede artık demelisin cnm benim henüz yeni 20 gün oldu :):)
    samimiseniz açıkça söle bazen ağzından teyze diye kaçırırsan mahzur görmesin alışkanlık filan dersin :):)
    ama gerçekten zor bi durum benimkisi yarın ifraya gelicek şimdi sözleştik anne baba diyicekmiş hazırlamış kendini..o sölerse ben de onlara gidince sölicem önümüzdeki hafta bakalım artık :p