Nişanlısıyla sigara sorunu yaşayan kızlar:(

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve izmirhayal tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : izmirhayal
  1. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarr ben napcan yaaa.sorunumuz sigara ben sigara kullanıyorum nişanlım kullanmıyo.nişanlanmadan önce hiç sorun yapmıyodu şimdi içmemi istemiyo:KK43: onada hak veriyorum fakat bırakamıyorum:) acaba onumu sigaraya başlatsam:)))):nazar::kahve:

2. 18 Ağustos 2008
  3. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    :eek:klava::eek:klava:bırakmak için nerelerden yardım alabilirm demiyor da onu mu alıştırsam diyor..çok ayıppp:mymeka::mymeka:
    canım şaka bir yana benim eşimde sigara kullanıyor..çıkmaya başladığımızda içmemesini rica etmiştim, o da bırakmıştı..meğer bir hafta dayanabilmiş, beni 5 ay ayakta uyutmuşş..hala da içiyor ve siz sigara içmeyenler bizi anlayamazsınız diyor..ama inan nişanlın bunu senden istemekte haklı çünkü içmeyen insana sigara içenin nefesi okadar kötü kokuyorkii, sabahları midem bulanıyor düşün yanii...bence bırakmayı dene..

4. 18 Ağustos 2008
  5. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.397
    Ödül Puanları:
    238
    Canım gerçekten böyle durumlarda bir kişinin sigara içmesi çok rahatsız edici.Hem kendin için hem nişanlın için bırakmaya çalış derim.

Çok şükür ne ben nede nişanlım sigara kullanmıyoruz.:1rolleyes:

6. 18 Ağustos 2008
  7. izmirhayal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    suanlık az içmeye başladım kızlar ama işim gereği müşterilerle içli dışlıyım ve cogu içiyo:KK43:ama 1aydır mansallah paket almıyorum:) atlatcam insallahhhh pazar günü bütün gün beraberdik ve bitane bile içmedim:sm_cool:

8. 18 Ağustos 2008
  9. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    güzelim bizde eşimle nişanlıyken ve evliyken de hala aynı sorunları yaşıyoruz
    ben sigaradan nefret ederim eşimde o kadar bağımlısıki tabi günde bir paket içiyo artık yada bana öyle söylüyo bilmiyorum biz nişanlıyken bırakıcam söz dedi ama 2 yıl geçti hala bırakamadı nefret ediyorum hele gece yanıma gelip uzanıyo öpüyo falan tam tiksinti ağzı yüzü elleri ve saçları her yeri leş gibi izmarit kokuyo evet yıkandırmadan yatağa almıyorum ama ne kadar dişlerini fırçalarsa fırçalasın asla o izmarit kokusu çıkmıyo nefesiyle birlikte bana geliyo ve gerçekten çok itici bir durum bunu böyle düşün canım şahsen ben sex esnasında bile o kukuyo duyduğum anda bütün konsantirem gidiyo eminim benim gibi kullanmayanlarda aynı durumları yaşıyodur ve senin için eşin için sağlık açısından çok sakıncalı ve evde içersen evin batıyo yeni mis gibi eşyaların 1 ayda sigara klü kokuyo allahtan ben eşimle evlenmeden önce anlaşma yaptım madem bırakamıyosun asla evde içmiceksin dedim şimdi yaz aylarında balkonda kış aylarında da mutfakta içiyo gelen misafirler bile anlıyo evde sigara içilmediğini ya bu ein erkeği sigara içmiyomu bu ev mis gibi temizlik kokuyo diyolar tabi bu arada eşim içten bir ahhhh çekiyo :)) televisyon karşısında elinde çayla evlendi evleneli sigara keyfi yaşayamamışta o yüzde

10. 18 Ağustos 2008
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Ben içmiyorum o içiyor:kızgın::mymeka:

Kaçkez bıraktırdım.Aramızda sorunalr yaşadık tekrar başladı:mymeka: birşey diyemedim.
    Çünkü sebebi bendim:lepi:kafamçokkarıştı:kızgın:

Umarım şu ramazanda bırakırda:mymeka:
    Kurtulurum:lepi:

bence sana kızmakta haklı. O içse sigara veya içki sende kızmazmıydınkaydirigubbakcemile

12. 18 Ağustos 2008
  13. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nişanlın senin iyiliğini düşünüyor seni seviyor ve zarar görmeni istemiyorr..Sen de onumu sigaraya başlatsam diyorsun pesss canım ya daha neler..
    Azaltman iyi olmuş inşallah bırakırsın.
    Ahhh bide ben bırakabilsemeşim hergün başımın etini yiyor bırak bırak diye haklı yani
    İnşallah bırakırız kurtulmaya çalış canım
    etrafındakiler içiyo diye içmek zorunda değilsin..

14. 18 Ağustos 2008
  15. izmirhayal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım yaa:KK43: acil bırakmam lazımmm hadi sizede söz vereyimm:) bırakcam busefer kesin zaten azalttım gunde 5 tane içiyodum artık onuda içmicem:1no2:

16. 20 Ağustos 2008
  17. braue

braue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    offfffffffff bizimde geleceğimz bu nefffffretttttt ediorum sigaradan yanıma bile gelse tiksinç kokuo sigara. sürekli kavga edioruz bu konuda. ya ben ya sigara bile dedim yok anam sökmediii offffffffffff

18. 20 Ağustos 2008
  19. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben içiyorum eşim içmiyor ilk başlarda daha sevgiliyken çok karşıydı hatta sigaralarımı kırıyodu nişanlanınca devam etti surat yapıyodu şimdi sigaramı o alıp geliyo :))) sanırım ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin prensibi şimdi sorun yok ama hamilelikde içmiceksin diyo o kadar alışır zamanla bende çok denedim alıştırmayı ama benim ki hep sigaraya verilen para benim için enayilik diyo:)) bi bakımada haklı:))