Nişanlıyı ziyaret bu kadar mı sorun:(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burnfat55 tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : burnfat55
  1. burnfat55

burnfat55 88.6 to 55...boy 158.ilk hedef 80...guncel 84.7 Üye

Beğenildi:
    1.867
    Ödül Puanları:
    163
    selam kızlar.benim derdim biraz ilginç.Nişanlım farklı bir şehirde.ve ailem bu gibi konularda biraz dar düşünüp onun yanına gitmemi istemiyor.nişanlım beni ziyarete geldiğinde ise onun ailesi sorun yapıyor."neden o gelmiyor nasılsa bu şehirde oturacak alıması lazım vs. gibi bi sürü şey sölüyolarmış.Ayrıca biraz ilginç ama ısrarla eşyaları ve çeyizi ordan almamı istiyolar:KK43:(şu an acayip gergin aramız.o neden ailen izin vermiyor gelmene diye geriliyor.ben de senin ailen senin gelmene neden bu kadar tepki gösteriyordiye geriliyorum:KK43:((offffff offffff bu konuda fikri olan çıkış yolu gösterecek olan,teselli verecek olan herşey kabulümmm:KK43:(:-)1no2:

2. 9 Aralık 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    kafası çalışmıyomu nişanlının ailesinin? kızla erkek aynımı bu durumda?
    ne ilginç insanlar var ya.

4. 9 Aralık 2009
  5. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım ailen bana göre dar düşünmüyor
    benim ailem olsa onlarda izin vermezdi kesinlikle
    ne olursa olsun kız çocuğu farklıdır
    niye bu kadar problem yapıyorlar ki

6. 9 Aralık 2009
  7. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    bende gıdemedım cnım ,bız yıllardır bırlıkteydık oysa ,o geldı hep ,ailesi hiç birsey demedı bu durumda..

biz bir yıl nısanlı kaldık ,kayınvlaıdemı bır nısanımda gordum bır ev sermede :))

ben ev sermeye annemle gıttım yanı nısanlıyken bır kere gıttım o da ev sermek ıcın,

10 gun de evı serdık gerı dondum ,

gelınlıgımı bıle sadece alınırken gordum bır de düğün sabahı ,düşün yanı kaydirigubbakcemile3

sorun edılecek bırsey degıl bence bu ,:eek:lmaz:

8. 9 Aralık 2009
  9. burnfat55

Beğenildi:
    1.867
    Ödül Puanları:
    163
    ya sormayın nişanlımın ailesi rahat biraz.kendi kızları nişanlısının ailesini sık sık ziyarete gidiyormuş.ve bunun normal olduğunu düşünüyorlar.ben bizimkiler izin vermiyo bizim aileye göre biraz farklı bu dediğimde sorun oluyo.onlara kötü aile muamelesi yapmışım gibi alınıyo aile nedense:KK43:

10. 9 Aralık 2009
  11. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Fatta83 canım bende aynı sorunu yaşıyorum , benimde nişanlım bursa da ben istanbul da.. onun ailesi izin vermiyor evleniceksiniz masraf yapmayın diyor, benim ailem gelin ata binmiş ya nasip demiş :eek:lmaz: diyor ben gidemiyorum.. yani evlenene kadar bu sorun devam edicek anladım :umursamaz: klasik Türk ailesi işte..

12. 9 Aralık 2009
  13. burnfat55

Beğenildi:
    1.867
    Ödül Puanları:
    163
    ama aramızdaki ilişki kötüye gidiyo:KK43:(ben yüzyüze görüşmenin her zaman artı olduğuna inanan bi insanım.teldeya da mesajda mimik,ses tonu vs olmadığı için bi çok konu olması gerektiği gibi anlaşılmıyo:KK43:(vakti ve maddi imkanı olduğu halde en son 1 aydır görüşmedik:KK43:bana çoooookkksaçma geliyo.şimdi rahat rahat vakit geçiremeyeceksek ne zaman olacak bu?düğünden hemen sonra ikimizde çalışmaya başlayacağız.evlendikten sonra milyon tane sorun olacak:KK43:(benim anlamadığım bu kadar değerli bi zamanı nasıl bu kadar değersiz hale getiriyo bu davranışlar:KK43:(ve enimnişanlıma ne demem gerek bu konu ile ilgili?onun da kafası çok karışık benim de:KK43:

14. 9 Aralık 2009
  15. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım zaten bu durumu nişanlına söyliceksin
    nişanlında ailesine uygun bir dille söyler
    herkes aynı olmak zorunda değil ki

16. 9 Aralık 2009
  17. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım inan seni çok iyi anlıyorum aynı sorunları %100 bende yaşıyorum ama karşılıklı anlayış ile çözüceksiniz bunları evlilik güzel şeylerin bitişi sorunların başlangıcı gibi görme.. bizde sevgilimle çok sıkıntılı zamanlar yaşıyoruz şuan bide 1,5 ayda bir zor görüşüyoruz ki bu yıllardır bu şekilde.. Ama napalım bu günlerin acısını evlenince çıkarırız diyoruz şurda ne kaldı sonra bir ömür birlikte olucaz inş. diyoruz sabrediyoruz.. birbirinize saygınızı yitirmeyin en önemlisi bu..

18. 9 Aralık 2009
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım benim ailemde izin vermiyordu ben mersinde yasıyordum eşim istanbulda o her hafta sonu geliyordu ailesi bişi demiyordu ama benim ailem evleneceksiniz herhafta ucak parasına verecginiz paraya bişi alın gelme deyip duruodu eşimde dileği göndermiosunuz bari bana karısmayın dedi bi gun ondan sonra bişi diyemediler bende bazen sabah gelip akşam dönüodum çok şey yaşadık yani eşyaları bile eşim burdan aldı ben sadece foto gördum o kadar ailem gelip görüp seçmeme bile izin vermedi bende çok sinir oluodum ama napalım katlanıoduk nişanlıyken 1 defa annemle geldim 2 gunde evimi düzeltip gittik dayanın sizde sabredin tek sen deilsin yani çoğu kızın ailesi böyle