nişanlıyım ama onu unutamıyorum içim acıyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar şu an nişanlıyım..nişanlandığım kişiye aşık değilim ama iyi bir insan ve ailem istediği içinde nişanlanmaya sıcak baktım..çünkü daha önce özel hayatımda o kadar çok üzüldümki,artık değer görmek yuvam olsun istedim..nişanlım 4 aydır hayatımda ve 4 ay öncesine kadar biten ilişkimin hemen ardından tanımıştım nişanlımı..aslında sürümcede idi..bitip bitmediği bile belli değildi..sevyordum ve sevildiğime emindim ancak,aramızda garip bir mesafe,gurur oldu her zaman..daha sık o beni arıyordu ama bazen ortadan kaybluyor ve bahanelerle geliyrdu..ancak beni sevdiğinden emindim..4 ay öncesine kadar memleketine gitti izine beni aramadı 1 hafta.1 hafta sonunda seni aramadım kaza yaptım diye aradı yine bahaneyle..tabii ianmadım bende..onun ardından yine ondan bekledim aramasını çünkü keyfine göre davrandığını düşünüyrdum..beni hiç aramadı o knuşmamızın ardından..facemde ise artık onu göremiyor beni sildi sanıyordum..bu sürede ndan ümidimi kestim mantık üzerine evliliğe llk adımı attım ancak o hep aklımdaydı..hep facede onu arıyordum acabalarla doluydu kafam.bundan 15 gün önce yine facede gezinirken onun paylaşımını gördüm ve beni silmeyip facesini dondurduğunu anladım..ve msj attım beni sildiğini sanmıştım diye,o ise bir süre hayata küsmüştüm,dondurmuştum faceyi,şu an senin oturduğun semtte çalışıyorum,hergün oraya geldiğimde seni hatrlıyorum ama sen beni hiç aramadın,hep mesafeli durdun bana karşı,kazadan sonra hiç aramadın bende seni aramamaya kendime söz verdim,seni çk seviyorum,ancak ileriside yktu bizim için aile yapılarımız farklı herşeyin hayırlısı diye yazmış..ben ise yine aynı sitem ve açıklamalarla cvp yazdım..ancak şu an içim öylesine acıyor,öylesine yanıyrki,anlatamam kelimelere sığdıramam kızlar..onu hiç unutmadım,tam kendime geldim derken,kafamı karıştırdı ve beni yasa boğdu resmen..ne yapacağımı bilemiyorum..ama oda benim için mücadele etmedi..hep bir bahaneyle geldi karşıma..onu çk sevdim ben çk hemde..

2. 26 Ekim 2010
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    evlilik kararı almadan önce düşünseydin keşke,ani karar vermeseydin.Gerçi nişan da olmuş.Bu saatten sonra yapman gereken tek şey o adamı düşünmemek,internette görüşmemek,keşkeleri hayatından çıkarmak.Umarım nişanlınla çok mutlu olursun.

4. 26 Ekim 2010
  5. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım kendine eziyet ediyorsun sevmediğin biriyle nasıl nişanlanıyorsun. eski sevgilinle birleşme şansı olmasa bile bu nişnaı sürdürmeni tavsiye etmem keşkelerle ömür sürermi

6. 26 Ekim 2010
  7. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Evlilik fedakarlık ister, evlilik sevgi ister. Sevmediğiniz biri ile aynı evde yaşayabilecek misiniz? Sevmediğiniz kişinin her hareketi size batacaktır, katlanamayacaksınızdır. Bir insanla bir ömrü paylaşmak, hayatta kimse ile paylaşamadığınız şeyleri, en mahremin, bile paylaşmak için sevgi şart. Önceki sevgilinizi unutmaktan ziyade, nişanlınız ile uzun bir yola (fedakarlıklarla dolu bir yola) çıkıp çıkamayacağınıza karar vermelisiniz. Ben bu insanı sevebilir miyim, herşeyimi paylaşabilir miyim diye bir sorun kendinize. Sırf iyi biri ve aileniz istiyor diye evlilik gibi ciddi bir kuruma adım atmak hiç akıl karı bir iş değil.

8. 26 Ekim 2010
  9. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım hata yapıyorsun diyeceğim ama nişanlın nasıl biri sana değer verecek biri ise belki mutlu olabilirsin ama belkilerle yola çıkmak zor. çünkü benide sevdiğim insan terk etmişti. aylarca arayıp sormayınca bende ümidi kestim ailemin etkisiyle bir doktorla nişanlandım.çok iyi bir insandı eminin evlenseydik beni mutlu etmek için herşeyi yapardı ailemin olduğu memlekette olması falan beni rahatlatıyordu. eski erkek arkadaşım face nişanlandığımı görünce aniden karşıma çıktı nişanı attım ve eski sevgilimle evlendim ama inan kendime bazen soruyorum orda olsam daha mı mutlu olurdum diye. çünkü eşim çok otoriter ve baskıcı ailemle pek görüşemiyorum birbirmize çok seviyoruz ama sadece sevmek ilişkiyiyürütmüyor sanırım neyse yaz bende bu aralar bunalımdayım böyle yazdım ama. sadece tek tavsiyem eski erkek arkadaşınla ilgileniyormuş gibi yapma kendini bişey zannetmesin

10. 26 Ekim 2010
  11. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm hep bir aile özlemi oldu içimde ve gerçekten iyi bir insan,mantığımla hareket edersem mutlu olurum sandım ki;olurumda inşş ama onu tekrar facede görünce kafam karmakarışık oldu..

12. 26 Ekim 2010
  13. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Nasıl sadece sevgi aşk yetmiyorsa bir evliliği devam ettirmek için sadece mantıkta yetmez,en iyisi mantıklı aşk :)

14. 26 Ekim 2010
  15. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım o kişi seni sevseydi 1 hafta aramadan nasıl durabilirdi.
    Eğer nişanlınla ayrılırda o kişiyle evlensen mutsuz olursun.
    Kafanı karıştırmasınada izin verme.
    Aklındanda çıkartmalısın o kişiyi.

16. 26 Ekim 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlandığım kişi gerçekten iyi insan,herşeyden önce komser kendisi ve her bakımdan beni mutlu edeceğine evliliği taşıyabileceğine eminim..çünkü daha önceki ilişkilerimde hep üzülen taraf ben oldum hiç bişey veremediler bana..hep üzdüler beni..sevgiyle olmuyor mantıkla olsun dedim ama onu facede grene kadar iyiydim,mutluydum..onu facede tekrar görünce,içimde herşey depreşti ve hala aklım onda ancak bana bahsettiğim gibi ilerisi olmazdı seninle diye sitemli msj atmış..kaza geçirmişti ve ben inanmayıp aramamıştım onu..nişanlandığımı ise bilmiyor ama ben düşünüyorum belkide kafam karışmaması için ALLAH tarafından böyle oldu bilemiyorum.tek bildiğim aklım onda ve onu çok özledim

18. 26 Ekim 2010
  19. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    herşeyde bi hayır vardır
    sakın geri dönüpte eskiyi düşünmeyin
    farklılıklarda varmış zaten
    nişanlınızla mutlu olmaya bakın
    nişanlınızın size aynı şekilde davranmasını istemezsiniz değil mi...
    mutluluklar diliyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.